Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen típusú, jellemű pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen típusú, jellemű pasik kerülnek bele a friendzónába?

Figyelt kérdés
2016. febr. 13. 19:29
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
aki normális kedves a nőkkel
2016. febr. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%
Valoszinu azok akik nem jonnek be az adott holgynek kulsore.
2016. febr. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%

nagyon sokáig lehetne sorolni. Párat írok, ami szerintem ide vezet:


- maga fölé helyezi a nőt, így megtisztelésként veszi ha csak szóba is áll vele. Minden egyes lépés, ami szerinte közelebb visz hozzá, egy kész sikerélmény


- azt hiszi, minél jobban nyalja a seggét, annál inkább fog hozzá vonzódni. Szerencsére nem így mennek a dolgok.


- a segg nyalásának egyik szegmense, hogy megvásárolja a nőt idejét. Fizeti az aktuális felmerülő költségeket. Példa: meghívhatlak egy italra? Ha nő lennék biztosan minden esetben visszakérdeznék, hogy miért akar meghívni bármire is, hiszen azt sem tudom hogy melyik fáról szalajtották éppen.


- bármilyen ideológiai téma feszegetése. Ideológiai, vagy csak simán negatívnak lenni. Szidni a rendszert, másokat mocskolni, hibáztatni. Ha olyan témák merülnek fel, amik az emberben rossz érzéseket keltenek, akkor ne lepődjünk meg ha legközelebb elutasítja a társaságunkat és inkább másnál találja meg a vidámságot.


- fizikai kontakt teljes hiánya. Ha még a vállát sem fogtad meg, a csóktól fényévekre vagy.


- nem nyilvánítják ki, hogy vonzódnak hozzá.


amúgy férfi vagyok, de ez ki kellett derüljön :)

Van még jó pár ok, de ezek az alapok szerintem.


-

2016. febr. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha ezekből 2-nél több igaz rá, akkor ne ruházz be túlzottan a Valentin-napi ajándékba:

- Te keresed őt főleg

- Ha mégis ő keres, az kizárólag segítségkérés okán történik

- Sosem szexeltetek

- 180cm alatti vagy

- Vettél már neki ajándékot, de ő még soha nem adott neked semmit

- Mindent elfogad, ha felajánlod és egy köszönöm-öt kapsz maximum

2016. febr. 13. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Azok, akik nem fogják fel, hogy a nem az nemet jelent, nem pedig azt, hogy "ha elég ideig ülsz a nyakamon, és tetteted, hogy kedves vagy velem önzetlenül, akkor talán lesz-plak"
2016. febr. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%

Szerintem nem ezekre a válaszokra várt a kérdező, de mind1! Az én jellemzésem szerint az barátzónás, aki: kedves, figyelmes, udvarias, nem a kinézetével van állandóan elfoglalva,nem a külcsin érdekli, értelmes, bármiről lehet vele beszélgetni (itt jön a lelki szemetesláda státusz), nem agresszív, de akkor már nem férfi, mert azért jó, ha leoszt egy-két pofont az ,,álomherceg'' , hisz a rosszfiúk a vonzóak. Normális frizkója van, hétvégén nem issza sz@rrá m@gát a diszkóban, hanem max otthon tanul, pihen, olvas, vagy ha megy szórakozni, akkor csak valami dzsesszkoncerten iszikmegy keveset. A barátzóna meg amúgy is sokszor kamu, hogy ne bántsák meg a srácot, hogy jaj, azért szép a lelke,stb., de mégsem klappol minden.

Egyébként pont egy FZ-s stílusú pasi tetszik. Olyan ééédes

2016. febr. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

a szemetes láda dolog, maximálisan saját döntés. Ha ilyen probléma jelenik meg, akkor simán kijelented hogy erre nem vagy kíváncsi, ezt nyugodtan beszélje meg mással.


a többire nincs türelmem reagálni, de egyáltalán nem értek veled 1-t.

2016. febr. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De sok ember nem meri megmondani. És sajna ez az átlag, de kivételek persze mindig vannak
2016. febr. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

Azok akik inkább maradnak nyálat csorgatni és reménykednek hogyha barátnak tettetik magukat a csaj majd egyszer lefekszik velük. Szerintem konkrétan átverés barátnak feltüntetni magukat mikor nyilvánvalóan többet éreznek barátságtól (más kérdés a csaj elhiszi-e).

Érdekes, hogy itt minden pasi a barátzóna szörnyű mivoltát emlegeti mint szegény jó büntetését, aki eddig nekem ismerős szerelemt vallott és visszautasítottam nem értette miért nem akarok a barátja maradni. Önként vállalták volna. Nem értem, hogy aki lelki szemetesláda azt miért szenvedő fél ha egyszer ő dönt róla, hogy az lesz-e vagy nem. A barátzónáról egy valaki tehet, a pasi aki vállalja. A csaj nem tehet róla, hogy vonzódik-e valakihez, ha emiatt elutasít az korrekt ha hiteget akkor az már nagyon nem az.

2016. febr. 13. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!