Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék a zaklató öregemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a zaklató öregemberek ellen?

Figyelt kérdés

A szüleimnek ciki lenne szólni. Meg már 20 éves vagyok.


Állandóan megtalálnak 30-35-40 éves bácsik és olyan is volt aki fogdosott a buszon.


2022. júl. 26. 14:41
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
28%
Senkit nem molesztáltak itt. A kérdés kamu, a kérdező egy másik profilról osztja az észt kommentben undorító, flegma stílusban, még azt is megkockáztatnám, hogy amúgy férfi.
2022. júl. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
54%
Elég sok szingli, nem családos 40 es ismerősöm mártogatja a rudat 25-30 éves nőkbe az ismerősi körömben. Gondolom majd kihozzák itt nekem a 0%-ot, rám támad 10 megveszekedett nőszemély, hogy ez nem igaz. De privátban a kétkedőknek vagy 10 ilyen esetet facebookról simán átküldök ismerősi körből, csakhogy bebizonyítsam, hogy a 30-40, de akár még a 45 éves férfi sem öreg, sem nem bácsi a 25-30 éves nők nagy résznek a szemében.
2022. júl. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván a ronda lányok népszerűtlenek a saját korosztályukban, huszonévesen meg hiába van asszonyos tepsivalagad, elvisznek a 40esek.


Én is ismerek ilyen párokat, a nő finoman szólva nem egy szépség, jobb híján jutott neki egy öregecske kopaszpocak

2022. júl. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
95%

43-as!


Ugye tudod, hogy ezzel inkább a nőket degradáltad le, nem a férfiakat?


Egyébként hiába rosszmájúskodsz itt, én is 22 éves lánnyal vagyok 34 éves létemre. Se öregecske nem vagyok, se kopaszpocak. És a páromnak sincs tepsivalaga. Persze nem is a buszon találkoztunk.


Egyébként ha másra nem is, de arra jók ezek a kamukérdések, hogy megmutassák mennyi nyomorult, egybites, rosszindulatú nő van manapság, akik saját magukon kívül senkit nem tudnak elfogadni! Csak az ő életfelfogásuk lehet helyes, csak úgy lehet élni, ahogy ők élnek, csak az lehet a helyes gondolkodás, ahogy ők gondolkodnak!

Mindenki már meg egy nagy nulla(szerintük)!

2022. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

44.


Megnézném hogy néz ki a 43-as, bár sejtem...🤣

2022. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
94%

45-ös!


Igen, én is úgy gondolom, hogy a saját életéből indult ki szegénykém!:)

2022. júl. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
60%

45

Elég jól ahhoz, hogy bácsi helyett megkapjam azt, aki nekem is tetszik, ráadásul tartós kapcsolatra. :)


Nekem nincs lópicsám, mert amióta élek, sportolok. Aki lusta szar, az nyalogassa csak a ráncos virslit, annak úgyis mindegy, csak fiatal legyen, azzal már lehet flexelni a többi öreg törpe között

2022. júl. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
69%

47-es!


Nekem például sehogy nem kellenél, akárhogy is nézel ki, mert már a szóhasználatodon látszik, hogy mekkora sutyerák, buta nő vagy!


A 44-es voltam.

2022. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
60%
Jól látjátok. Lenézem azt a nőt is, aki ilyenre fanyalodik meg azt is, aki nem nézett tükörbe és vette észre, hogy elmúlt az a 20 év. Rólam és a magamfajtákról pattannak a kövér és ronda húszasokra ezek a férfiak általában. Számtalanszor tapasztaltam. Azokban meg ha nincs tartás, rájuk is fanyalodnak.
2022. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
22%

47.


Jaj de frusztrált vki , jó hogy vannak ezek a kérdések itt legalább kitombolhatod magad.:)

2022. júl. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!