Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony,vékony,ázsiai származ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony,vékony,ázsiai származású férfiként felejtsem el a szőke fehér nőket?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi alacsony és vékony az hátrány,egyértelmű.Ahogy megfigyeltem,az sem épp előnyös,ha nem fehér.Őszinte leszek,a magas,sportosan formás,szőke lányok a gyengéim,de úgy veszem észre,hogy leküzdhetetlen hátránnyal indulok náluk.Jól öltözök,adok magamra,kifelé sosem mutatom,hogy bizonytalan vagyok,sőt simán elhiszi rólam mindenki,hogy hatalmas az önbizalmam.Mit tehetnék,hogy egy ilyen kaliberű lány komolyan vegyen?Megnőni nyilván nem tudok,edzeni ugyan edzek de nehezen szedek izmot magamra.
2022. júl. 15. 20:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én meg egy szűk puncis ferdeszemű csajt akarok meghúzni.
2023. ápr. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!