Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Alacsony,vékony,ázsiai származ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alacsony,vékony,ázsiai származású férfiként felejtsem el a szőke fehér nőket?

Figyelt kérdés
Ha egy férfi alacsony és vékony az hátrány,egyértelmű.Ahogy megfigyeltem,az sem épp előnyös,ha nem fehér.Őszinte leszek,a magas,sportosan formás,szőke lányok a gyengéim,de úgy veszem észre,hogy leküzdhetetlen hátránnyal indulok náluk.Jól öltözök,adok magamra,kifelé sosem mutatom,hogy bizonytalan vagyok,sőt simán elhiszi rólam mindenki,hogy hatalmas az önbizalmam.Mit tehetnék,hogy egy ilyen kaliberű lány komolyan vegyen?Megnőni nyilván nem tudok,edzeni ugyan edzek de nehezen szedek izmot magamra.
2022. júl. 15. 20:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
A kamu kérdéséket felejtsd el és igen, a nőket is. 170/110?
2022. júl. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Keress fel egy pszichológust.
2022. júl. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ázsiai férfiak kellendőek.


Ha az lennél könnyen lenne itt csajod.

2022. júl. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát én nem tudom akkor biztos én mozgok rossz körökben.Nálam csak nagyon átlag lányok próbálkoznak.
2022. júl. 15. 21:26
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz te.
2022. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
38%

Alacsony,DUCI NŐKÉNT felejtsem el a GAZDAG JÓKÉPŰ FÉRFIAKAT?


Ha egy NŐ alacsony és DUCI az hátrány,egyértelmű.Ahogy megfigyeltem,az sem épp előnyös,ha VANNAK GONDOLATAI, ÉS NEM MŰKÖRMÖS, RÁADÁSUL DIPLOMÁS.


.Őszinte leszek,a magas,sportosan GAZDAG FÉRFIAK a gyengéim,de úgy veszem észre,hogy leküzdhetetlen hátránnyal indulok náluk.Jól öltözök,adok magamra,kifelé sosem mutatom,hogy bizonytalan vagyok,sőt simán elhiszi rólam mindenki,hogy hatalmas az önbizalmam.Mit tehetnék,hogy egy ilyen kaliberű FÉRFI komolyan vegyen? 80 KG ALÁ MENNI nem tudok,edzeni ugyan edzek de nehezen FOGYOK.

2022. júl. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%
Sok nő szereti a sárgarépát…
2022. júl. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak neked, minden pasinak a magas, sportos, szőke csaj az esete, legalábbis nem dobna ki az agyából. Semmivel sem vagy különb mint akik itt átlag tulajdonságokkal bomba nőt akarnak. Nekem is tetszik fehér nőként egy ázsiai pasi, de ő magas 185, kisportolt és jóképű mint a filmekben, nem mellesleg egy cégben vezető tisztségű. Nem illünk össze nyilván mert én átlagos vagyok vagy alatti, mig ő akár egy hires koreai szinesznővel is összejöhet. Itt nem azon van a hangsuly hogy ázsiai vagy, hanem hogy illesz-e a masikhoz külsőleg, belsőleg, társadalmilag, egzisztenciálisan vagy sem. Szoval ha atlagos azsiai vagy, atlag nok kozott keresgelj mindegy hogy feheret vagy azsiait.
2022. júl. 16. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

talán próbálkozz animés csajnál de igazából fogalmam nincs mit kéne tenned.

Próbálkozz folyamatosan egyszer majd csak alakul valami.

Ha más nem fizess.

2022. júl. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Magyarországon ázsiai? Léteznek?
2023. ápr. 18. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!