Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves szűz? Még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves szűz? Még mindig nem hevertem ki egy megcsalást.

Figyelt kérdés

Itt sajnos nem a filmre gondolok, hanem lassan betöltöm a 40et, de még mindig szűz vagyok, hogy tudnám legyőzni a gátlásaim? Nem tudok megbízni egy férfiben sem, ez 18 éves kori csalódásomból ered

16 éves voltam, mikor rám talált az igazi szerelem, legalábbis akkor minden rózsaszín volt...

Még most is elcsábít a kék szeme, mikor eszembe jut...

Minden álomszerűnek tűnt, ő várt rám, ugyanis 5 évvel idősebb nálam. Legalábbis én ebben a hitben voltam, csak 2 évvel később nyílt ki a szemem, hogy végig át voltam verve, számtalan nővel csalt meg (ezt csak a szakítás után 2 évvel tudtam meg) és ez akkora sebet okozott, hogy a mai napig nem tudok egy férfire úgy nézni... Sok próbálkozáson túlestem már, de ez mind kényszer volt, én nem akartam, de mégis igent mondtam pár randira, de az összesen kellemetlenül éreztem magam és fél óra után inkább azt mondtam, hogy haza kell sietnem, mert a kutyát bezártam véletlenül a pincébe... Szóval ilyen hülye kifogásokkal rukkoltam mindig elő... Persze ezek után kevesen kerestek újra fel...

Nem akarom egyedül leélni az életem, magányos vagyok, csak a munkának élek és a macskáimnak

Változás kell, de nem tudom hogy is kéne ezt csinálni


Köszönöm, hogy elolvastad


2022. aug. 25. 20:34
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!! Felnőtt ember nagyon sokszor találkozik undorító, beteg jellemekkel! Ilyen a világ! Rajtuk aztán ne kérd számon, hogy "nem tudok megbízni bennetek"! Nem egy kategória az ilyen ember minden férfival! És te se várhatod, hogy téged csak úgy a két szép szemedért nagyon szeressenek, amikor te 20 évre leragadtál egy férfinál és nem tetted bele az energiát, hogy ebből kilábalj, csak nyalogattad a sebeid! Az emberek nem mind mind ugyan olyanok, és nem kérheted számon minden egyes embertől a "rosszak" bűneit. Te is a társadalom része vagy meg ő is. Tanuld meg ezt kezelni, szelektálni, jól választani, merni nemet mondani ha bántanak, értékelni magad. Ennyit tudsz tenni.

L

2022. aug. 26. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
30 Sajnálom, sajnos ilyen emberek mindenkit betalálnak.
2022. aug. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:
Elmentem végül ma a háziorvoshoz, de végül meghátráltam, mielőtt sorra kerültem volna :(
2022. aug. 30. 21:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!