Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiztatok már borzasztóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már borzasztóan együgyű férfival?

Figyelt kérdés

Akiről ott a randin derült ki hogy olyan buta, hogy magatokban nem akartátok elhinni hogy ilyen létezhet?


És nem értettétek ez hogy a francba nem látszott korábban?



2021. jan. 3. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
38%
Gondolom a külseje hibátlan volt. :))
2021. jan. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
83%

Simán megoldható. Mondjuk kiderül, hogy szektatag, vagy valami abnormális dologban hisz pl.: laposföld. :D

Hát, volt egy ilyen. Jó rövid randi volt.

2021. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
21%
Nem, inkább gyanítom a férfiakkal többször fordul ilyen elő.
2021. jan. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Igen.


Látszott korábban is, csak elsiklottam a helyesírási hibák felett, mert amúgy kedvesnek tűnt. Áh, kiégett az agyam azoktól, amiket tényként állított. Sértően hülye volt.

2021. jan. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
70%
Mégis miről beszélgettetek, hogy nem derült ez ki még a randi előtt?
2021. jan. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Hetero férfi vagyok, szóval férfival nem, de egy ilyen nővel igen. Hadd idézzek tőle: "Ausztria? Ó, a koalák hazája!" vagy: "A történelmi filmek forgatásán honnan szereztek pl az ókori rómaiak kamerákat?" vagy: "Hogy nem fogy ki a szökőkútból a víz?"

És az volt a legborzasztóbb, hogy a drága ezeket tényleg komolyan gondolta. Imádtam, amikor őszintén rácsodálkozott a dolgokra. Mint egy 3 éves gyerek, komolyan, pedig 35 éves volt. Nem baj, ilyen is kell.

2021. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

# 5


Nagyon kedves volt és érzékeny. Szeret olvasni stb. Aztán elkezdett jönni az UFO-s meg háttérhatalmi összeesküvésekkel, mutatta az égen a chemtrail méregkondezcsíkokat.


Mindig mesélte hogy biztos infókból tudja hogy hamarosan eljön az aranykor amikor már nem kell dolgozni de közben lesz pénzünk stb.

2021. jan. 3. 15:09
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
#7 és mi lesz ha egyszer kiderül, hogy neki volt igaza?
2021. jan. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy valakinek mások a nézetei nem butaság. Nekem volt egy randim, társkeresős időszakomból. A fiú nem volt helyes, büdös volt a lehelete. Tudtam, hogy fizikai munkát végez, azt nem, hogy 8 általánossal. Neki nem voltak más nézetei :). Semilyen nézetei nem voltak. Olyan egyetértek, bólogató János volt. Tudtam az első perctől, hogy nem jön be. De mivel mindketten utaztunk a randiért hát kibírtam a másfél órát. A témákat én kezdeményeztem. Hát Ő borzasztóan "eccerű" emberke volt.
2021. jan. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Háát izé. Én kapcsolatban is voltam vele 3 évig...

Igazából engem sose rajongtak körbe a fiúk... ketten próbálkoztak be egész eddig és mindkettőnek adtam esélyt, mert már hiányzott a szerelem és hogy legyen nekem is társam...


Már az írásképéből lejött, ahogy a 4. válaszolónak is, úgy gondolom (ma már), hogy ez egy nagyon jó első szűrő. De aztán ami hiányzott, hogy nem lehetett vele megvitatni témákat, nem érdekelte semmi. Az olvasás nehezen ment, az internethez, technikához pl. hozzá se mert nyúlni, egy rendelést nem tudott leadni. Telefonos adategyeztetést nekem kellett csinálni. Dokumentumot kitölteni... Érzelmileg is nulla volt, meg se próbált megérteni, együttérezni mással, amit mondtam arra sem figyelt. Aztán ahogy telt az idő úgy éreztem valamennyire változik mellettem, igényesebb lett és igyekezett.. de most szakítás után látom, hogy csak szimplán rámhagyta a dolgokat, mert az egyszerűbb volt neki. Eszébe se volt fejlődni.

Rájöttem, hogy ugyanaz maradt aki volt, éjjelnappalbudapestet meg muzsikatvt hallgató egyszerű ember, aki a hülyeségeket benyalja, ami meg tényleg fontos arra legyint. Még sorolhatnám a példákat, de nem sokat akarok belőle felidézni, túl akarok már lenni rajta.

Gondolom felmerül a kérdés, hogy miért voltam mégis vele 3 évig... egyrészt a szerelem irracionális, másrészt mégis volt az életnek olyan területe amihez elég jól értett és ez viszont belőlem hiányzik. Úgy gondoltam jól ki tudjuk egymást egészíteni. De végül kevés lettem neki, mert azokat a dolgokat amik bennem megvoltak nem tudta értékelni. 😞

2021. jan. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!