Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden lány, akivel itt ismerkedtem eddig ezen az oldalon rendszerint az ország másik végében él? A sors szemét játéka ez?

Figyelt kérdés

Főleg azért bánt a dolog, mert nagyon sok rendes lányt ismertem már meg itt, de mind legalább 200km-re élnek.

A környékemen nem lennének rendes lányok vagy csak nem használják ezt az oldalt?



2012. ápr. 7. 12:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az.
2012. ápr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkor te még jól jártál :) Nekem kb 10 lányból 7 nem is ebben az országban élt akit itt ismertem meg :D
2012. ápr. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért, te hova valósi vagy, hogy mindig kifogod a távoliakat? Habár ha belegondolok én se olvastam még olyat, aki tatabányán lakott volna, vagy csak nem olyan volt a kérdés, hogy kiderülhessen.
2012. ápr. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én sem láttam még olyanokat, akik a környékemen laktak volna, bár nem is kifejezetten ismerkedési céllal vagyok itt, azért nekem is érdekes. :)
2012. ápr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Hajdú-bihari vagyok amúgy.


Én is fogtam már ki két külföldi lányt is egyébként, de a többség dunántúli vagy pesti volt fura mód és épp ezen lányok között találtam a legrendesebbeket.

2012. ápr. 7. 12:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Nincs mit tenni, költöznöd kell! :)


12.19 voltam

2012. ápr. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Írd ki h hajdú-bihar megyeiek jelentkezését várod xD :D
2012. ápr. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na igen, már gondoltam rá, hogy költözök suli után :D


Á, nem írok ki ilyet, még tiltanának a moderátorok, de már akkor is fura, hogy rendszeresen az ország másik felében élő rendes lányokat találok ezen az oldalon. :D

2012. ápr. 7. 12:34
 9/15 anonim ***** válasza:
Na én meg olyan srácot találtam aki 600 km-re lakik! :((
2012. ápr. 7. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha ez megnyugtat én a saját sulimban botlok mindig olyanokba, akik minimum 100 km-re laknak. A párommal is az egyetemen ismerkedtünk meg, én bejárós vagyok, ő 200 km-re lakik. Sz*rban a haza, ha hazamegy, engem meg itt hagy akár hetekre is, de mindent meg lehet oldani. :) Akkor nagyobb gáz lenne, ha ő a sulitól 200 km-re lakna keletre, én meg 200-ra nyugatra. :)


Mondjuk egy Debrecen-Budapest 2,5-3 óra intercityvel, az azért nem olyan vészes, hogy a szerelem érdekében ne lehetne beáldozni hétvégente. :) (mondjuk én abszolút nem vagyok a távkapcsolatok híve, de valamit valamiért)

4-es voltam

2012. ápr. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!