Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van esetleg külön társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esetleg külön társkereső ahol olyan nőkkel lehet ismerkedni akik nem szeretnének gyereket?

Figyelt kérdés

Sok helyen próbálkoztam màr de nehéz ilyen típusú nőkkel ismerkedni mert nagyon kevesen vannak.


Előre is köszönöm a segítséget :)



2022. júl. 27. 08:23
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam ,de nem igazàn van a közelemben ilyen nő, mivel én Miskolci vagyok :)
2022. júl. 27. 09:14
 12/39 anonim ***** válasza:
22%

Biztos, hogy azt se bírják.

De az igazságot sem.

Pont egyformán pontozzák le mindkettőt.

Azért az utóbbi nem szép dolog.

Igaz?

2022. júl. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
24%
Csak legyél türelmes, majd a sors utadba sodor egyet, ha nem akarsz családot, annyira nem fontos gondolom, gondolom jól elvagy egyedül is. Éld az életed!
2022. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
87%

12

Sajnos nem te vagy az igazság letéteményese. Tudom, ezt most nehéz lesz elfogadni, de próbálkozz.

2022. júl. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
12%

"nem te vagy az igazság letéteményese"

Lehetséges.

De akkor nyilván könnyedén el tudod magyarázni, hogy mit írtam a kettesben rosszul, és mi helyette az igazság.

2022. júl. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
87%

"Tudod, a nők nem annyira tudatosak."


Ezt mégis honnan veszed? A férfiak, akik huszon-harmincévesen élik a világukat, végigdugják a várost, és azt hiszik, hogy ez örökké tart és nem kell nekik család, talán tudatosabbak? Vagy ha egy felnőtt nő mérlegelt, és úgy véli, hogy nem akar gyereket, az biztosan meggondolja magát egy nagy fizetéstől/kertes háztól?

Mégis miféle szexista gondolatmenet ez??

2022. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
6%

Férfiban is van, amelyik nem annyira tudatos - főleg, ha még fiatal is - de ők ritkábbak.

Azon kívül, hogy a férfiak sokkal állandóbbak, míg a nőket nagyon dobálják a hormonjaik.

A nők sokkal inkább érzelmi lények, ez valakinek újdonság? Komolyan kérdezem.

IGEN: TÉNYLEG sok nő meggondolja magát, ha egy bizonytalan helyzetből olyan helyzetbe kerül, ahol sokkal biztosabb a gyerek felnevelése. Ez is újdonság lenne valakinek?

Persze kivételek mindenhol vannak. Ha mutatsz egy-egy példát, az még nem sokat jelent.

2022. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
19%
Tetszik nem tetszik a 2#nek igaza van. A nőknek jó körülmények közt bármikor bekattanhat az anyai ösztön.
2022. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
95%

Én sem szeretnék gyereket ha gondolod írj.

33N

2022. júl. 27. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
60%
Az elváltak biztos nem akarnak
2022. júl. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!