Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyire gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire gyakori, hogy ismerkedéskor a férfi az egzisztenciátok felől érdeklődik? Milyen sűrűn futtok bele "golddigger pasikba"?

Figyelt kérdés

Burkolt kérdésekre gondolok, vagyis nem a havi bevételetek, hanem a lakhatási körülményeitek, lakberendezési stílusotok, nyaralási szokásaitok, autótok felől kérdezősködik.

Másnak is volt ilyen élménye?


Eddig itt csak a fordítottjával találkoztam, férfiak panaszkodnak arra, hogy a nők a pénztárcájukban kutakodnak, ki átlátszóan, ki kevésbé nyilvánvalóan.


Nem vagyok sugarmommy - még mielőtt erre gondolna bárki is, és nem is sugallok magamról ilyesmit.


Aki találkozott hasonlóval, hogyan reagált rá, és az ismerkedés melyik szakaszában lett "gyanús" a dolog?



2021. okt. 10. 17:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
74%

Manapság a legtöbb pasi már a tanulmányai alatt rámegy a sikeres barátnő megszerzésére.

A gyakorlati helyén a főnöknő, vagy a főnök lánya. Az orvosin az oktató és mellette magánklinika tulajdonos professzor unokahúga vagy lánya.

Az évfolyamtársnő, akinek a papája a minisztériumban fejes.

A gazdag, külföldi lány.

Ezek a célpontjaik az aranyásó srácoknak.

2021. okt. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Ez igaz #1.

Akkor nem aranyásó pasikra gondoltam, szimplán csak anyagiasra. Bár ha neki a világon semmije nincs, akkor egy egyszobás garzonnal és egy 20 éves autóval rendelekező nő is klasszabb lehet, mint anyuka mellé hazamenni. (nem ezek a paramétereim, csak a példa kedvéért hoztam)

2021. okt. 10. 17:33
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Rögtön az érdekli őket, saját lakásom van-e vagy albérlet. Én ilyet sosem kérdeznék egy pasitól.
2021. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
31%

3.-ra.


Nem, te a "Mivel foglalkozol?" kérdést teszed fel, és ha a válasz IT, mérnök, vállalkozó, magnager, bankszektor,..., na akkor már sínen van a srác. Ugye?

Mert hiába van saját lakása, ha hambit süt a mekiben, vagy őr a Tesco áruházban. Ugye?

2021. okt. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
85%

Nálam a "mivel foglalkozol" azt jelenti hogy érdekel, mivel tölti a napja nagy részét, mit tanult. Pedagógus vagyok és bőven megelégednék egy pedagógus férfivel, sőt. Csak legyen olvasott és művelt. Nem hiszem, hogy egy IT szakemberrel sok közös témám lenne, vállalkozókkal csak rossz tapasztalatom van (családon belül főleg, nem feltétlenül párkapcsolat). Bármennyire is hihetetlen, de a normális nők NEM a pénzre hajtanak.

Szóval ha olvasott, művelt, intelligens, humoros, akkor nem baj, ha nem diplomás, bár ilyen kevés van, és akár diplomás, akár nem, nem baj, ha nincs saját lakása és nem keres sokat. Durva, mi?

2021. okt. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
83%
Az a gelyzet, hogy a pasik nagyobb része golddigger mint a nők. Mert a férfiak sikerorientáltak, pénz,statusz és hatalomorientáltak. Kitárõlag nagyon szép, szexi nőnél nem nézik ezt, ott birtokolni akarnak és teljes kontrollt, de minden más esetben nézik azt hogy a nő mennyivel tud hozzátenni anyagilag, statuszilag. Van, hogy inkább a gazsagabbat választják, mert kevésbé érzelmesek és kötődők mint a nők.
2021. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

Minden ffi aki utálja az aranyásokat, az valojában aranyáso ffi. Az olcsó nőket keresik akikre semmit nem kell költeni nyujtani, de elvárják, hogy a csaj adjon bele mindenbe felesbe meg stb.


A végén a csaj jön ki anyagilag rosszabbul ugy, hogy a pasi minimum ketszer keres pedig többet.


Red flag

-Ha a pasi nem akar semmit nyujtani a nőnek (esetleg randit se fizet)vagy szidja a pénzéhes nőket

-elégedetlenkedik kisebbsegi komplexusokat general a nőben azzal, hogy talaljon munkahelyet váltson jobbra, meg stb folyamat érezteti, hogy ő a több es a nő vele nem egyenrangu es nem szandekozik segiteni se

-elvárják, hogy a nő kevesebb fizetese ellenere ugyanannyit tegyen bele mindenbe

-volt már olyan párja, akit pénzesebb miatt dobott(ezt nem mindják el, siman csak az exei munkahelyét is elég tudni)vagy folyamat olyan nőkhöz csapódik akinek az apja vagy szulei jól állnak stb.

- házasságrol csak az anyagiak jutnak eszébe, hogyan védje mentse a vagyonát a leendo családja elől ..hogy válás esetén amig az exe meg gyerekei templomegere lesz, addig ő maradhasson a kacsalábon forgóban es erre házasság alatt is ügyel, hogy a nő ha egy boronddel jött, annyival is menjen el.


Stb.

2021. okt. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
79%
7es. Tökéletesen leírtad az exférjem, minden pont illik.
2021. okt. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van saját házam és igen, mikor megtudtak a pasik hogy egyedül élek mindig rakerdeztek hogy és albérlet vagy saját. Nekem valahogy sose jutott eszembe az hogy biztos azért mert aranyasok mert én nem vagyok olyan rosszindulatú hogy kérdések alapján ilyet feltetelezzek, de fordított esetben a pasik egyből ezt gondolják.
2021. okt. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

" Kitárõlag nagyon szép, szexi nőnél nem nézik ezt, ott"


Ez nem errol szól. Hanem inkabb egy pr.sti, mint egy valodi egyenrangu társ. A p.nciert a legcsorobbakban is van hajlam fizetni.

2021. okt. 10. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!