Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nők megnézik, milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők megnézik, milyen családba kerülnek be majd be, a férfiaknál ugyanez már miért probléma?

Figyelt kérdés

Haverommal tegnap beszélgettem arról, hogy nekünk fontos, milyen családba "nősülünk" majd be. Nem feltétlen anyagilag, hanem a család lelkületét, dinamikáját tekintve. Magyarul: klasszikus családmodell érvényesüljön. A lány szülei ne legyenek elváltak, éljenek normális szinten (nem gazdagon), legyenek összetartóak, vendégszeretők, kedves emberek.

Pl. közös ebédek ünnepekkor, egymás látogatása néha, nem minden héten, hónapban.


Szóval sok nő miért lázad fel azon, hogy ez felszínesség, amikor egyszerűen mi ezt tapasztaltuk meg a saját családunkban, és ezért szeretnénk hasonló családot majd a lány részéről is? :) Persze a nők elvárhatják, hogy makulátlan legyen a férfi családja, de ha a férfinak vannak ilyen elképzelései, amikről fent is írtam, akkor az már felszínesség, sznobizmus stb. Miért?


Kort nemet!


2016. febr. 6. 18:08
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
Én a kapcsolatot nem a családdal élem, hanem a párommal. Az, hogy haverod nője közmunkás szánalomra méltó, de nem enged ilyen következtetéseket levonni a családra vonatkozólag. Páromnak nem élnek a szülei, most akkor ki kéne tegyem, mert hibádzik a tökéletes családmodell?! Az általad e
2016. febr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
58%
mlített támogatás meg csak arra vall, hogy egy anyagias paraszt vagy. A kérdésedet meg ki kéne törölni, mert csak kötekedni akarsz, azért írtad ki.
2016. febr. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
19%
MOST HOVÁ LETT a válaszom? semmi rosszat nem írtam......
2016. febr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Én is kerestem a válaszodat, valaki jelenthette.
2016. febr. 6. 20:38
 25/28 anonim ***** válasza:
43%

Majd jól belelépek az ilyen ember szájába. Ilyen nincs, hogy klasszikus családmodell. Majd megnézem mennyire fog tetszeni, amikor a klasszikus családmodellből minden tag utálni fog.:)


20/F

2016. febr. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
13%
akkor írók megint! szóval volt 1 ismerősöm akinek a nőjének az apja alkesz volt oda fogadták magukhoz persze az öreg hogy tudjon inni mindig pénzt lopott meg felvette a családit azt meg szépen elitta a kocsmába. magyarok voltak amúgy . ezért is inkább nézd meg az anyját vedd el a lányát szabályt tartom be. 23/f
2016. febr. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Kérdező törődj bele a csaj kell a haverodnak és nem te!

Attól, hogy mindketten azonos családi háttérrel rendelkeztek, mindketten bik vagytok, nem jelenti azt, hogy te lennél neki az ideális.

2016. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez egyáltalán nem normális elvárás, sőt egyenesen szemétség ilyeneket elvárni. Senki se tehet arról, hogy milyen családba született, nem mi választjuk meg a szüleinket. Az a fontos, hogy ki mit hoz ki a helyzetéből, merre halad.

A párkapcsolat nem arról szól, hogy egyesüljön a 2 család, hanem, hogy 2 ember létrehozzon egy újat (már ha akar, én pl. szeretnék gyerekeket). Nem a családját veszi feleségül az ember a nőnek.

2016. febr. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!