Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Általában a friendzónába levő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általában a friendzónába levő pasik is csak barátságot éreznek a nők iránt vagy ha a nő többet akarna akkor azért belemennének?

Figyelt kérdés
2016. júl. 17. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Minden eset más és más. lehet hogy te szerencsével fogsz járni


de én hiába kedvelem, tisztelem a lány barátaimat, vagy utazunk együtt, vagy csinálunk akármit, de nem akarok tőlük többet, valószinüleg megmosolyognám ha igy probálkozna, aztán megmondanám neki hogy szedje össze magát, és keressen egy rendes csávót.

2016. júl. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én olyan fajta férfi vagyok, aki nem tudja elképzelni hogy egy lánnyal anélkül barátkozzon, hogy meg akarná dugni. De viszont szerintem a barátkozás lányokkal rossz módszer arra hogy megdugd őket. Ezért nincsenek is lány barátaim.


Én csak azt nem értem hogy mit élveznek a lányokkal barátkozok fiúk a lányokkal való barátkozásban? ÉN FÉRFIKÉNT FŐLEG FÉRFIAKKAL ÉRTETEM MEG MAGAM, VELÜK VAN A LEGTÖBB KÖZÖS TÉMÁM.

Egy lány barátomnak mikor mondom, hogy "fú, de megdugnám azt a kis pipit?" - Soha.


Nekem az a bajom, hogy a lányokkal egy csomó mély, férfias, komoly témáról nem lehet úgy beszélni barátként, mint ahogy arról egy férfi baráttal lehetne. Egyszerűen a nők nőiesek. És emiatt egy férfival ugyanarról a témáról sokkal mélyebben és jobban lehet beszélgetni, mint egy nőről (persze ha az a férfi maga is férfias)

2016. júl. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Öhm.. javíts ki, ha tévedek, de én úgy tudom, hogy a friend zóna lényege, hogy a pasi ráhajtott, a csaj meg rávágta, hogy "legyünk csak barátok". Ha a pasi nem érezne semmit, akkor az nem friend zóna, hanem szimpla barátság/haverság.
2016. júl. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!