Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tetszik egy fiú, mit csináljak, hogy ne tapadjon rám a haverja is? Vagy ugyanez kapcsolatokban

Figyelt kérdés

Peldák

Házibuliban valakinek tetszem, odajön, beszélgetünk, táncolunk, vagy csókolózunk.

Erre 5 perc és rámnyomul a haverja is.

Vagy járok egy barátommal, szerelem, szülői bemutatás, erre a haveri köre "rámszáll", vagy előtte, vagy a háta mögött próbálkoznak be.


Egyik esetben sem védelmez az akivel vagyok. Teljesen magamra hagynak. Ahogy sikerül úgy én elküldöm őket ugyan, de pl együttjárásnál ez nem alkalmi, hanem folyamatos probléma lesz.


Es most akivel buliztam, aki nekem szintén tetszik és akinek a haverja is rámszállt, azt akkor vegyem felejtősre? Csak mert megadta nekem az elérhetőségeit, hogy keressem, de ezek után én nem tudom minek nézhet, vagy minek nézhetnek engem a haverjával együtt. Szerintem nem veszem fel a kapcsolatot vele.


De. Van most egy újabb. Akivel randizom és megyünk valahova, lehet több is lesz azaz lehet szórakozni is megyünk. (Ez csak 2% esélyes még.) És ha megyünk biztos hogy lesznek ismerősei neki is.



#1 ellen
2022. júl. 16. 16:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Lekoptatod a 2 számút!

Ne csinálj bolhából elefántot!

2022. júl. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az addig rendben van hogy lekoptatom. Én azt nem értem ha vagyok egy sráccal honnan veszik azt, hogy egy másik is odajöjjön hozzám? Megelőzni szeretnék.

Sértő. Hogy tetszik nekem valaki, azzal vagyok és ezt nem tartják tiszteletben, hanem feltételezik azt hogy akkor a masikkal harmadikkal is összeállnék.

Ezért pl a srácra aki tetszik nekem mégcsak rá se írok. Le kell mondanom arról aki tetszett, akivel akartam volna találkozni, meg mindent.

2022. júl. 16. 16:49
 3/8 anonim ***** válasza:
55%

Nem ismerünk, ezért több dolog lehetséges.


1. Tinik vagy nagyon fiatalok vagytok még és ebben a korban a férfiak még nagyon önmagukból indulnak ki, hogy ők végigdugnák az összes (vállalható külsejű) nőt meg hármasszexelnénk és akkor nyilván ti is így vagytok vele.


2. Valójában tetszik neked a pasid haverja is és ezt a szemed csillogása, a reakcióid elárulják és innentől teljesen mindegy, hogy szavakkal mit mondasz. Tehát hiába mondasz bármilyen durvát a férfinek szavakkal, hogy esélye sincs meg undorító csúnyafejű, ha közben nedvesedsz rá meg jól esik az értintése. De fordítva is, hiába mondod neki a legszebb szavakat meg bújsz hozzá, ha megcsaltad őt vagy így néztél a pincérsrácra, mint Jeff Bezos nője DiCaprióra: [link]


A férfiak mindig a tettekre figyelnek, sosem a szavakra.

2022. júl. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

#3! De, ismerjük. Naponta írja ki a kérdéseit, ami kivétel nélkül arról szól, hogy a világ összes pasija őt akarja😂 Végre a legutóbbi bántalmazó exéről mostanában nem hallunk, de ez se sokkal izgalmasabb téma.

Mondjuk ne az exeid haveri körében próbálj ismerkedni, mivel ott mindenki tudja, hogy mindenre kapható vagy. Egymás között adnak körbe.

Ahhoz képest, hogy mindig leírod, te aztán mennyire megválogatod a partereidet, és igazán különlegesen ritka, hogy téged valaki érdekel, ebben a pár sorban rögtön kettőről is írtál. Ez a 2 mennyi idő alatt jött össze? 1nap? 1 óra?😁

Nálam a válogatósság úgy néz ki, hogy kb.10 évente 1x tetszik meg valaki😉

2022. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#4 Akkor nem csak nekem volt ismerős a stílus😄 Elég jellegzetes...

Kérdező, még dolgozz egy kicsit a mércéden, úgy látszik nagyon sokakat és szinte bárkit engedsz átlépni rajta.

2022. júl. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

A haverja nem tetszik.

Ő 23 éves. Akivel randizom, idösebb.

Szerintem nem megyek el vele sok helyre. Addig megúszom majd a haverjait.

2022. júl. 16. 21:17
 7/8 anonim ***** válasza:
Mivel ez +18 kategória, nem tudhatjuk hogy a Te gyermeki agyadban mi játszódik le.
2022. aug. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem te mindig ugyanolyan típusú srácokat választasz.

Mi régen akkor csináltunk ilyet haverral, ha megbeszéltük, hogy ketten együtt is megdugnánk a csajt. Ennek tipikus esete a házibuliban nyitva felejtett szobaajtó.

jan. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!