Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen pasik mit éreznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen pasik mit éreznek?

Figyelt kérdés

Gyakran előfordul tinderen, hogy rámírnak pasik, aztán csak ilyen egyszerű, rövid mondatokban válaszolgatnak, alig kérdeznek valamit. Én rosszul vagyok az ilyen egoizmustól, ennyit fordult volna a világ, hogy már azt várják a pasik, hogy én vigyem a beszélgetést? Csak mert arra várhatnak...de akkor minek írnak rám, ha ennyire képtelenek kommunikálni? Hozzáteszem vannak normálisak is, de baromi bosszantóak az ilyen passzív alakok.

21L



2017. dec. 11. 22:33
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Amit az ilyen nők, gondolom.
2017. dec. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Gondolom nem beszélgetni akarnak, hanem teljesen mást. :D Mimimális erőfeszítéssel akarják a lehető legtöbbet kihozni.
2017. dec. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
Te vagy aznap a 30. csaj akire ráírt, és csodálkozik, hogy miért nem ugrasz egyből a karjaiba.. :D
2017. dec. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem akarnak nyomulósnak tűnni, ezért próbálják visszafogottabbra venni a figurát, hogy ne hidd azt, hogy máris a tenyeredből esznek, én már többször felszedtem ilyen passzív stílussal csajokat. Akikkel lelkesen leveleztem rögtön az elején, azok rövid távon elküldtek a p*cs*ba.
2017. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A legrosszabb ***** válasza:
37%
Mi a francért kéne regényt írni nektek, amikor egy összetett mondatot sem tudtok értelmezni? A neten meg konkrétan menekülnek a nők azoktól a férfiaktól, akik 2-3 szónál terjedelmesebb választ írnak. Nincs értelme energiát fektetni a veletek való kommunikációba, mert két mondat után totál elvesztek a sorok között, s lefagytok, mint a Win 95.
2017. dec. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, én ponthogy olyan pasikkal szoktam eljutni a találkozóig, akikkel lehet kommunikálni tartalmasan már chaten is. Akiből harapófogóval kéne kiszedni mindent, azt igen hamar le is szoktam építeni.
2017. dec. 11. 23:00
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező szerintem a legrosszabb nevű felhasználó válaszát vedd úgy mintha ott sem lenni. Legnagyobb feladatának azt tartja , hogy itt gyakorin a nőket általánosítsa ráadásul legrosszabb módon.

Hogy a kérdésedre is válaszoljak ;az a baj hogy a legtöbb férfi , aki tinderen van és még jól is néz ki sajnos elvan kényelmesedve mert tudják , hogy könnyen megkaphatják , amit akarnák (ez azért alakult ki mert sajnos már a legtöbb lány is könnyen adja magát )

Szerintem az ilyenekkel ne is beszélgess , próbáld kiszűrni azokat akikkel jól érzed magad már beszélgetés közben is . A többivel meg ne foglalkozz.

2017. dec. 11. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A főzéssel, hogy állsz? :D
2017. dec. 14. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#7 így lesz, kiszűröm az ilyeneket :)


#8 tudok főzni, de olyanokkal randizok/járok, akik inkább éttermekbe visznek, vagy rendelünk, egyszóval úriemberekkel, egy proli bunkó, mint te, nekem nem pálya :)

2017. dec. 14. 08:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ezért nyavajogsz itt, mert biztosan sok úriember lehet a Tinderen akik majd étterembe cipelnek. A Tinder a férfiak többségének a szexről szól ha nem jöttél volna még rá. Személy szerint amikor megismerkedek egy nővel, akkor ha a nő étterembe szeretne menni akkor pont nem oda viszem, és ha már ebből is problémát csinál akkor tudom már, hogy nem ő az aki kell nekem, nem fogok megfelelni a nő elvárásainak, nem is akarok megfelelni. Ebből kifolyólag nálam labdába sem rúgnál.
2017. dec. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!