Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 185 cm alatti férfiak egyáltal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

185 cm alatti férfiak egyáltalán nem vonzanak, lehet ez ellen valamit tenni?

Figyelt kérdés
Nekem a legelső, amit megnézek egy pasin, az a magassága. Szemrevételezéssel elég jól meg tudom becsülni,hogy mekkora lehet. Ha alacsonyabb, akkor nem adok neki esélyt arra, hogy legyen köztünk valami. Hétvégi buliban találkoztam egy sráccal, annyira helyes arca volt, teste sem volt rossz, de láttam,hogy alacsonyabb, táncoltunk, beszélgettünk kicsit, kiderült, hogy csak 180 cm, ezért visszautasítottam. Tudom, hogy gáz magasság alapján szelektálni,de egy ekkora pasi mellett nem érezném magam igazi nőnek.

2022. máj. 16. 07:33
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Szegény 184,98 cm-es srácok, most a sarokban fetrengve sírnak...
2022. máj. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nő vagyok ugyan, de nem nagyon értem, mi értelme van kiírni egy ilyen kérdést? Milyen választ vársz, vagy mit kellene írni erre?


Én személy szerint azt preferálom, ha a férfi csak picivel magasabb nálam (én átlagmagas, 166 vagyok). Nem nagyon vágyom égimeszelőre, szóval nem tudok azonosulni a problémáddal. Nyilván nekem is vannak preferenciáim, amikhez ragaszkodom, de azok inkább a belső tulajdonságokkal kapcsolatosak. Amúgy meg ha ránézek egy pasira, gőzöm sincs hány centi magas lehet, és nem is érdekel, nem hordok magammal colostokot.

2022. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát èn akkor sem értemi mi bajod,vagy alacsony pasik hazudtak neked hogy ők bizony 180 cm-k.Nem vagyok alacsony lány (170),apàm 180 cm és hát mindent lehet rá mondani,de azt nem,hogy alacsony.Kicsit arra gondoltam,hogy ez lehet olyan mint mikor egy nő 10 kg-t letagad és akkor a pasi azt hiszi,hogy 60 kg egy nőnek sok
2022. máj. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
85%

Ez ellen túl sokat nem tudsz tenni, de ezzel az a baj, hogy borzasztóan bekorlátozod így magad.

Szerintem ha a ffi javára van egy 8-10 centi, az már teljesen elég.

Sok nőnek már az is elég, ha épp hogy egy picit magasabb.

Így nagyon bekorlátozod a társkeresésedet.

A másik pedig az, hogy a magas férfiak a magasabb nőket kedvelik.

Egy 185 magas férfi nem fog ráhajtani egy 160-165 körüli lányra.

2022. máj. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
100%
Apad torpe
2022. máj. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztosan trollkérdés

De ha esetleg mégsem:

Ha te kicsi vagy, akkor a 180 centis pasi hogy lehetett nálad alacsonyabb?

Ha meg csak szimplán dobálózol itt “alacsonyabb” meg ilyen jelzőkkel, az igen nevetséges egy törpétől. Bocs, de ha te képtelen vagy reálisan látni mások testi adottságait és fikázod, lekicsinyled őket, akkor téged is lehet degradálni. És nem az a baj, ha csak egyszerűen tetszenek neked a (nagyon) magas pasik.

2022. máj. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!