Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van más is aki annyira visszah...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki annyira visszahúzódó hogy nem tudja elképzelni hogy lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Én ilyen vagyok. Pedig vágyom rá. De nem tudom hogy lehetne. Annyira nem megy a dolog. Mondjuk eddig csak neten próbáltam, nem tudok velük miről beszélgetni se. Élőben még rosszabb lenne. Hihetetlenül asszociális vagyok. Inkább fogadjam el hogy nem lesz??

2020. ápr. 26. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagyok visszahúzódó meg emberkerülő, de hogy nem tudom elképzelni, hogy nem lesz, na az igaz.
2020. ápr. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos vagyunk így páran, akik annyira megszoktuk már a magányt az életünk során, hogy igazából nem is tudjuk milyen lehet párkapcsolatban élni, csupán sejtéseink vannak.

Viszont ehhez visszahúzódónak sem kell lenni, csupán egy átlagos srác is lehetsz aki el van veszve a mai világban, és nem talál egy valóban megfelelő embert maga mellé

Na ez lennék én is, és ha nem is vagyok antiszoc, és igyekszek ismerkedni nőkkel, ez akkor is pont ugyanolyan reménytelen mintha állandóan otthon ülnék és nőkre rá sem bírnék nézni.

Ez az ismerkedés a női nemmel a mai világban egy tragédia komolyan, amiben a legidegesítőbb hogy aki időben elkezdte annak általában elég könnyen megy.

27/F

2020. ápr. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem, ne fogadd el, ha ezt mondogatod magadnak nem is lesz...(Tudom sokan mondják, de így van )

Én is ilyen voltam régebben, sokat keseregtem emiatt. Aztán rájöttem valamire.. :) Nézd így a dolgot:

Valaki akkor is el fog utasítani ha a csillagokat lehoznád érte, más meg bármit csinálsz is, el fog fogadni. :3

Gondolj csak bele, ha nem veszel szelvényt, nyerhetsz a lottón?


Engem ez az idézet inspirált a társkeresés során:

"Never give up, never surrender!"

(Peter Quincy Taggart)

2020. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!