Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem tudom elképzelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom elképzelni magam, hogy kapcsolatban vagyok bárkivel is?

Figyelt kérdés

Volt több kapcsolatom is korábban, köztük egész hosszúak is.

Jelenleg jó ideje szingli vagyok. Hébe-hóba van "ez meg az", de az se gyakran....

A nők szépsége továbbra is vonz, de nem tudom magam elképzelni, hogy valakivel együtt vagyok rendesen. Amikor elképzelem, abszurdnak tűnik, mintha nem illene a személyiségemhez.

Ez mi, kiégés vagy csak azért van, mert évek óta egyedül vagyok? Vagy az egyedüllét ideje alatt fejlődött az önismeretem és most látom reálisan, hogy nekem nem való a kapcsolatosdi?


35F


2022. aug. 27. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért van, mert évek óta egyedül vagy.
2022. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%

Én is így látom.


Kapcsolatba kerülök valakivel, aztán vegyek hitelből kocsit, hogy a nő flexelhessen vele az instagrammon? Fizessem ki a drága, környezetszennyező és teljesen értelmetlen utazásokat harmadik(vagy első) világbeli elkerített, fegyveres őrökkel védett turistanegyedekbe, hogy a nő flexelhessen az instagrammon szobrokkal és pálmafákkal?


Menjel bele egy házasságba örök hűséget fogadva a nőnek, amikor tudom, hogy jó esetben 10 -15 évig fog csak tartani, semmilyen garanciát nem ad arra, hogy az esküt a nő is betartsa és eleve egy elavult keresztény social construct?

Költsek 5 millió forintot az esküvőre, megintcsak hogy a nő flexelhessen vele instagrammon?


Csináljak gyereket egy olyan világba, ami olyan gyorsan változik, hogy gyakorlatilag két évre előre nem tudom eltervezni az életemet? Sajnos úgy látom, hogy megintcsak azért, hogy a nő flexelhessem vele az instagrammon (mi lesz ezekkel a gyerekekkel időseb korukban...).


Mindezt végigcsinálni egy olyan 29 évesen "elkelt" nővel, aki korábban az egyetemi időszakban emberszámba sem vett és legalább 15 hipercseddel lefeküdt -- ennek megfelelően engem sosem fog igazán szeretni.


De közbe másik oldalon miért is gondolkozom ezen, amikor nekem erre úgy tűnik, még csak lehetőségem sincs, hacsak a munkahelyen le nem megyek kutyába. Egyedül ott kapok figyelmet a nőktől, online max ghosting van.

2022. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azért tudnak a csajok cuki, doromboló cicák is lenni, de a #2-es válasza sem áll távol az igazságtól, sajnos...


34F

2022. aug. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!