Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők megnézik, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők megnézik, milyen családba kerülnek be majd be, a férfiaknál ugyanez már miért probléma?

Figyelt kérdés

Haverommal tegnap beszélgettem arról, hogy nekünk fontos, milyen családba "nősülünk" majd be. Nem feltétlen anyagilag, hanem a család lelkületét, dinamikáját tekintve. Magyarul: klasszikus családmodell érvényesüljön. A lány szülei ne legyenek elváltak, éljenek normális szinten (nem gazdagon), legyenek összetartóak, vendégszeretők, kedves emberek.

Pl. közös ebédek ünnepekkor, egymás látogatása néha, nem minden héten, hónapban.


Szóval sok nő miért lázad fel azon, hogy ez felszínesség, amikor egyszerűen mi ezt tapasztaltuk meg a saját családunkban, és ezért szeretnénk hasonló családot majd a lány részéről is? :) Persze a nők elvárhatják, hogy makulátlan legyen a férfi családja, de ha a férfinak vannak ilyen elképzelései, amikről fent is írtam, akkor az már felszínesség, sznobizmus stb. Miért?


Kort nemet!


2016. febr. 6. 18:08
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
84%
Arról talán a leendő lány tehet, hogy elváltak a szülei?! Innentől marhaság, amit kitalálsz, bár értem, hogy neked kényelmes lenne.
2016. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
93%

Teljes mértékben kiégett az agyam azon a hülyeségen amiket itt összehordtál.


"Szóval sok nő miért lázad fel azon, hogy ez felszínesség, amikor egyszerűen mi ezt tapasztaltuk meg a saját családunkban, és ezért szeretnénk hasonló családot majd a lány részéről is? :)"


Lehet én láttam keveset az eddigi életembe de ilyet még nem tapasztaltam, hogy bárkinek is fontos lett volna az, hogy a másik családjába meglegyen a klasszikus családmodell vagy bármi hasonló.



Ez amit itt próbálsz fejtegetni az nem felszínesség hanem egy bullshit. Sokat tehet amúgy az ember arról ha a szülei elváltak és csonka családban nőtt fel, vagy sajnálatos módon elvesztette az egyik családtagját. Már ne is haragudj de akinek az említett dolgok elvártnak számítanak azzal az emberrel(az én esetemben nővel) még csak ismerősi viszonyt se szeretnék fenntartani nem hogy bármiféle kapcsolatba bonyolódjak vele mert egyszerűen undortó.

2016. febr. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
89%
Ez gyökérség de ti tudjátok :D Manapság már majdnem mindenki szülei elváltak. Nem értem, ez miért is gond.
2016. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
61%

ha belegondolok,kb alig ismerek olyat,akiknek a vér szerinti szülei vannak együtt. sőtt...

sok szerencsét :D

2016. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
61%

Hát én pont nem ez alapján választok párt. Magam miatt szeretem, nem a családja miatt. Jó, persze annyiban számít, hogy jól kijöjjek velük, de ha ez megvan, akkor onnantól mindegy hogy hogyan élnek, és milyen gyakran találkoznak.


23/N

2016. febr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Félreértitek. Haverom ismerkedett egy lánnyal a hetekben, de kiderült, hogy anyukája már meghalt, amivel semmi baja nem is lett volna, de apukájával él és az alkesz eléggé, volt amikor a lány vitte haza a kocsmából. A lány otthagyta a középiskolát, és közmunkába állt 17 évesen, azóta ott ragadt pár éve, és semmilyen célja nincs előremozdulni. Szóval ez belül tudat alatt frusztrálta a haveromat, megértem. Akkor csak az ő családja oldaláról lenne támogatás az életükben, egyoldalúan (nem anyagi téren), a lányék rászáről soha semmi családi rendezvény, ünnep stb? Nem értitek ti ezt. Kölcsönösség nem lenne meg a két család részéről, egyik család mindig többet adna bármilyen téren. Nem lenne viszonzás.
2016. febr. 6. 18:21
 7/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
59%

Szar az egész hablatyos felfogàsod...

Mit tehet arròl a làny, ha a szülei elvàltak és az anyja nem kedves? Az apja betegeskedő, nem szereti a vendégeket:-):-)

Chö, el innen, élj a valò életben!!

Kor, nem.

2016. febr. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
61%

Na, csak a lòvéra irànyul a kérdés, kibukik ez....

Ha ennyire tökéletesek vagytok, mi f**ért àllt szòba a baràtod a közmunkàs csajjal?Nem volt kötelező...

2016. febr. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
#9: talán, mert a neten nem azzal fogja kezdeni a csaj, hogy utcaseprő? :D Ész hova mész? :D
2016. febr. 6. 18:28
 10/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
73%
Nàlad nagyobb gyökerek nem vagyunk...
2016. febr. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!