Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves szűz? Még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves szűz? Még mindig nem hevertem ki egy megcsalást.

Figyelt kérdés

Itt sajnos nem a filmre gondolok, hanem lassan betöltöm a 40et, de még mindig szűz vagyok, hogy tudnám legyőzni a gátlásaim? Nem tudok megbízni egy férfiben sem, ez 18 éves kori csalódásomból ered

16 éves voltam, mikor rám talált az igazi szerelem, legalábbis akkor minden rózsaszín volt...

Még most is elcsábít a kék szeme, mikor eszembe jut...

Minden álomszerűnek tűnt, ő várt rám, ugyanis 5 évvel idősebb nálam. Legalábbis én ebben a hitben voltam, csak 2 évvel később nyílt ki a szemem, hogy végig át voltam verve, számtalan nővel csalt meg (ezt csak a szakítás után 2 évvel tudtam meg) és ez akkora sebet okozott, hogy a mai napig nem tudok egy férfire úgy nézni... Sok próbálkozáson túlestem már, de ez mind kényszer volt, én nem akartam, de mégis igent mondtam pár randira, de az összesen kellemetlenül éreztem magam és fél óra után inkább azt mondtam, hogy haza kell sietnem, mert a kutyát bezártam véletlenül a pincébe... Szóval ilyen hülye kifogásokkal rukkoltam mindig elő... Persze ezek után kevesen kerestek újra fel...

Nem akarom egyedül leélni az életem, magányos vagyok, csak a munkának élek és a macskáimnak

Változás kell, de nem tudom hogy is kéne ezt csinálni


Köszönöm, hogy elolvastad


2022. aug. 25. 20:34
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:

#14

Nem hiszem, hogy igazad lenne, mert vágyom rá

Csak nekem ő volt minden téren az első az életemben, szüleim helyett szüleim volt, a családja teljesen elfogadott, mintha az én családom lett volna... Könnyű a másikat elítélni amiért nem képes szembeszállni a múltjával, de ezeket azért nem szabad elfelejteni közben, hogy én akkor nem csak őt veszítettem el, hanem egy kicsit belekóstoltam, hogy milyen ha az embernek családja van és minden szertefoszlott egy pillantás alatt

2022. aug. 25. 22:29
 22/33 A kérdező kommentje:

#20

INCELKE? felvilágosítanál?

2022. aug. 25. 22:31
 23/33 Alessandro10 ***** válasza:
100%

Kicsit érdekes a helyzet. 2 évig voltatok együtt és szűz vagy. Ezek után nem is csodálkozom rajta ha más nőkkel megcsalt. Bár ha köztetek nem volt ennyi idő alatt intimitás, akkor talán nem is nevezném ezt megcsalásnak.


Természetesen ettől függetlenül értem a problémád és remélem rendbe fog jönni a lelked!

2022. aug. 25. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

#23

Lehet én voltam a hülye, azt gondoltam, hogy ez a természetes, hogy addig nem szabad, meg hogy egy nőben legyen tartás... Elvégre az iskolában és a nevelő intézetben is ezt verték belénk (valakibe szó szerint is)

Ez a mai világban már lehet hülyén hangzik, de akkor ez a "várás" még természetes, vagy hát természetesebb volt...

Azt gondolom, hogy akkoriban vagány csaj voltam, ami aztán teljesen szét is tört, mára már csak egy csendes, visszahúzódó nő lettem, de a vagányságom ellenére se akartam ebből engedni, talán azt hittem, hogy akkor majd kevesebb leszek, ha ezt is idő előtt elveszik

