Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 40 éves szűz? Még mindig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 éves szűz? Még mindig nem hevertem ki egy megcsalást.

Figyelt kérdés

Itt sajnos nem a filmre gondolok, hanem lassan betöltöm a 40et, de még mindig szűz vagyok, hogy tudnám legyőzni a gátlásaim? Nem tudok megbízni egy férfiben sem, ez 18 éves kori csalódásomból ered

16 éves voltam, mikor rám talált az igazi szerelem, legalábbis akkor minden rózsaszín volt...

Még most is elcsábít a kék szeme, mikor eszembe jut...

Minden álomszerűnek tűnt, ő várt rám, ugyanis 5 évvel idősebb nálam. Legalábbis én ebben a hitben voltam, csak 2 évvel később nyílt ki a szemem, hogy végig át voltam verve, számtalan nővel csalt meg (ezt csak a szakítás után 2 évvel tudtam meg) és ez akkora sebet okozott, hogy a mai napig nem tudok egy férfire úgy nézni... Sok próbálkozáson túlestem már, de ez mind kényszer volt, én nem akartam, de mégis igent mondtam pár randira, de az összesen kellemetlenül éreztem magam és fél óra után inkább azt mondtam, hogy haza kell sietnem, mert a kutyát bezártam véletlenül a pincébe... Szóval ilyen hülye kifogásokkal rukkoltam mindig elő... Persze ezek után kevesen kerestek újra fel...

Nem akarom egyedül leélni az életem, magányos vagyok, csak a munkának élek és a macskáimnak

Változás kell, de nem tudom hogy is kéne ezt csinálni


Köszönöm, hogy elolvastad


2022. aug. 25. 20:34
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
Pszichológus már nagyon régen felvételt bennem, azt gondolom nagyon sok lezáratlan dolgok történtek az életemben... Csak egyszerűen félek ezeket megosztani mással, és félek ezeket újra feleleveníteni
2022. aug. 25. 21:30
 12/33 A kérdező kommentje:

#5

Bocsánat lehet nem fogalmaztam egyértelműen

Az együtt töltött 2 év alatt csalt meg számtalan nővel, szakításkor csak kettőről szereztem tudomást. 2 évvel később tudtam meg, hogy nem 2 volt, hanem Isten tudja hány...

2022. aug. 25. 21:35
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mitől félned, hidd el hogy sokkal jobban fogod érezni magadat.
2022. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
6%

Szóval 20 év alatt nem heverted ki, hogy tinikorodban megcsalt egy pasi? Ez elég gáz... sőt, ez extrém röhejes.

SZerintem itt más állhat a háttérben ,valószínűleg nem akarsz és sose akartál te kapcsolatot, még minimális testiséget sem. Ezen amúgy nincs mit szégyellni. Keress egy aszexuális partnert magad mellé azt tudom csak tanácsolni.

2022. aug. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
88%

A pszichológus azért van, hogy segítsen.

Lehet olyan kérdéseket tesz fel, amire nehéz válaszolni, de azzal, hogy beszélsz róla és főleg idegennek tét nélkül, az nagyon felszabadító lesz.

2022. aug. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 A kérdező kommentje:

#8

Akkoriban 18 éves korig ugye tankötelezettség volt, papíron az exem szülei, valójában pedig az exemmel életem egy albérletben egy kis faluban, akkoriban csak 20000 volt egy havi albérlet ára...

Akkoriban minden munkát elvállaltam, mert nem sorakoztak értem a munkáltatók, meg igazából senki után se. volt hogy napszámba mentem, volt hogy takarítást csíptem meg... Persze ezt mind gimnázium mellett csináltam.

2022. aug. 25. 21:54
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ügyes vagy,ha ezekre képes voltál akkor a pszichológus is fog menni.
2022. aug. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%

16-os Ezt nem is értem. Ez nem a tankötelezettségen múlt akkor sem.

Kizárt, hogy ilyen helyzetben örökbe, vagy csak nevelőszülőként befogadhattak volna, mert komoly alkalmassági teszteken, környezettanulmányon kellett átesni.

20 éve pedig biztosan nem volt 20ezer Ft egy vidéki albérlet ára, annyi volt egy rosszabb budapesti fizetés.

2022. aug. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:

#18

Tankötelezettséget csak azért írtam, mert úgy tudom, hogy ma már csak 16 év

Vagyis nem tudtam volna 16 évesen "szabad" lenni

Pedig elhiheted, hogy annyi volt, csak a tisztán látás végett már a 1999-2001-es évekről beszélünk

Akkoriban 300-400 forintot kerestem óránként, exem Nokiában dolgozott komáromban, 2001-ben sori munkásként havi 85000 volt a fizetése

2022. aug. 25. 22:22
 20/33 anonim ***** válasza:
0%
de érdekes, hogy itt nem jönnek az INCELKE válaszok, hanem meghallgatják a kérdezőt
2022. aug. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!