Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder. Minek jelöl rá valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder. Minek jelöl rá valaki egy másik emberre, ha utána nem akar vele kommunikálni?

Figyelt kérdés
Kortól, nemtől függetlenül. Mi értelme gyűjteni a match-eket zéró kommunikáció mellett?
2022. júl. 15. 19:51
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Én azóta hogy kiírtam a kérdést, többször csináltam olyat, hogy aki tényleg nem töröl de hetekig nem válaszol, annak ennyit írok "Kell gecí?"

Érdekes ilyenkor rögtön van idő reagálni. Akár csak úgy hogy kitöröl, néha lecsesznek, de legalább mozdul valami.

2022. júl. 20. 21:45
 22/23 anonim ***** válasza:
Kérdező ezt én is tapasztaltam amikor leírod a nőknek az igazat kicsit erősebb hangnemben akkor már egyből tudnak írni csak ilyenkor bunkó flegma hangnemben. Ameddig normálisan írtam addig le sem sz.rtak de amikor kemény hangnemben leírom az igazat akkor már egyből tudnak írni. Ilyenkor már van idejük. Szánalmas! :D
2022. júl. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/c/nicholasvictor77

Ő itt Nicholas Victor. Úgy szidja a férfiakat mintha mi lennénk a hibásak a nők hatalmas egójáért. Mondjuk fél igazság van benne de a nők is nagyon hibásak ebben szerintem még jobban!

2022. júl. 21. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!