Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem csak a szexy lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem csak a szexy lányok jönnek be akik mosolyognak rám és jól érzik magukat a bőrükben, most akkor mit tegyek? Nem tudok elképzelni mással kapcsolatot, ha nem vonzódok egyáltalán hozzá. 29/f

Figyelt kérdés
Sose lesz nőm vagy mi? Mondjátok hogy felszínes meg bunkó vagyok, nem érdekel...

2020. júl. 25. 19:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
És neked telik rá a piálás mellett?
2020. júl. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Mi a probléma? Értelmes vagy ? Gazdag? Nagy farok ? Jóképűség ? Sportos test?


Ha ezek megvannak simán találsz mosolygós, sexy lányt.

2020. júl. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem ezzel mi a probléma? Annyira ápolatlan, gusztustalan vagy külsőleg-belsőleg, hogy nem mosolyognak rád szexi lányok?
2020. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek tetszenek ők, és a legtöbben nem szeretnénk olyan párt, akihez nem vonzódunk. Két dolgot tehetsz. Vagy elkezdesz ismerkedni orrba szájba, akár pusztán haverkodás céljából aztán majd csak lesz olyan lány aki valamiért levesz a lábadról másfajta, kevésbé felszínes értékekkel.

A másik, hogy olyan helyre mész, ahol relatív sok ilyen lány van és próbálsz úgy viselkedni, ahogy az nekik tetsző. Ez utóbbi szerintem sokkal nehezebb és amúgy messze boldogtalanabb, mint az előbbi... de kinek a pap, kinek a papné

2020. júl. 25. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
Remélem is hogy sosem lesz nőd!
2020. júl. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Figyeld hogy te bejössz e nekik. Ha nem, hát az pech.
2020. júl. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%

Kinek nem az ilyen lányok jönnek be? A házi sárkány, besavanyodott, kötözködő nők nem igazán zsánere senkinek, csak beérik velük,mert jobb nem juthat.


Párom is pont ezért szeretett belém, mert olyan vagyok amilyet írtál. Mosolygós, szexi, életvidám, motivált,imadok szexelni. Emellett főzök, sütök, takarítok, mostmár gyermeket is nevelek :) de ezek csak hozzátesznek, energiát adnak, nem elvesz. Ne érd be kevesebbel :)

2020. júl. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
5 -ös remélem neked se lesz...vagy ha netán nő vagy akkor meg faszid
2020. júl. 25. 22:20
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
minden férfinak ilyesmi nő kell :) kinek kell egy ronda, mogorva nő :) és egyáltalán nem lehetetlen találni mert nagyon sok jó nő van
2020. júl. 26. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!