Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Randiztatok már férfival aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randiztatok már férfival aki többnek hitte magát anyagilag?

Figyelt kérdés

Mint ami?


Hogy a férfi büszkén előadja hogy ő munkájában milyen sikeres, milyen szuper a fizetése, miközben az valami magyar átlagbér, te meg magadban megdöbbenve gondoltad hogy basszus dehát annyit én gyakornokként kerestem az egyetemen.


És azzal szembesülsz hogy a pasi teljesen el van tévedve a pénzügyek terén.



2021. dec. 21. 09:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
21%
9 akkor miről szól a randi ha már tudod munkáját, hobbiját meg hasonlókat? Rögtön szex?
2021. dec. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolút nem csak attól függ, hogy mennyit keresel, hanem attól is, hogy mik az igényeid. Kereshet valaki félmilliót, ha nagyobbak az igényei, azt is kevesli.
2021. dec. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
12-es. Végre valaki reálisan lát. Van aki átlag fizetésből megtakarít évi egy milliót a céljaira. Más meg a duplájából egyhelyben tengődik, mind elszórja vagy még hitelt is vesz fel, hogy elszórja.
2021. dec. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Egy átlagfizetésű ember is képes egzisztenciálisan rendben lenni ha megfontoltan gazdálkodik, csak ezt kevesen látják be. Meg kevés gondolkodásban hozzáillő van, akivel képes közösen fejlődni. Legtöbben csak lerántják vagy lenézik sajnos.

Pedig nem mindig arany, ami fénylik.

2021. dec. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

11-es, én randinak azt nevezem, amikor már valami több kezd kialakulni közöttünk. Csakhogy ez nálam nem működik anélkül, hogy legalább haveri szinten ne ismerjem a másikat.

Nem, a rögtön szex az nagyon nem az én műfajom.

2021. dec. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, sajnos már találkoztam ilyennel.

Nem igazán derült ki számomra, hogy mit szeretne ilyen módon kompenzálni, mert 1-2 alkalomnál nem találkoztunk többször.


Nekem rendben van az életem, van rendes otthonom, munkám- nem is vágyom arra, hogy a -leendő- társam ennél lényegesen több legyen. A bizalomra, becsületességre annál inkább.


Persze, netes ismerkedés volt :D ott tudnak előfordulni talán a leggyakrabban ilyesmik…

Emberünk elsőre, másodikra, írásban, telefonon, videokamerán OK-nak tűnt. Engem nem igazán érdekelnek ebben a fázisban mások vagyoni javai, ami kell, az nekem is megvan. De elkezdte előadni, hogy micsoda passzív bevételei vannak, könyvet ír meg rendezvényei vannak meg ez, meg az (nem, nem kérdeztem, illetve az alkotás kapcsán került szóba…)

Szinte olyan mértékben, hogy én kezdtem érezni, hogy az átlagosnál PICIT jobb körülményeimmel vajon nem vagyok-e számára egy lefelé választás?!


Aztán eljött a randi: megjelent egy ISZONYÚ gépjárművel- nem, nem a márkája vagy az életkora zavart volna, bármire megesküszöm, hanem shzó szerint egy tragacs, életveszélyes hulladék volt, koszos, rozsdás, teleszemetelt (!) igénytelenség- tényleg nem tudom, mi volt, fel sem tudom idézni még a márkát sem, csak a sok bedobált szemetet, csúnyán rozsdásodó karosszériát, simára koptatott (életveszélyes!) gumikat… amikor ordít valamiről, hogy a gazdája nem gondos, nem igényes, nem tartja karban és hagy valamit lepusztulni, élhetetlenné, balesetveszélyessé amortizálódni- pedig kis takarítással, évi egy alapszervizzel biztosan vállalható autó lehetett volna belőle, ami elvisz A-ból B-be.


…aztán jöttek elő a dolgok szinte minden téren: előtte az igényes (szinte már sznob) képet festette magáról és az ilyen árulkodó apróságoktól kilógott a lóláb, hogy lyukas, felemás (!) zokniban, félig levált talpú, de annál piszkosabb cipőben, kifényesedett, kiszírosodott nyakú ingben… és hangsúlyozom, nem az volt a meghökkentő számomra, hogy viseletes egy ruhadarabja- hanem hogy a cipőtisztítás, nem lyukas holmi nem alapvető a mindennapokban, depláne egy randin…


Az i-re a pontot az tette fel, hogy kifizettette velem a fogyasztását és amikor az autómhoz kísért (majdnem egymás mellett parkoltunk), akkor fitymálóan beszólt a kocsim SZÍNÉRE (fehér) és márkájára (én meg h…lye, aki egyébként is alapvető rendet tart maga körül, úgy készültem a randira Mr. Igényessel, mintha nem is tudom, mi múlna rajta- előző nap még lemosatni is elvittem :D :D


..hát nem lett szerelem, bennem rossz szájízt hagyott- pedig ha csak 10 mp-et fordít arra, hogy ne lyukas, felemás zoknit túrjon ki a fiókból, mert “jó van ahz úúúgy”, meg kidobál egy szatyor mekis kólás poharat meg csipszes zacskót, akkor már jobb lett volna…


..ja és 40 felettiek vagyunk mindketten. :)

2021. dec. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
88%

Ismerem ezt a teplom egere effektust, nagybátyám maszek melóval dupláját hazaviszi mint amit én keresek. Gyakorlatilag többet keres mint a párom meg én együttvéve. Ő mégis egy tragaccsal jár azt is okosba vette, tele van tartozással, adósággal, és úgy, hogy a nagymamám már 1-2x kifizette a tartozásait, és havonta pumpolja pénzzel, hogy a gyerekének legalább adjon enni. Egy koszos, penészes egyterű pincébe lakik a családjával (présház).

Én meg a kevesebb fizummal inkább meghúztam mindig a határt, inkább kevesebb jutott, de kerültem az adóságot, és albérlet mellett is mindig tettem félre pénzt, úgyhogy szép tartalékom van. Mostmár hamarosan tudunk egy tehermentes lakást vásárolni, úgy hogy együtt raktuk össze a pénzt a párommal rá.


És akkor ő folyton nyíg, hogy mennyire szegény, nincs semmilye, meg milyen ez a kormány semmire sem jut... mindenki inkább felelős az ő sanyarú életéét mint saját maga.

2021. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#egyszerűnettós
2021. dec. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 VincentLaw ***** válasza:

#16

Egy olyan kérdésem lenne, ha cipőben volt az illető, amit nem tartott tisztán, a zokniját honnan láttad, hogy lyukas? Találkozón/randin általában nem szokott a cipő lekerülni, hacsak nem valamelyikőtöknél volt ez az esemény.

2021. dec. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
17-es: nekem unokatesóm (volt) ilyen. Folyton új kocsit vett, amikor még az előzőeket sem törlesztette, szétbarmolta őket, majd ócskavas áron eladta mindet és vett megint. A végén már a saját anyja nevére vett fel hiteleket stb. Persze mindezek mellett dolgozott mint a barom és pont emiatt jól is keresett ,de valahogy sose jutott egyről a kettőre és mégsem volt soha semmije. Talán mostanában már megváltozott.
2021. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!