2022. aug. 25. 22:53
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
Menj el pszichológushoz! Ettől lettél kevesebb, hogy nem gyógyítod meg magad!
2022. aug. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
88%
Te teljesen beleragadtál a múltba. "Még most is elcsábít a kék szeme amikor eszembe jut." Rohadtul nem itt kellene tartanod húsz évvel később. Te egy álomképbe voltál szerelmes nem az adott fiúba mert ő teljesen más ember volt mint amilyennek te látni akartad. Átvert, megcsalt, igen. Sokmilliárd ember átélte már ezt nem is egyszer az életében. Sírtak és dühösek voltak hogy ez történt velük pedig nem ezt érdemelték, nem erre számítottak aztán elmentek berúgni a barátokkal búfelejtés gyanánt. Ennyi, az élet megy tovább és ha az ember készen áll rá és elég nyitott hozzá akkor újra fel fog épülni benne a bizalom egy másik személy iránt. Te ehelyett marha jól elvoltál a saját kis szerelmi drámádban, élvezted hogy tiéd a főszerep ebben a filmben, a szegény mélyérzésű megcsalt lányt alakítva. Eltelt húsz év és ebből a szomorú szerelmi történetből tragikomédia lett mert qrva gáz negyven éves szűzként egy 16 éves lelkivilágával élni az életet. Miközben jól elvoltál az életed filmjében elfelejtettél felnőni. Elfelejtettél élni mert csak befelé figyeltél a saját csigaházadba begubózva ahelyett hogy kinyitottad volna a szívedet mások felé. Mert a te szíved csak a csodálatos kékszemű hercegé aki amúgy egy utolsó alávaló rohadék szemétláda de ez mindegy is mert tényleg gyönyörű szemei vannak,nem lehet velük betelni. Az van édes hogy nagyon úgy tűnik hogy elment a hajó. Azért ment el mert nem is akartál jegyet váltani rá. Ha az ember jegyet akar váltani akkor szépen beáll a sorba a pénztárnál de te nem tettél semmit csak üldögéltél a fenekeden húsz évig így nem jutottál sehova. Lehet hogy köcsögnek tűnök a stílusom miatt de nem belédrúgni akarok csak felnyitni a szemedet hogy azt ahogy eddig éltél most azonnal le kell zárni mert nincs több elvesztegetni való időd, nem áldozhatod fel az egész életedet egy szerelmi csalódás oltárán. A macskák is jó társaság, bennük biztosan nem fogsz csalódni, én is imádom őket de egy igazi férfi-nő kapcsolat a maga teljességgében az teljesen más, sokkal mélyebb élmény. És tényleg sajnállak mert amúgy egy rendes nőnek tűnsz aki talán túlságosan lelkis volt ezért nagyon a szívére vett mindent de húsz év alatt tovább kellett volna tudnod lépni. Ha nem magadtól akkor segítséggel. Sajnos az elvesztegetett éveket már sohasem fogod visszakapni.
2022. aug. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mindenféleképp először a lelkedet kell rendberakni, onnantól kezdve tudsz majd nyitni a világ fele. A pszihológus jó megoldás, de ne add fel ha nem érzel rögtön változást, ez egy lassú folyamat, legalább 1 év kell mire elkezded érezni a javulást. Sok mindent helyre kell tenni nálad.
2022. aug. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Én is csatlakozom a pszichológust javaslók táborához. B*szki! Nem baj, hogy éppen elszalad az élet melletted, csak azért mert egy büdös gyökér képtelen volt anno korrektül viselkedni veled?
2022. aug. 26. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%
Én őszintén nagyon sajnállak. Itt most nem az a legfontosabb hogy legyen valakid, hanem hogy meggyógyulj ebből.
2022. aug. 26. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

Hétfőn elmegyek a háziorvoshoz, hogy adjon beutalót, meggyőztetek

Páratok írt is, sajnálom hogy nem írtam vissza mindenkinek, de tényleg nagyon sok levél jött


Innen is üzenem, hogy nem voltam kíváncsi pár üzenetre, amiben fényképek linkjei szerepeltek, csoda, ha nem tudok megbízni bennetek? Csoda hogy undorodom, hogy ha olyan szándékkal álltok le velem beszélgetni?

2022. aug. 26. 15:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!