Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40 éves szűz? Mintha magamat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves szűz? Mintha magamat láttam vola?!

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem a 40 éves szűz c. filmet. És azt vettem észre, hogy nagyon hasonlítok a főszereplőre. Külsőre is!(persze nincs annyi játékom :) Nagyon gáz? Nem érdekel a szexkapcsolat, és nem tudnám elképzelni magam olyan nővel, akit nem szeretek. Viszont egy komoly kapcsolatom se volt még. Mindig csak a "Te olyan aranyos vagy!"-ig jutottam el.

18/F


2010. ápr. 29. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:
mi a kérdés?
2010. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Isten hozott a világomban!

27/F (szűz)

2010. ápr. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
áá még van 22 éved,szerintem megelőzöd őt!
2010. ápr. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
22 év alatt behozhatod!
2010. ápr. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
86%

Én is szűz vagyok még, és akkor mi van? Ki nevetnek mert 18 éves vagyok és még szűz vagyok?! Hát nevessenek, nem érdekel! Én büszke vagyok rá! Még bőven van időnk, hidd el!(:


F/18

2010. ápr. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A nagyon nagy különbség az hogy te 18 vagy ő meg 40. Nyugi, nem valószínű hogy 40 évesen még szűz leszel, csak azért mert most még az vagy. Nagyon helyes ha komoly kapcsolatban szeretnél csak szexet. Biztos vagyok benne hogy találsz majd egy kedves lányt aki többet akar tőled barátságnál.
2010. ápr. 29. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Háhá 27/F ( szűz ) nyíííííííííííííí
2010. ápr. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

11:45


még szép hogy az vagy ez nem vitás :D

2010. ápr. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
16/f már 1 éve nem vagyok szűz de szerintem inkább a lányoknak kéne ilyen felfogásuknak lenni amit te le írtál a kérdésedhez+ ba!(Nem érdekel a szexkapcsolat, és nem tudnám elképzelni magam olyan nővel, akit nem szeretek) persze eszt fordítva értem :)
2010. ápr. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az a film egy amerikai mesefilm, hagyjuk már, nehogy egy 40 éves komának egyböl legyen nöje, ezeket a pofákat elvböl elkerülik a nök, tök irracionális.vannak filmek, ahol az ilyen szerencsétlen embereket teljes valojukban festik el, de azok a filmek sosem lesznek sikeresek, mert nem sirni járunk moziba


(vedd meg a blut c. német filmet, ami ugyan egy borderlineos srácrol szol, de az is szüz, és nagyon hamar egy kád véreshugyban végzi rövidke életét, habár a filmben lehetett volna egy átlaghoz közelitö dagi barátnöje, meg egy maffiozonak a csajával is kefélt, de feladta)

2010. máj. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!