Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Léteznek alulértékelt férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek alulértékelt férfiak és túlértekelt férfiak?

Figyelt kérdés

2022. júl. 21. 11:57
1 2
 11/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:

9:

Sokaknál lehet, hogy van. De a mindiget kérdőre vonnám. Sokféle ember van, sokféle háttérsztorival. Én pl. nem tudom mennyire vagyok helyes, de szerintem ronda nem vagyok, nem csak rendesnek tűnök, hanem annak is tartom magam (és más is). Mégsincs sikerem.

Miért:

sokáig máshogy néztem ki;

egyedül valami sokat nem mozdulok ki, nem szeretem a szórakozóhelyeket sem (munka/fejlődés is géphez köt) /nagyobb metál fesztiválokat mondjuk szívesen megnéznék, de még erre nem került sor/;

introvertáltabb vagyok, de azért nem a leg (leginkább kisebb közösségekben jön talán elő, nem én vagyok a leghangosabb:) ) ;

s talán ritkábban látok olyan lányt, aki bejön... és ha az utcán vagy hasonló helyen látnám, visszafog az introvertált énem:D (és akkor még e mellé ott lenne, hogy ki mit szól az utcán való leszólításhoz, egyedül van-e stb.)


Tehát, ha az introvertáltság kattanás, akkor igen. Visszont akkor nagyon sok ember kattos:D Csak azért reagáltam, mert elég sok hasonló hozzászólás érkezik és mindig zavar, mert magamból kiindulva nem hiszem, hogy minden egyes esetben lenne valami defekt.



" Ellenben olyanok meg tényleg vannak, akik csúnyák és nem is különösebben pénzesek, mégis klasszisokkal jobb nőket szednek fel, mint ők maguk. Meg kell kérdezni, hogy csinálják. "


Hmm. Folyton írják, hogy mindenki a saját szintjén keresgéljen, mert nem fogsz kelleni a szép lányoknak, ha csúnya vagy vagy a "szintjük" alatt helyezkedsz el. :D Na hát igen, ez se mindig van így. ( + felső példa )

2022. júl. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ilyen mindig van, nemtől függetlenül, az élet bármilyen területén.
2022. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A túlértékeltek általában ilyenek, de meg is érdemlik a nők őket:

[link]

2022. júl. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit (nagyon) túl van tolva ez az incel téma. Régen is voltak sikertelen emberek, mégsem volt rájuk ragasztva az incel jelző.
2022. júl. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Mert nem utálták az egész emberiséget nyilvánosan és látványosan.
2022. júl. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Senior Séf ***** válasza:
100%
"Akit nem szeretnek a nők, az ezt érdemli. Akit szeretnek, az meg azt. Az életben mindenki pontosan azt kapja,"... amit kiharcol magának. Elméletgyártással nem fogsz ötről a hatra lépni.
2022. júl. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!