Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kerülnek a férfiak?

Figyelt kérdés
Soha nem volt barátom,rám néznek a pasik de nem érdeklem őket,ezt nem értem,pedig átlag feletti lány vagyok,magas,elegánsan öltözködöm,komoly lány vagyok ( negatív oldalam hogy nehezen nyílok meg) de ez akkor se indok hogy így kerülnek a pasik,ha körül nézek bárhol,nem szép lányoknak is egy csomó pasijuk volt,nekem meg egy se.

2015. nov. 24. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A távolságtartás bizony kiütközhet az arcodon. Ráadásul még csak szerény sem vagy.
2015. nov. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem szerénységi bizonyítványt kértem,de ez az igazság
2015. nov. 24. 14:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés. Ugyanolyan vagyok mint te, csak fiúban. Jól nézek ki, de nehezen nyílok meg, és én is ismerek jó pár előnytelen külsejű fiút, akiknek barátnője van, mivel ilyen népszerű, nagypofájú, extrovertált krapekok. Nekem meg ilyen békés, nyugodt, introvertált, flegmatikus temperamentumom van, de a mai világ nem a magamfajtának kedvez a párkeresésben, hanem a nagyszájú szangvinikusoknak.
2015. nov. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy magas elegánsan öltözködő karcsú modell alkatú lány, bár a legtöbb férfinek tetszik, de ezek pont azok a tulajdonságok amik miatt kicsit zavarban érezhetik magukat.


Nem vagyok egy fejjel magasabb nála, nem vagyok olyan jól öltözött mint ő stb... és ha ezt még megfejeljük azzal is hogy "komoly" vagy, végképpen nem mernek odamenni, mert borítékolhatónak tűnik a visszautasítás.


Szerintem ha kevésbé látszanál komolynak, és inkább azt a benyomást keltenéd, hogy vidám, jó kedvű, és laza vagy, akkor megtörne ez a jégkirálynő hatás, és mernének közeledni.

2015. nov. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit is jelent az a "nehezen nyílok meg" ?

Tűnhetsz úgy mint egy zárkózott, vagy kapcsolatban élő szépkislány, vagy egyszerűen nem a neked való társaságban élsz.

2015. nov. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Mert egy nagyképű, önmagát túlértékelő, irigykedő, irritáló stílusú példánya vagy a nőknek?
2015. nov. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
biztos olyan jégkirálynő kategória vagy akit inkább elkerülünk. ha nem látom egy nőn a kölcsönösség szikráját, hogy én is teszem neki és ő is akar velem találkozni, nem csak én vele, akkor miért törjem magam?
2015. nov. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Tudod van egy másik oldala is, ha a hegy nem megy Mohamedhez akkor Mohamed megy a hegyhez, ergo te is léphetsz és nem kell a maszlag h mert nő vagy és azért nem fogsz.
2015. nov. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Lehet sok srác azt hiszi,hogy foglalt vagy.

Nekem sincs barátnőm,nem tartom magam csúnyának,de a mostani generáció állandóan bele van bambulva az okostelefonba,mintha anélkül nem lenne élet.

A fiúk és a lányok is. Így hogyan lehet ismerkedni,ha kizárják a külvilágot?

Biztos van valami érdeklődési köröd,keress ott fiúkat.

2015. nov. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Kíváncsi lennék ha én próbálkoznék e nálad vajon adnál e esélyt :D

Vagy pasik alatt kizárólag a macsókat érted?

2015. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!