Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiztatok már férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már férfival aki többnek hitte magát anyagilag?

Figyelt kérdés

Mint ami?


Hogy a férfi büszkén előadja hogy ő munkájában milyen sikeres, milyen szuper a fizetése, miközben az valami magyar átlagbér, te meg magadban megdöbbenve gondoltad hogy basszus dehát annyit én gyakornokként kerestem az egyetemen.


És azzal szembesülsz hogy a pasi teljesen el van tévedve a pénzügyek terén.



2021. dec. 21. 09:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem, viszont olyan volt, hogy friss diplomásként, a fizum kevesem volt mint az akkori melós páromnak. 😅
2021. dec. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%

Szóval egyszerűen vidéki emberek nyelvére lefordítva ezt akartad írni....

Mentél aranyat ásni,vittél ásót is,csak rossz földben kezdtél el ásni,és semmit nem találtál.

2021. dec. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

# 2


én biztos nem mert férfi vagyok :D

2021. dec. 21. 09:55
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

#3 igen valahogy éreztem, hogy ezt a kérdést megint egy unatkozó troll csávó írta ki.


Amúgy hálistennek még nem találkoztam ilyennel (holott nyilván létezik ilyen, nőben és férfiban is). Mondjuk engem ismerkedéskor annyira nem a pénzügyek érdekelnek, kivéve ha az illető valamelyik szélsőségbe tartozik ilyen téren, mert az zavar.


31N

2021. dec. 21. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
Inkább az ellenkezőjét tapasztalom: átlagos fizetésű emberek, akiknek van hol lakni, van mit enni, van mit dolgozni úgy nyígnak, mintha mások milliomosok lennének. Közben ők az átlag, sokszor esetleg az átlag fölött is vannak kicsivel életszínvonalra. A semmire frusztrált, a semmire vergődő, a semmi miatt szorongó gyökereket gyakrabban látok, akiket nekem kell összelapátolni. Baromi szánalmas.
2021. dec. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

# 5


A semmire frusztrált alatt mit értessz?

2021. dec. 21. 10:08
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Olyan már volt, hogy akivel randiztam az első pár alkalommal nagyon el akart kápráztatni, menő helyekre vitt meglepiből, egyfolytában programoztunk. A munkája stimmelt, a körülményei is olyannak tűntek, mint ahogy elmondta. Aztán pár hét után ennek vége lett, ekkor már együtt voltunk. Hirtelen már nem volt pénze, nem akart drága helyekre menni. Először nem firtattam, meghívtam inkább én. Aztán szépen lassan kiderült, hogy az anyagi helyzete nem egészen olyan, mint ahogyan ezt felvázolta az első pár alkalommal, van egy rakás adóssága. Nem is az a bajom ezzel, hogy nem olyan gazdag, mint amit eljátszott (pár éve még az volt, már nem), hanem hogy így akart bevágódni és egy rakás pénzt elköltött olyan dolgokra, amiket meg sem engedhetett volna magának, inkább kölcsönkért. 🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. dec. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
41%
7 de valamelyest azért megérte neki? Meddig jutott nálad?
2021. dec. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nem volt ilyen. Akikkel randizok, azokat már huzamosabb ideje ismerni szoktam és nem újdonság számomra, hogy mi a munkája és hogy nagyságrendileg mennyit keres.
2021. dec. 21. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
#8 igen, mert azóta is együtt :D próbáljuk közösen egyenesbe hozni a dolgait, úgy tűnik sikerül :)
2021. dec. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!