Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Zavarna, hogy a férfi, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna, hogy a férfi, akivel ismerkedsz a földön alszik?

Figyelt kérdés

Van ágya és nyilván, ha mondjuk együtt aludnátok, akkor ő is ott lenne.

Viszont általában a földet preferálja.


2022. júl. 17. 22:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Én elfogadom, ha valakinek valami kizáró tényező, csak kíváncsi vagyok az okára.

A rosszindulatú beszólásokra viszont nem.

Köszi az értelmes, illetve kevésbé értelmes, de legalább viccesebb válaszokat :D

2022. júl. 17. 23:07
 12/18 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez tök vagány. Nem egy elpuhult pöcs.
2022. júl. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel probléma.
2022. júl. 18. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
90%

Ez amúgy érdekes kérdés. Mert így kapásból rávágnám, hogy nem zavar, de jobban belegondolva én nagyon ragaszkodó vagyok, és mindenféleképpen együtt szeretek aludni azzal, akit szeretek. Földön pedig utálok aludni. Szóval passz. Azt írtad, ha együtt aludnánk, akkor velem aludna az ágyon, de ha összeköltöznénk pl. akkor mi lenne a helyzet? Akkor lemondana a földön alvásról? Megmaradna ez a szokása, és onnantól ő a földön, én meg az ágyon? Vagy egyik nap a földön aludna, másik nap az ágyon velem? Vagy az egész megbeszélés tárgya lenne?

Nyilván nem lenne kizáró ok ismerkedésnél, de azért benne van a pakliban, hogy ez egy idő után lehet kellemetlenséget generálna a kapcsolatunkban.

2022. júl. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
71%
14nem.. akkor az ágy felett a plafonról fejjel lefele csüngve aludna, amíg te az ágyban alszol.
2022. júl. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Rohadt kemény a földön aludni xd


Vagy matracra gondoltál?

2022. júl. 18. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Én is a földön alszok, egyedül élek, össze költözni nem akarok már, csak egy szoros baráti kapcsolatot. Amikor egymásnál ragadnánk itt vagy ott, akkor aludnék ágyban, nem nagy gond, ennyi.

47f.

2022. júl. 18. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem értem ezt a föld dolgot. Milyen föld? Beton, vagy fa? Vagy galéria, az már majdnem ágynak számít. Van rajta szivacs? Vagy bolyhos szőnyeg? Milyen ágy? Kényelmetlen kanapé? Vagy hagyományos? Van padlófűtés?
jan. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!