Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők ismerkedéskor mekkora egzisztenciat vartok el a pasitol?

Figyelt kérdés

Mielott felre ertenek a valaszalok a kerdes nem nem az celom h a penzel fogjak meg egy csajt stb...

Csak szimplan erdekelne milyen egzisztenciat varnak el az atlag nők ismerkedeskor.


2022. aug. 7. 12:29
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
6%
20 Ilyen kreatív visszaoltást is az általánosban hallottam utoljára. Köszönöm.
2022. aug. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
92%
21 Az akkor nem lehetett olyan rég, viszont arról én nem tehetek hogy most sikerült csak elvégezned az általánost 😃😂😂 Biztos sokat buktál 😂
2022. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
93%

Inkább az anyagiakhoz való hasonló hozzáállást várom el.

Tehát legyen munkája, vagy ha épp nincs, akkor minden tőle telhetőt tegyen meg, hogy legyen. Ne akarjon élősködni. Akarjon fejlődni. Kereshet jól, de ha egy hónap alatt elveri hülyeségekre a fizetését, hogy aztán minden másra hitelt kelljen felvennie, az nekem ugyanolyan taszító, mintha nem lenne munkája.

Ismerek egy abszolút vonzó férfit: ő albérletben él, nincs autója (jogsija sem), zenetanár (szóval képzelheted, hogy mennyit keres), de mindig igényes megjelenésű, abszolút intelligens, tehetséges. Ezek sokkal jobban számítanak, mint az anyagiak.

2022. aug. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
8%
A nőknek csak az a lényeg, hogy ne a szüleivel éljen az adott férfi.
2022. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
79%
Élhet a szüleivel,csak ne 30-40 évesen.
2022. aug. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
41%

,,Élhet a szüleivel,csak ne 30-40 évesen."


Ez teljesen egyértelmű, mert ebben az esetben kizárólag a saját markára éa prostikra hagyatkozhat.

2022. aug. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
23%

#26: Igazából itt még az ok-okozat is szerintem sok esetben felcserélődik.


Vagyis alapból népszerűtlen a nők körében és nem lesz olyan hülye, hogy ha jó a kapcsolata az anyjával, mást gazdagítson, legyen az főbérlő, ami feneketlen kút, pénzkidobás, vagy bank, ami helyett inkább befektetheti a pénzt és aztán készpénzre vásárolhat ingatlant.


De ha ennyire nem tudatos vagy nem érdekli, akkor is több pénze marad magára, amit olyasmikre költhet, ami örömet okoz neki, legyen az prosti vagy számítógépes játékok.


Majd megkapja 30-40 évesen, hogy azért nem kell senkinek, mert mamahoteles lúzer, közben meg azért lett mamahoteles, mert már akkor lúzer volt, mikor még mindenki mamahoteles volt a korából kifolyólag, meg mikor a nők párválasztásában nagyobb szerepet játszott a külső, mint az anyagi helyzet és csóró kis taknyokat karolt fel a lány jómódú családja, csak mert jól néztek ki és szerelmes volt a kicsi lányuk és tiszteletbeli fiának fogadta az após.


Ez persze a helyzetén nem változtat, csak érdemes ilyen szemszögből is megközelíteni a dolgot.

2022. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
74%

Bizonyos szempontból feneketlen kút az albérlet, de ha stabil fizetéssel, nem nélkülözve ki tudod fizetni akkor bizony érdemes minél hamarabb belevágni.


Szülőkkel élve SOSEM fogsz belekóstolni a független élet előnyeibe, és persze hátrányaiba is, nem fogsz megtanulni teljes felelősséget vállalni. Hiába nem szólnak bele, hová mész, hiába jó a kapcsolat.


Nyilván neked sem lesz öröm, ha szülők elhívnak barátokat akkor, amikor te éppen egy különösen nehéz nap után inkább csendre vágynál, és fordítva is, bárkit elhívnál előtte meg kell kérdezned, zavarná-e őket, ha XY feljönne. Hanem csak bedobod az ötletet, hogy gyere át haver, beszélgessünk, kapcsolódjunk, stb. Ha este 10-kor állsz neki rakott krumplit csinálni akkor este 10kor lesz rakott krumpli. Ha hangosan akarnád hallgatni a kedvenc zenéidet ahhoz sem kell engedély. Ha nincs kedved takarítani nem takarítasz, ha pedig van, akkor nincs akivel megbeszéld, hogy most nekikezdhetsz-e, vagy nem. Oda rakod a bútorokat és olyanokat, ahová és amiket te akarsz. Ha ejfélkor akarsz elmenni biciklizni, sétálni akkor elindulsz és kész, nem kérdezgeti senki, hogy mi a fenét akarsz csinálni ilyen későn.


Az előnyök száma mellett eltörpül a hátrányok száma, a jó kapcsolat pedig úgy is meg fog maradni, ha csak heti egyszer találkoztok a szülőkkel.


