Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A pasik sokszor miért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A pasik sokszor miért nem mutatják ki ha valamit éreznek a másik iránt?

Figyelt kérdés
Vagy van aki fél bevallani,miért olyan bonyolult megérteni a ti gondolkodásotokat...

2016. jún. 21. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Mert az érzéketlenséget, a sziklaszilárdságot nevelték beléjük, tehát ciki és égő kimutatni az érzelmeiket, mert az nem férfias...blablabla..
2016. jún. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noren1989 ***** válasza:

+1 az egyeshez.


26/F

2016. jún. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk szerintem olyankor kimutatják, ha nagyon akarnak valamit! Meg azért rajtuk is látszik, ha szerelmesek valakibe.
2016. jún. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
45%
Talán mert egy kisfiú?
2016. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Már nagyfiú:)
2016. jún. 21. 22:33
 6/10 mikeXxX ***** válasza:
50%
Ez nagy hibám nekem is felvállalom a miértet nem tudom talán azért mert hányok a csöpögős nyálas dolgoktól talán másért nem tudom .
2016. jún. 21. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
De akkor a kiszemleltetek a lány,honnan tudja meg,hogy tetszik nektek?
2016. jún. 21. 22:55
 8/10 anonim válasza:
0%
Mert szerelmes férfi nem igaz létezik! Ez tudományosan igazolt! Az evolúció így rendelte el ,Ez van.A nők viszont bármibe képesek szerelmesek lenni akar másik nőbe is vagy ami durvább állatba is..
2016. jún. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Van aki szégyenlős, azért.

Én meg már nem látom értelmét, hisz semmi értelme kimutatnom, mert azt olvasom le a képéről hogy "a francba ez miért pont engem szúrt ki"

Szóval ezért nem látom értelmét kimutatni, akinek bejövök, akkor úgy is összejönnénk, nem kellene megalázkodni, könyörögni,ennek több értelmét látom.

2016. jún. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszer voltam egyutt egy nalam par evvel idosebb novel akivel parszor lefekudtunk utana en marha szerelmes lettem bele! Miutan elmondtam neki hogy mit erzek mar nem tekintett ram ferfikent, es abba maradt a szexualus kaland is! Ez az egyik! A masik mi ferfiak sokszor olyan novel jovunk ossze aki csak szimplan tetszik , mert akibe az ember szerelmes az altalaban kikosaraz minket! En a volt baratnoimbe elettarsaimba soha sem voltam szerelmes az elobbi egy esetet leszamitva! Akibe tenyleg az voltam elhajtott! ;) Szoval errol ennyit! 35F
2016. jún. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!