Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyire gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire gyakori, hogy ismerkedéskor a férfi az egzisztenciátok felől érdeklődik? Milyen sűrűn futtok bele "golddigger pasikba"?

Figyelt kérdés

Burkolt kérdésekre gondolok, vagyis nem a havi bevételetek, hanem a lakhatási körülményeitek, lakberendezési stílusotok, nyaralási szokásaitok, autótok felől kérdezősködik.

Másnak is volt ilyen élménye?


Eddig itt csak a fordítottjával találkoztam, férfiak panaszkodnak arra, hogy a nők a pénztárcájukban kutakodnak, ki átlátszóan, ki kevésbé nyilvánvalóan.


Nem vagyok sugarmommy - még mielőtt erre gondolna bárki is, és nem is sugallok magamról ilyesmit.


Aki találkozott hasonlóval, hogyan reagált rá, és az ismerkedés melyik szakaszában lett "gyanús" a dolog?



2021. okt. 10. 17:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
79%

Én nem futottam bele eddig olyan férfiba, aki ne ilyen lett volna.

Nem aranyásónak, hanem anyagiasnak hívnám.

Szerintem több az anyagias férfi, mint az arányásó nő. A közeli ismeretségi körömben is van három ilyen srác. 30-40 körüli férfiak.

2021. okt. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem általában azt kérdezik meg hogy hol/kivel lakok (szülőknél vagy egyedül). Ha egyedül akkor albérlet? Jaa hogy saját ház? Itt felmerülnek a kérdések sokaknál (mennyiért vettem, mennyit költöttem rá, milyen ház...) vagy van a burkoltan célozgató; biztos jó lenne egy férfi kéz a háznál. Ha gondolod én segíthetek, nehéz lehet egyedül abban a nagy házban, rotikapával felkapálhatom neked a kertet/lenyírhatom a füvet/hasonló ajánlatok.

Nevetségesek hogy már pár sor után azt hiszik házat teszek a picsájuk alá.

Egy ideje inkább azt mondom albérlet. Nem kell tudniuk hogy saját.

2021. okt. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
87%
Sajnos ez igaz, ezért sok nőnél alap, hogy a férfinak legyen lakása, kocsija. Ne már az enyémbe akarjon beköltözni pár randi után. Aztán még a nők az anyagiasok. Egyébként meg egy kapcsolat elején, ha nem ő fizet az étteremben, nem lesz következő randi. Szerintem ez alap.
2021. okt. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:

Hívjon bárki anyagiasnak. Pontozzanak le. Lesz*rom. De azért férfiként én is megválogatom hogy kivel vagyok hajlandó szóba állni. Nem azt mondom, egyik-másik kommentben olvastam hajmeresztő dolgokat, amivel képtelen vagyok azonosulni. Főleg, hogy kénytelen a 12-es is albérletet mondani, hogy kiküszöbölje a haszonlesőket. De! Nem fogok csak úgy senkiben sem megbízni - a "múltkor" is közkatasztrófa lett a vége.

Azért az meredek kifejezés, hogy az aranyásókat az veti meg, aki maga is az. Nem mindenkire igaz! Alapból. Ne nekem kelljen eltartanom valakit, aki csak úgy van bele a világba. Durván fogok fogalmazni, de bejárónőre nincsen szükségem. Ellátom én magam, köszönettel. Ha meg simán berendezési tárgyat akarok venni, akkor azt veszek. :))) De ha valaki nem társam, akkor nem érdekel a dolog. Az, meg hogy csak én laptátoljam bele az energiát a kapcsolatba, az irreális elvárás. Vagy megy méltányossági alapon, ki-ki a lehetőségeihez mérten, vagy húzzon a vérbe tetszőleges jelentkező.

Kabaré, hogy sokan annyira életképtelenek (férfi is nő is) hogy csak a jólétbe próbálnak beleülni. Nem utálom, csak gáznak tartom őket. Legalábbis nekem lesülne a bőr a képemről, ha 31 éves felnőtt férfi emberként más tartana el.

.

2021. okt. 11. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
84%

Ha a pasiknak tobbmindene van egybol ez megy hogy a csaj a jólétbe akar beleulni.


Nem ő tehet arrol ha a pasinak megvan mindene.

2021. okt. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
95%
#14 teljesen igazad van és ez a normális. A különbség az hogy te ezt mondhatod de mi nők nem mert akkor biztos egyből aranyasok vagyunk ha megvalogatjuk kivel jövünk össze.
2021. okt. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk egyformák. Volt aki azt írta, neki nincs problémája vele, ha az anyagi helyzetét firtatják (férfi). Számomra vannak ennél fontosabb kérdések is az ismerkedés elején. Ha valaki ilyennel indít, az mehet a levesbe - akkor is, ha ő egy sikeres vállalkozó, és azt próbálta kiszűrni, én mennyire utaznék csak a pénzére.



#14 szerintem nem anyagias vagy, hanem felnőtt, és elvárod, hogy a másik is legyen képes megállni a saját lábán.


#16 - azt szerintem inkább csak akkor mondják, ha a férfi _sokkal_ jobb körülmények közt él, a nő pedig nem csak ahhoz képest nincstelen, hanem ténylegesen sincs semmije.

2021. okt. 11. 08:47
 18/26 FoxtrotLidérc ***** válasza:
94%
15: Ezt senki nem mondta. Személy szerint azokat a nőket sem ítélem el, akik védik ami az övék (sajnos ismerősi körben volt olyanra példa, hogy pasi forgatta ki a nőt majdnem mindenéből). A kettős mércével viszont VAN bajom. Az aranyásás az aranyásás marad - függetlenül attól, ki követi el. Úgyhogy: Mindenki vigyázzon magára, és kétszer is gondolja meg, hogy kiben bízik meg. Sajnos ilyen világot élünk.
2021. okt. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt szoktam hazudni, hogy albérletben lakom, pedig van saját lakásom.

Egyetemista vagyok és a szüleim vették. Parázok attól, hogy egy egyetemista srác azt hiszi ideszokhat, mert kolis vagy albérletben lakik, csak azért mert velem van. Nagyon nem akarok együtt lakni senkivel, csak ha tényleg komoly a kapcsolatunk, de az ilyen magától ideszokik, hogy hát miért ne? Arról nehogy már én tehetek, hogy neki nem telik valamire. Nem használhatja ki, ami nekem van, csak mert friss kapcsolat vagyunk, ez nem egy szolgáltatás.

2021. okt. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%

18#

Kaoásbol itt is áll

"Kabaré, hogy sokan annyira életképtelenek (férfi is nő is) hogy csak a jólétbe próbálnak beleülni. "


Exem detto.

Azert mert neki mindene megvan nekem csóri melohelyem hat egybol en lettem az aranyáso..

Mikizben amikor osszejottem munkaja nem is volt csak lakása.erre ugy szabályosan emlekeztetnem kellett.

Plusz en talaltam neki munkahelyet ahol karriert epitett.

Mellettem nőtte ki magát joformán.

Es kivagott kesobb mint macskat sz.rni olyan alapon h szerinte en azert segitek meg vagyok vele hogy beleüljek a joba.


Kaocsolat végen nekem ugye semmi neki meg plusz.

Le lettem huzva csak.

2021. okt. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!