Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tehetnék a zaklató öregemb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a zaklató öregemberek ellen?

Figyelt kérdés

A szüleimnek ciki lenne szólni. Meg már 20 éves vagyok.


Állandóan megtalálnak 30-35-40 éves bácsik és olyan is volt aki fogdosott a buszon.


2022. júl. 26. 14:41
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
90%
Le kell ordítani a fejüket mindenki előtt.
2022. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 anonim ***** válasza:
65%
30 -40 nem éppen öregem ember már ha nem tette tönkre magát idő előtt. Nem kell már 20 évesen bácsinak hívnod a 30 évest. A szüleidnek hiába szólsz ismeretlenekkel szemben, ha zaklatnak akkor rendőrség. Viszont szerintem troll kérdés , egy nőtlen éves girnyó srác vergődése.
2022. júl. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/56 anonim ***** válasza:
93%

Könyököld bordán, mindjárt mást fog tapogatni.


Amúgy valóban az a legjobb, ha hangosan, magabiztosan felszólítod: "Uram, kérem ne fogdosson!"


Rá fog irányulni a figyelem.

2022. júl. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
19%
A sokkoló egy vicces önvédelmi eszköz. Csak mondom... :D
2022. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 anonim ***** válasza:
10%
40 múltam...bácsi...nem tudod mit hagysz ki! >:)
2022. júl. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/56 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem is öreg a kérdezőhöz egy 30-40-es pasi. Most ne a gyerekes anyucipici fia 30-asra gondoljatok, aki egy szakadt 2-es golffal csajozik, anyu meg vacsival várja. Hanem egy normális 30-asra, vag 40-esre. Az ilyen pasinak már vagy családja van jobb esetben, vagy karrierje. Egy 20 éves lány még egyetemre jár, és most fog a munkavilágába csöppeni. Teljesen más életszakasz! Tudom vannak 20 éves lányok, akiknek maximum egy középiskolás bizijük van, és életükben nem dolgoztak még ,csak a gyereket potyogtatják. De azért nem ez a normális.


Legyél határozott és küldd el a francba. Ne ijedj be. Jogod van azzal lenni akivel szeretnél.


35/N

2022. júl. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
84%

Jó megszégyenítős hangnemben el kell őket küldeni a jó édes anyjukba, ha az első egyszerű nem után nem értenek a szóból (sajnos általában nem szokták komolyan venni, ha egy fiatalabb nő ellenkezik, ugyanúgy folytatják ezt az undorító gügyörészést meg becézgetést).


10-12 éves korom óta folyamatosan kapom a nyakamba ezeknek a moslékoknak a szemtelen közeledését, 26 vagyok, házas, de még mindig nem hagyják abba. Muszáj lemenned taplóba általában, volt, hogy kirúgással/feljelentéssel fenyegetésig meg sem állt a történet.

2022. júl. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
71%
És hiába rázzátok magatokat, nem érdekel egy nálam 8-10 évvel idősebb fasz, aki általában 20 évvel idősebbnek néz ki, mert egy igénytelen, 0 önkritikával rendelkező büdös nagy szardarab.
2022. júl. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
42%
Csak nekem jott le, h full kamu a kerdes?
2022. júl. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 anonim ***** válasza:
13%
20 éves lány még egyetemre jár, és most fog a munkavilágába csöppeni. Teljesen más életszakasz! ". Na megint megjelentél te agyament? Igen a lányok csak egyetemre járnak mind.. a középosztálybeli világodban lehet.. meg az életszakaszos agymenésed .. már hiányzott..
2022. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!