Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 185 cm alatti férfiak egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

185 cm alatti férfiak egyáltalán nem vonzanak, lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nekem a legelső, amit megnézek egy pasin, az a magassága. Szemrevételezéssel elég jól meg tudom becsülni,hogy mekkora lehet. Ha alacsonyabb, akkor nem adok neki esélyt arra, hogy legyen köztünk valami. Hétvégi buliban találkoztam egy sráccal, annyira helyes arca volt, teste sem volt rossz, de láttam,hogy alacsonyabb, táncoltunk, beszélgettünk kicsit, kiderült, hogy csak 180 cm, ezért visszautasítottam. Tudom, hogy gáz magasság alapján szelektálni,de egy ekkora pasi mellett nem érezném magam igazi nőnek.

2022. máj. 16. 07:33
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
97%
Gyenge troll vagy.
2022. máj. 16. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
83%
Hát a 180 cm nem alacsony egyàltalán.
2022. máj. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
26%
Nem lehet. Azért van így, mert nő vagy.
2022. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Változtatni nem lehet rajta, de azért kicsit furcsa, hogy TÁNCOLSZ valakivel, és minden szuper, de amint megtudod a magasságát, offolod. Az ember érzékeli a táncpartnere magasságát...
2022. máj. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Írtam is, hogy láttam rajta, hogy alacsonyabb. Ettől még táncolhatunk, beszélgethetünk, de komolyabb kapcsolatot nem tudnék elképzelni vele, mert rettentően zavarna az alacsonysága.
2022. máj. 16. 08:03
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Te milyen magas vagy?
2022. máj. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok minden csak fejben dől el... :,D

Ha neked valami nem jön be, akkor talán a konkrét okát kéne megtudni.

Neked nem jönnek be az alacsonyabb srácok. (Oké, de miért?)

Attól félsz, hogy mások esetleg megbélyegeznek/kiröhögnek, ha alacsonyabb férfivel "látnak"? (És akkor mi van? Nem az ő életük, így a véleményük is megalapozatlan.)

Ha meg "csak" magasság alapján szelektálsz, akkor arra azért készülj fel, hogy a jelentős számú konkurencia miatt a te esélyeid is csökkennek. (Nem csak a magas csajok keresnek magas srácokat, hanem az alacsonyabbak is.) :,D

2022. máj. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Alacsony vagyok, azt szeretem, ha nagy köztünk a magasságkülönbség, min. 1,5 fejnyi. Hidegen hagy, hogy mások mit gondolnak, ha meglátnak egy ekkora pasival, alacsonyabb mellett nem érzem azr, hogy jólesik hozzábujni, védelmező stb.
2022. máj. 16. 08:27
 9/26 anonim ***** válasza:
28%
Én 185 vagyok, de bisex. Nekem is 190 alatt nem kell srác.
2022. máj. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
A magasságfüggő nők általában túlsúlyosak.
2022. máj. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!