Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek aki más embertársa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek aki más embertársaival szemét, gerinctelen volt, az aktuális párjával is lehet majd az? Észrevettétek, hogy sok embert nem zavar, hogy a másik szemét volt valakivel, mikor beleesik?

Figyelt kérdés
2016. jún. 17. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
95%

Észrevettem, de őszintén szólva főleg itt a kérdések és hozzászólások között, a környezetemben nem nagyon láttam erre példát.


Számomra furcsa. Oké, hogy a múlt az múlt és nem korrekt ítélkezni, hiszen mindenki követ el hibákat, de azért szerintem nem jó a ló túloldalára sem átesni, hiszen a gerinctelenség nem egy botlás, hanem igenis jellemhiba és bizony nagy piros zászló ismerkedéskor.


Számomra például egy olyan férfi, aki megcsalta az előző párját, vagy ismerkedni akarna velem úgy, hogy kapcsolatban van, azonnal elveszti a szememben az értékét, nem is tudnék rá potenciális jelöltként tekinteni. Teljesen mindegy, hogy az a kapcsolat milyen, a hűség egy döntés, és aki nem tudja korrekt módon intézni a problémáit, az szóba sem jöhet. Nem is arról van szó, hogy elítélem, mert az ő dolga igazából, egyszerűen nekem nem férne bele ekkora értékrendbeli különbség. Ugyanúgy nem tudnék potenciális jelöltként tekinteni valakire, aki zaklatott vagy bántalmazott valakit korábban, vagy ha csak simán görényül viselkedett, számomra nincs rá mentség vagy kifogás.


De hát mások vagyunk, nem mindenki látja így.

2016. jún. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy nagyon jó kérdés és igaz is. Nem hiszek a gyökeres változásokban, amelyek az emberi jellemet, attitűdöt érintenék, a minimálisokban talán, de a gyökeresekben tutti nem.
2016. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sajnos fiatal házasságoknál láttam ezt sokszor pár éve.

Voltaképpen arról van szó, hogy a mindig kavaró illető nagyon jól tudja magáról azt, hogy ő milyen (legtöbbször mindenki őszinte saját magához), illetve azt is tudja + látja is, hogy párkapcsolatban a másik nem nagyon fogadja el ezt a stílust, ezért az a stratégiája, hogy egy sablon, azaz felszínes viselkedésrendszer alakít magának és ezt mutatja magáról mások, azaz a leginkább naív célközönség felé: csajok/srácok, rokonság, haveri kör, illetve a saját szabályrendszerét erölteti rá a naív párjára, ugyanakkor nem biztos, hogy ő maga meg fog változni, meg fog javulni, s ez a legfontosabb tény az egészben.

2016. jún. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Fiatalabb koromban rengetegszer tapasztaltam ezt.

1 csalta a baràtjàt velem, ùgy volt majd szakìt meg màr igazàbòl nincsenek is együtt én meg naivul hittem neki.

Mikor elmeséltem ezt a csaj ismerősömnek felhìvta a figyelmem arra, hogy ha màr most ìgérget, meg megcsalja velem a baràtját később, ha összejönnénk szerintem engem nem fog?

A vàlasz adott volt csak idő kellett, hogy àtlàssam, hogy engem is ugyanùgy megcsalt előbb a volt baràtjàval meg még ki tudja kivel majd mikor kicsaptam a balhét még engem àllìtott be szemétnek mindenki előtt...

Még sok ilyen esetben volt sajnos részem.

2. Szakìtàs a volt baràttal, jövök én, pàr hònap mùlva karàcsonykor vissza a volt baràthoz (megvolt az ünnep), tök normàlis üzenetet ìrtam neki amiben magyaràzatot kértem tőle, vàlaszra se méltatott...

3. Bonyolult kapcsolat, jövök én, jàrunk, közben egy màsik fiù baràtbòl szerelem lesz neki, alattam is folytatjàk a kapcsolatot, kiderül balhé, szakìtunk, én vagyok a szemét ismét (utolsò talin akart megszìvatni, hogy òràkat vàrjak valahol rà, ahova soha nem érkezett volna meg, szerencsére hamar kiderìtettem hollétét még szép, hogy balhé lett :)) .

4. Nincs szakìtàs a pàrjàval, szerelmet vall nekem, kavarunk, elküldöm mondvàn tanultam màr az ilyenből, balhé kicsap (őt még soha nem utasìtottàk vissza ;)), ki màs lehetne a szemét mint én.

5. szintén nincs szakìtàs, kavarunk, rà akarom venni, hogy szakìtson a baràtjàval, pàr hònap utàn visszamegy hozzà...

2016. jún. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen esetben csak az a kérdésem, hogy mit szűr le az illető az akkori esetből, hogyan tekint vissza az akkori viselkedésére. Mert van, aki hajlandó fejlődni, változni, de persze sok olyan is van, aki van annyira csökönyös jellem, hogy nem. Az előbbinél szerintem az a kulcs, hogy képes (a szó pozitív értelmében) alázattal tekinteni az életre és hajlandó a saját hülyeségeiből tanulni.

Pár mondatból, elszólásból, valamint ha megfigyeled, hogy hogyan áll most, jelenleg az emberekhez az illető, az szerintem elárulja.

2016. jún. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!