Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők, mennyire gyakori, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mennyire gyakori, hogy ismerkedéskor a férfi az egzisztenciátok felől érdeklődik? Milyen sűrűn futtok bele "golddigger pasikba"?

Figyelt kérdés

Burkolt kérdésekre gondolok, vagyis nem a havi bevételetek, hanem a lakhatási körülményeitek, lakberendezési stílusotok, nyaralási szokásaitok, autótok felől kérdezősködik.

Másnak is volt ilyen élménye?


Eddig itt csak a fordítottjával találkoztam, férfiak panaszkodnak arra, hogy a nők a pénztárcájukban kutakodnak, ki átlátszóan, ki kevésbé nyilvánvalóan.


Nem vagyok sugarmommy - még mielőtt erre gondolna bárki is, és nem is sugallok magamról ilyesmit.


Aki találkozott hasonlóval, hogyan reagált rá, és az ismerkedés melyik szakaszában lett "gyanús" a dolog?



2021. okt. 10. 17:15
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ha gyerekkel válást néznénk mellette en is csak templomegere lettem volna az x szamu kolyok miatt is.

Aranyásók mondják másokra hogy azok. Bagoly verebre.


A végén nagyos is meglatszik hogy ki volt valojaban az aranyáso a kapcsolatban.

2021. okt. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
*nagyon is meglatszik
2021. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért ennyire paranoiások a pasik. Engem baromira hidegen hagy mennyi a bevétele, mert van sajátom. Én azért szoktam megkérdezni azt is, hogy mivel foglalkozik az illető, mert érdekel a munkája is. Hogy szereti-e stb. Én is elmondom hogy mivel foglalkozom, semmi titok nincs benne. De nem kezdek el rögtön fejben számolgatni, hogy mennyi a fizetése.
2021. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
37%

"Rögtön az érdekli őket, saját lakásom van-e vagy albérlet. Én ilyet sosem kérdeznék egy pasitól."


pedig gyakran kérdezitek. Vagy már a profiljában z az elvárás, hogy szeress piálni, meg legyen saját lakásod.

2021. okt. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

Az viszonylag köztudott, hogy a nőkre gyakrabban mondják ki, hogy aranyásók. A fordítottjáról nem nagyon szokott szó esni, emiatt is kérdeztem, hogy mennyire sűrűn futnak bele nők is hasonlóba.

Ritkán ismerkedem 0-ról, általában ismertem máshonnan azokat, akikkel kapcsolatom volt, így sem őket, sem engem nem ért váratlanul a másik háttere. Így elég szokatlan volt, amikor egy neten ismerkedni kívánó pasi szabályosan interjúztatni próbált, célirányos kérdéseket elrejtve a bla-bla közé.

2021. okt. 11. 11:41
 26/26 anonim ***** válasza:
18%

talán azért, mert pasiban ritkább az aranyásó.


hogy is lenne gyakori, ha a legtöbb nőnek az elvárása minimum saját albérlet, kocsi és 200 feletti fizetés?


tőlem pofátlanul megkérdezik az anyagi dolgokat, nem húzzák az időt.

2021. okt. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!