Elég későn költöztem el én is, de én mindig is vágytam erre, csak lusta disznó voltam elég pénzt keresni ahhoz, hogy kényelmesen megtehessem. Aztán jött egy lehetőség, odaraktam magam, és egyik hét pénteken befejeződött egy képzés, következő hétfőn pedig már kezdtem egy teljesen új szakmában egy munkahelyen. Jó fizetésért, megbecsülve, jó kollégák között, előrelépési lehetőséggel. És MÁMORÍTÓ érzés önállóan élni, egyáltalán nem rossz érzés odaadni az albérleti díjat.

2022. aug. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
32%

#28: "Bizonyos szempontból feneketlen kút az albérlet, de ha stabil fizetéssel, nem nélkülözve ki tudod fizetni akkor bizony érdemes minél hamarabb belevágni."


Ez a lakáshitelre igaz, az albérletre semmiképp. Azért támogatják olyan sokan, mert maguk is vagy ingatlantulajdonosok, vagy azok szeretnének lenni, nem fogja senki rontani a saját üzletét.


A magyarok 90%-a azt tervezi, hogy úgyse lesz nyugdíja, így 1-2-3 lakást kiad.


A baj a matematikával van, ahhoz, hogy valaki csak 2 tehermentes ingatlant birtokoljon a nép 50%-ának 0 ingatlant kell birtokolni és mindegyiknek albérletet fizetni.


És akkor még nem beszéltem arról, hogy ez is csak a pesti és dunántúli ingatlanokra érvényes, egy Miskolc melletti faluban nem lehet túl sokért kiadni és az amortizáció, lelakás is komolyabb egy 6 pulyás cigánycsalád által, mint mikor egy mérnök pár lakik a Dunára néző, ólomcsöves, hajópadlós, elektromos kábel végigégős, biztosítékleverős, gang-leomlós okádék lakásodban, ami egy forintot nem érne, ha nem lenne jó helyen.


Úgyhogy ez is ugyanaz lesz, hogy aki idejében beszállt az ingatlanpiacba, az nagyot szakít, aki később, az még nem jár rosszul, de a jövőt senki nem látja (hát még a politikai történéseket, migrációt), a többiek meg nagyon megszívják. A készpénzesek kevésbé, mert csak benne áll majd a tőkéjük vagy enyhe bukóval adják el a lejtmenet kezdetén, a hitelesek viszont be fognak dőlni.


A legszebb pedig az lesz az egészben, hogy ez a folyamat akkor fog bekövetkezni, amikor már olyan mértékű zavargások lesznek a világban, hogy nem az lesza hiszti tárgya, hogy váltsák le Orbánt, hanem, hogy milyen szívességért és jópofizásért kapunk a sarki zöldséges bácsitól élelmiszert meg hogy nem fagyunk meg, meg vidéken hol nem rabolják le a termést a cigányok vagy a migránsok.


De persze ez csak az én elszabadult fantáziám, ez a fejlett világban sosem következhet be, amíg itt van nekünk a szupercsapat, Biden, Leyen meg Christine Lagarde, jobbak, mint a Bosszúállók, ilyen dolgok csak az elmaradott banánköztársaságokban lehetségesek, mint Venezuela meg Argentína.


Azt már nem is mondom inkább, hogy itt rosszabb lesz, mert arrafelé sokkal redundánsabb a rendszer, mivel az ottaniak megszokták a nyomort, itthon meg egyesek akkor meghalnának, ha nem lenne térerő és nem találná a GPS-es futár, hogy hogyan jut el a BKK Futárral A pontból B pontba. Ha meg a Facebook és a TikTok már a harmadik napja nem töltene be és a tévé is hangyás lenne, akkor olyan pánik lenne az utcákon, amit a TEK-es tankok sem tudnának megfékezni.



"És MÁMORÍTÓ érzés önállóan élni, egyáltalán nem rossz érzés odaadni az albérleti díjat."


Emiatt a gondolkodás miatt fog beállni a modern feudalizmus, ha nem lesz addig világégés, kalifátus vagy egyebek. Mert ha csak az emberek 50%-a gondolkodik hozzád hasonlóan, akkor már meglesz a kereslet a másik 50% által birtokolt ingatlanok kibérlésére, ők meg a társadalom egyenlőbb, nemességét fogják képezni.


Amúgy ez egy elméleti fejtegetés, nyilván lehetetlen lenne ilyen forgatókönyv, már ma van, akik 10 ingatlant is birtokolnak meg olyanok, akik életük végéig se fizetik ki a hiteleiket, adósságaikat. Sosem lesz 50% ingatlantulajdonos, ez ilyen matematikai maximum lenne. Valójában olyan 10-15% lesz, a tetején 5+ ingatlannal, az alján olyan 2-3-mal.


A többiek pedig a modernkori rabszolgák lesznek, akik azért dolgoznak, hogy a főbérlőnek odaadják a fizetésük felét, a másik felét pedig azoknak, akik egyéb dolgokat adnak.

- élelmiszert a piacról

- ruhát a ruhaboltból.

- szolgáltatást a telekomcégtől, internetszolgáltatótól.

- közműveket.

2022. aug. 8. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Legyen meg az összes foga,és lehetőleg a haja is. A többi nem lényeg majd együtt megoldjuk.😍😘😇
2022. aug. 12. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!