Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Naív, hiszékeny, idealista...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naív, hiszékeny, idealista nőként nem érdemes párkapcsolatban gondolkodnom? Van, akinek hasonló tulajdonságokkal sikerült igaz társra találnia?

Figyelt kérdés
Volt már két hosszútávú kapcsolatom. Mindkettőnél évekbe telt, mire rájöttem, hogy nemegyszer hazudtak nekem, megcsaltak, átvertek, miközben én mindvégig hűséges és őszinte voltam velük. Nekem alap, ha azt mondom, hogy a barátnőimmel elmegyünk inni egy kávét, vagy bent kell maradnom túlórázni, akkor az tényleg úgy van. Lehet, magamból indultam ki, hogy amikor az exeim azt mondták, hogy elmennek haverozni, nem voltak kétségeim. Eleinte... aztán csak jöttek a fránya megérzések, de olyan sokára, hogy annyi idő alatt egy "átlag nő" már százszor észrevette volna a hazugságokat, a félrelépést. Érdemes nekem így egyáltalán ismerkednem?

2022. júl. 19. 15:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes
2022. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha így állsz hozzá, akkor nem...Főleg, ha észreveszik rajtad vagy még el is árulod, akkor lehet még jobban becsapnának/kihasználnának.
2022. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Tanultál az esetekből, most már óvatosabb leszel. Érdemes párkapcsolatban, sőt házasságban is gondolkodni. Ne légy féltékenykedő, de járj nyitott szemmel.

Az sem biztos, hogy a következő is túljár az esteden, de ez ne keserítsen el.

Ffi.

2022. júl. 19. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen vagyok. Engem is simán átvertek, de olyan ciki volt, lazán bekajáltam, amikor a megcsalás után még jött a mentegető szövegével, és még én éreztem rosszul magam miatta.

Boldog házasságban élek egy olyan pasival, aki hozzám hasonlóan naiv és hiszékeny és őszinte :D Egymásra találtunk, na. És persze, lehet mondani, hogy biztos ő is megcsal meg stb, de egyelőre azt látom, hogy aki hasonló személyiség, az nem fog egyik napról a másikra változni.

2022. júl. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezen fölösleges elmélkedned, naiv, hiszékeny, idealista nőként úgyis csak párkapcsolatban tudsz gondolkodni. Én ebből csak idealista vagyok, de az is bőven elég. Ha nagyon ritkán beleszeretek valakibe, hiába tudom előre, hogy sírás lesz a vége, úgyis hagyom magam, mert ugye ő az igazi és kész 😂 Bele se gondolok, mi lenne, ha még naiv és hiszékeny is lennék...
2022. júl. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!