Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az idősebb férfiak vonzanak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az idősebb férfiak vonzanak, viszont nem tudnék elképzelni velük semmit sem?

Figyelt kérdés

Mindig inkább az idősebb férfiakhoz vonzódtam, csak ez sokáig még nem tudatosult bennem ennyire egyértelműen. Nekem a gyerek- vagy kamaszkori kis szerelmek és rajongások is mindig inkább idősebbekre irányultak pl. az egész osztály odavolt a One Direction-ért, vagy más éppen aktuális tini sztárokért, én meg A Mentalista c. sorozatot néztem a Simon Baker miatt és még mondhatnék hasonló példákat. Az egyetemen is van egy kb. 10 évvel idősebb tanárom, aki már nem tanít, de még mindig nem tudom kiverni a fejemből. Szóval a környezetemben is mindig inkább idősebbekre szoktam felfigyelni és korombeliek közül még senki sem fogott meg így, ennyire. Van olyan, akire ránézek és tetszik vagy éppen szimpatikus a személyisége, de sosem éreztem ennél többet. Viszont abban is biztos vagyok, hogy egy nálam idősebb férfivel nem tudnék mit kezdeni, nem tudnám elképzelni magam egy ilyen kapcsolatban. Sokszor túl éretlennek, túl gyerekesnek vagy túl felelőtlennek találom a kortársaimat és én nem is vagyok annyira pörgős, aktív, nem járok bulizni stb., stb., de attól még én is fiatal vagyok, tapasztalatlan és bizonytalan. Nem vagyok felnőttebb én sem. Én még tanulok, még a szüleimnél lakom, még nem dolgozom, nem szeretnék még elköteleződni, nem akarok még összeköltözni senkivel sem stb., szóval ebből a szempontból egyáltalán nem illek össze egy idősebbel (még olyannal sem tudnám elképzelni magam, aki csak pár évvel idősebb, de önálló életet él, dolgozik). Tudom, hogy nem működne.

21/L


2020. febr. 11. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
95%
Mi a kérdés?
2020. febr. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az, hogy ezzel mit kezdjek, mert én már nem tudom.
2020. febr. 11. 14:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Tényleg jó, hogy ezt megosztottad velünk, de miben tudunk segíteni?

Te aggódsz olyan dolgokon, amik a kanyarban sincsenek.

Találj egy pasit aki tetszik, legyen 25 vagy 35 éves, aztán próbáld meg megoldani a felmerülő problémákat.

Az idősebbek sem mind komolyak annyira, nem mindenki akar egyből együtt élni és a férfik sem fognak tőled annyi mindent elvárni, amiért most aggódsz.

Főleg, ha idősebb barátod lesz, aki tisztában van vele, hogy te máshol jársz még az életben. Néha pont ez a jó. Ha megvan benned a képesség a fejlődésre.

2020. febr. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megpróbálhatnál valamiféle középutat keresni. Tetszenek az idősebb férfiak, ez oké. Holott mégsem tudnál elköteleződni egyik mellett sem, mert te magadat sem vallod hozzájuk képest valami érett nőnek. Szerintem ez is teljesen érthető, és talán reális gondolat. Mi van a késő huszonéves férfiakkal? 25-30 körüliekre gondolok. Ők nem sokkal érettebbek mint te, de (többségében) megvan az a kellő érettség is.
2020. febr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

13 évvel volt fiatalabb a párom akivel majd 2 évig éltünk együtt. Ő is azon kattogott, hogy más életszakaszban vagyunk és a barátai mind sokkal fiatalabbak nálam, az én barátaim meg csitriként tekintenek rá. Nem mondom hogy nem volt ebben igazság, de szerintem ettől még simán működhet egy kapcsolat.

A valóság az volt, hogy ő nagyon sok mindent tanult meg tőlem és még sokkal érettebb nő lett belőle mint amikor megismerkedtünk, pedig akkor is ritka érett nőnek tartottam. Férfiként nem áltattam magam azzal, hogy együtt fogunk megöregedni, de nem bánom az együtt töltött időt. A dolog pikantériája, hogy 2 év után elhagyott egy másik férfiért akinek szült egy kisfiút ,majd 3 év után egyedül maradt. Felhívott, segítséget kért,barátként beszéltem vele pedig ő egészen mást szeretett volna. Most is ott van a 13 év közöttünk, 30 és 43 év, most már nem zavarná annyira a korkülönbség mint anno, de ez csak indok.

Most is meg van a láng közöttünk, szeretjük egymást, de nem lesz belőle többet kapcsolat, mert nem bízom abban, hogy nem gondolja meg újra magát és megint barátként nézhetném mással milyen boldog. Biztosan lenne pár évünk együtt, de nekem ez már nem elég.

2020. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt hittem, hogy az idősebb pasik vonzanak csak, még kapcsolatban is jól működött velük. Aztán megismertem a 3 évvel fiatalabb páromat és már soha sem kéne idősebb. Sokkal jobb az ágyban (pedig a negyven felettiek között is volt sok isteni partner), több a közös témánk, hasonlóan látjuk a világot, nem mellesleg tudunk együtt tervezni.
2020. febr. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Patricket megértem :)

A többit is kb. de! azért lehet kezdeni közben fiatalokkal, tapasztalni, elleni, nem kell komolyan venni. Igen, fiatal is vagy, én is így éreztem, nem akartam 25 felett se még egy ideig megállapodni vagy ilyen komoly izében lenni. majd felnősz még, és akkor jók lesznek az idősebbek, pont addig jó a saját korosztályoddal lenni. nem ribiként, elég egy

2020. febr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!