Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinder. Minek jelöl rá valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinder. Minek jelöl rá valaki egy másik emberre, ha utána nem akar vele kommunikálni?

Figyelt kérdés
Kortól, nemtől függetlenül. Mi értelme gyűjteni a match-eket zéró kommunikáció mellett?
2022. júl. 15. 19:51
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sok lány csak önbizalom növelésre használja a Tindit, meg Instagram követők gyűjtésére.
2022. júl. 16. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
A tinderen nagyon sok a link nő, mondjuknaz életben is, csak itt az online térben hamarabb ki is ütközik.Normális lány kevés ott...
2022. júl. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Leírták már előttem páran a lényeget. Ezek a lányok az ilyen oldalakat egó tuningra és insta követők gyűjtésére használják semmi komolyra. Ritka az olyan aki tényleg ismerkedni szeretne komolyan.
2022. júl. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Tegnap is badoon párba álltam egy lánnyal 3 üzenetet tudod csak írni rövid válaszokkal, így osztottam ki:


Na látom kettőnk között eddig tartott a kommunikáció! Nagyon sajnálom hogy nincs kedved velem beszélgetni és csak eddig tudtál írni. Kérdezem én tőled, szerintetek ti lányok az ilyen oldalakat mire használjátok de komolyan? Mert nem ismerkedésre az biztos. Szerintem követők gyűjtése, egó tuning és instagram promó. Sokan kiírtjátok az adatlapotokra hogy komolyat kerestek meg randizni szeretnétek de ahhoz nektek is tenni kell ám!



Azon én írok nektek az édes kevés a komoly kapcsolatig és a randiig, ahhoz nektek is tenni kell és nem várni a sült galambot hogy a szátokba repüljön. Áhh de sokat csalódtam már bennetek és sokat szidtam már ezeket az oldalakat hogy fizetősek miközben nem az oldal a ludas hanem ti hogy nem sokáig megy az érdemi kommunikáció, de ti komolyat kerestek meg randizni szeretnétek, álmodik a nyomor. Lehet élőben kellene tényleg ismerkednem többet szórakozóhelyre járnom vagy rámenősebbnek lennem az utcán. Hihetetlen hogy 1 normális lány volt az ilyen oldalakon mint pl ez vagy a tinder, ő normálisan kommunikált 10 soros válaszokat és normálisan megfogalmazott mondatokat írt és hamar eljutottunk a randiig és képzeld el el is jött. Komolyan 2 év alatt csak 1 normális lány volt ezen az oldalon? Azt bánom hogy nem tetszett komolyabban nekem pedig ő tényleg egy belevaló csajszi volt veletek ellentétben!

2022. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Erre már tuti reagálni fog de ugye flegmán és sértődötten!
2022. júl. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nem fog sztm.reagálni.Bár kár volt kiosztani, akinek nem volt gyerekszobájap,az ennyitől még nem fog megváltozni.Az igazság az, hogy a szebb vagy legalább jó átlag nők az életben is találnak maguknak párt, aki Tinderre jön, azzal már valami nem stimmel,pl.nagyon válogatós.Magát jobbnak gondolja mint ami valójában,de a szépfiúk nem foglalkoznak már vele,ezért itt próbálkozik, ha pedig ronda akkor általàban normális, de az meg kinek kell.Egyèbként még a ronda is maga felett választ.
2022. júl. 20. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
16-os ezt nagyon jól látod. a 90-100 kg feletti 160 cm nők is már a magas és vékony izmosabb kinézetű pasikra buknak nem az olyanra mint én aki 167-170 cm és 75-80 kg között mozog. Amúgy akik társkeresőre regisztrálnak főleg tinderre amiről azt is hallottam hogy szexpartnerkereső, nem csodálom hogy amikor azt írtad hogy az ilyen nők magasra teszik a lécet és nagyon válogatósak, a tinderes nők 90%-a instagram modell vagy influencer ezek jó hogy a magamfajtát lenézik és nem szeretnének vele kommunikálni, ez még érthető is de badoon? Badoon már inkább olyanok vannak mint én azaz átlagosabbak, ott szoktak is néha visszaírni de nagyon keveset és ez miatt vagyok frusztrált és már ott tartok hogy keményen kiosztom az embereket. Kicsit belevalósabb lennék már mennék is az utcára ismerkedni!
2022. júl. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Hát igen, az utcán való ismerkedésnek is meg van az árny oldala...Sajnos manapság már nincsenek kimondottan ismkerkedésnek szánt helyek mint régen.Meg valljuk meg, míg régen a lányoknak elég volt a szomszéd fiú, a barátnő testvére,vagy akarmilyen ismerős, csak rendes, dolgos legyen és ne igyon, ma már fellegekben járnak a lányok, a férfiak felső 5%-at keresi mind.Emiatt van annyi szingli nő,megnőttek az elvárások a férfiak többsége pedig ennek mar nem felel meg.
2022. júl. 20. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Így van! Akkor ezek szerint a nők nagyobb mértékben hibásak mint mi férfiak pedig Nicholas Victor megmondta mi velünk férfiakkal van gond. Nem nézünk ki jól, nem vagyunk jó kommunikátorok miközben a nők tették magasabbra a lécet. Nem hogy egy pasi velünk lenne hanem még minket szid hogy mi nem tudunk ismerkedni és a profilfotónkon nem instagram modellek vagyunk, hihetetlen. Ő is a pasikat úgy fotózza le hogy 80% napszemüvegben van. A mai nők ennyire szeretik a napszemüveget hogy minden pasi a profilképjében abban legyen? Ez a Nicholas Victor sem százas hiába mond jókat, nem velünk pasikkal van a gond hanem a nők magas elvárásaikkal.
2022. júl. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Kit érdekel Nicholas Viktor, gondolom valami mű ember lehet, így magából indul ki.Szumma szummárum a mai nők nagyon el emancipálódtak, teljesen más elvárásaik vannak mint 30 éve, amiben részben a média is felelős..A férfiak sztm nem változtak annyit, így a két nem eltávolodott egymástól, de egyértelműen a nők többet,"mutálódtak"
2022. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!