Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok nők ismerkedéskor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nők ismerkedéskor mekkora egzisztenciat vartok el a pasitol?

Figyelt kérdés

Mielott felre ertenek a valaszalok a kerdes nem nem az celom h a penzel fogjak meg egy csajt stb...

Csak szimplan erdekelne milyen egzisztenciat varnak el az atlag nők ismerkedeskor.


2022. aug. 7. 12:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
21%
Kortól függ. 25től diploma és a diplomás átlagfizetés feletti szint, tehát 400-500 ezer, 30tól felfelé már elvárás a saját tulajdonú lakás és a maximum 4-5 éves autó.
2022. aug. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
86%
Nincsenek ilyen "materialista" elvárások! Én azt várom el,hogy szeressen,és közös érdeklődés,hasonló gondolkodás, sport és egészséges élet!
2022. aug. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondanám, hogy egy-két ponttal/fokozattal, nem tudom hogy lehetne ezt nevezni "többet", mint ami nekik van.


Ha ők otthon élnek, akkor elég lehet az, hogy neked van egy bérelt szobád egy lakásban, amiben mondjuk 2-en éltek egy lakótárssal (1 ponttal fentebb). De ideálisabb, ha akármilyen pici is, de olyan albija van a srácnak, amiben teljesen egyedül él (2 ponttal fentebb).


Ha ő egy picike albiban él, akkor elég lehet, ha te egy nagyobb, szebb állapotú albiban élsz (1 pont), még ideálisabb, ha ugyan picike lakásod van, de az már a sajátod - vagy legalább már a törlesztőket fizeted, nem az albérleti díjat (2 pont).


A sort végtelenül lehet folytatni, bármire lehet példákat hozni. Műveltség, iskolázottság, széles látókör, hobbik, stb.



Természetesen fentiek olyan nőkre értendőek, akik hajlandóak belátni, hogy bizony legalább néhány dolgot nekik is le kell tenniük az asztalra a kinézetükön és azon kívül, hogy elmennek találkozni a sráccal.


Nyilván sok az irreális elvárás, hogy csini pofiért cserébe olyan jól menő vállalkozót szeretnének, akinek szabadideje is annyi van, hogy nem győzi a csajjal eltölteni és egzotikus helyekre vinni, stb. De ezek szélsőségek.


Szeretném hinni, hogy több van az említett racionális nőből. Mert az tuti, hogy nőként igenis szeretne minden nő felnézni a férfira legalább egy-két olyan dologban, ami fontos neki.

Szóval fentiek differenciálhatóak: ha valakinek fontos a tájékozottság, akkor a nő el tud tekinteni attól, hogy ha neki van autója, akkor a férfinak is legyen, ha a férfi közben az X. tudományos fokozatát szerzi egy neves egyetemen. Ebben is rengeteg variáció létezik, nem sorolnám tovább.



Az eredeti kérdésre tehát nem lehet tuti választ adni, hogy ilyen lakás, olyan kocsi, ennyi megtakarítás. Ha okosan csinálod az ismerkedést, fel fogod tudni mérni, hogy van-e esélyed a nőnél, vagy nem.

2022. aug. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

1

Sztm ez a nőtöl is elvárható!

N 30

2022. aug. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
60%

Legaláb neto nyólcszázezer, mer a orzágban aki nem kres enyit , nimcs is nője


Üdv,

EcceruNetos ✅✅

2022. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
91%

Én 26 éves vagyok, tehát a korosztály aki nálam szóba jöhet az 25-37. Ebben a korban plusz pont ha valaki külön él, akár saját lakás akár albérlet, csak ne a szülőkkel. És plusz pont a jogosítvány és az autó, de az csak azért mert a közös programokat sokkal egyszerűbben lehet így megoldani. Bár nekem van jogsim&kocsim de talán presztízs kérdés, hogy férfiasabb ha nem a nő vezet. De ezek nem elvárások, inkább előnyök.


De ha tényleg egzisztenciáról van szó, akkor legalább legyen munkahelye, az nagyon alap, és ne hónapról hónapra éljen, számomra az kicsit kiábrándító ha egy férfi olyannyira nem gazdálkodik a pénzével, hogy tűkön ülve várja a tizedikét mert az előző fizetése már elfogyott. Természetesen ha nem tehet róla mert arra kényszerül, azt megértem.


De vagyok olyan ösztönlény hogy ha belezúgok valakibe akkor nem nézem ezeket a dolgokat, úgyhogy nálam az észérvek nagyon megbuknak ha szerelemről van szó. Mindig az érzéseim után megyek, hogy kihez vonzódom ösztön szerűen. Ami a másik személyiségében bontakozik ki.

2022. aug. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
17%
3 Tehát ha nincs autód, akkor minimum a Phd-t csináld egy neves egyetemen. Köszönöm szépen a női véleményt! Így már tudom miért nyűgnek az incelek.
2022. aug. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
75%

7es!


Egyrészt férfi vagyok.


Másrészt nem érzed, hogy mennyire kisarkítottad, amit leírtam? Nem tudod, vagy nem akarod az egész irományom kontextusában értelmezni a mondandómat?

2022. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
82%

Ign , mer az oszràgba aknek nicse phdje , vayg nem kres legalb neto 800at nimcs nöje egyáltlan


Üdv,

A kétpipás

EgyszerűNettós✅✅

2022. aug. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
64%
9 Gyakorin vagyunk.
2022. aug. 7. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!