Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők megnézik, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők megnézik, milyen családba kerülnek be majd be, a férfiaknál ugyanez már miért probléma?

Figyelt kérdés

Haverommal tegnap beszélgettem arról, hogy nekünk fontos, milyen családba "nősülünk" majd be. Nem feltétlen anyagilag, hanem a család lelkületét, dinamikáját tekintve. Magyarul: klasszikus családmodell érvényesüljön. A lány szülei ne legyenek elváltak, éljenek normális szinten (nem gazdagon), legyenek összetartóak, vendégszeretők, kedves emberek.

Pl. közös ebédek ünnepekkor, egymás látogatása néha, nem minden héten, hónapban.


Szóval sok nő miért lázad fel azon, hogy ez felszínesség, amikor egyszerűen mi ezt tapasztaltuk meg a saját családunkban, és ezért szeretnénk hasonló családot majd a lány részéről is? :) Persze a nők elvárhatják, hogy makulátlan legyen a férfi családja, de ha a férfinak vannak ilyen elképzelései, amikről fent is írtam, akkor az már felszínesség, sznobizmus stb. Miért?


Kort nemet!


2016. febr. 6. 18:08
1 2 3
 11/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
62%

Ne neten ismerkedjen két ilyen tökéletesség, ahogy írtam:

Kifelé a valô életbe!!!

Biztos nem véletlen nem kelletek ott a kutyànak sem!

2016. febr. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
49%
Ugye azzal tisztában vagy, hogy a családi háttered bármikor megváltozhat? Akkor ugye magad is leköpöd majd?
2016. febr. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
71%
A "nézd meg az anyját, vedd el a lányát" elvre gondolsz? Természetesen van alapja annak, hogy az ember jelleme jelentős részben neveltetéséből származó örökség. De kulcsszó a részben. Mivel a környezetemből is érnek impulzusok így nem teljesen gondolkodom úgy, mint a szüleim, sőt, elég sok dologban nem egyeznek a nézeteink, viselkedésünk.
2016. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
62%

Aztàn ki beszélt az én csalàdi hàtteremről? Ezek példàk voltak...Hozhattam volna fel teljesen màst...

Ahogy itt valaki írta, ismerősnek sem kellene ilyen.

Meg hova ez a beképzeltség? Miert hiszed, hogy veled szòba akar àllni itt valaki????

2016. febr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
58%

14-es kommentedből làtszik az értelmed! Na, ezert nem kellesz senkinek... Ha nem tetszik a vàlasz, akkor hülye r..c?

A tökéletes csalàdod erre tanìtott?

2016. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%
Te meg ne legyél már ilyen naív. A szeretet bármikor elmúlhat, családi viszály bármikor kialakulhat. Az én szüleim pl. 4 gyerek és több mint 30 év után váltak el...
2016. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező.Te mindenkit csak legyökerezel itt meg primitívezel.Holott ezzel a megnyílvánulásoddal bizonyítod hogy te is az vagy.
2016. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
78%

Ne haragudj meg, de ez iszonyatosan gáz :D És a furcsa,hogy senki nem ért veled,ezért mi vagyunk a hülyék. Magadba pedig nem nézel.

És akkor te most azt várod el,hogy benneteket majd a családotok pénzeljen?

Ha nem,akkor miért gondolod,hogy egy csonka család gyereke nem tudja megadni azt amire szükséged lesz a jövőben?

2016. febr. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 rrrrrreennnnn ***** válasza:
80%

Mondom én, ha nem tetszik a vàlasz, mindenki hülye r...c, primitìv gyökér... De ezt màr hasznàltad előző kommentedben. Van még valami a szòkincsedben ezen kívül? Melyik tökéletes szülődtől tanultad? Mert a 23-asnak elvàltak a szülei, mégis kulturàltan " beszélget"...:-)

Te egy mama kedvence voltàl/vagy, onnan az agresszivitàs, èrtetlenség, éretlenség....

Mondom,menjetek(ne takarodjatok, a te szavaiddal élve) az ÈLETBE!!!

Azt ugye tudod, hogy olyan nem létezik, amit írtàl, hogy sorra pechetek van, egyik lànynak sem jô a csalàdja???

Ja, az egyik kommentedben még pechetek van,(többes szàm) màsikban meg barâtnőd van....

2016. febr. 6. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

Nézd, szerintem ebben az esetben pont az nem felszínesség, ha az ember fia-lánya kicsit jobban is körülnéz a másik oldalon, mielőtt végleg döntene, és nem kizárólag azt, amit az orra elé akarnak tolni.


De...

Ugyanekkor az is igaz, hogy az ember a családjában kaphat ezt is, azt is... viszont felnőttként már nagyon is ő dönti el, hogy tovább viszi-e a "zászlót", vagy éppenséggel az ellenkező irányba, esetleg a maga útját járja.

Vagyishogy példával illusztráljam: egy alkoholista családból származhat alkoholista gyerek, totálisan absztinens, de akár hébe-hóba ivó "átlagos" is.

2016. febr. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!