Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Ti féltékenyek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti féltékenyek vagytok ha megláttok egy nagymellű nőt és látjátok h a párotoknak tetszik? És a pasik mit éreznek a hisztikor?

Figyelt kérdés

Pl.olyan mint Kate Upton. vagy akárki akinek szebb nagyobb formásabb eredeti cicije van.

Nem depresszióztok be?

Vagy nem mentek a pasitok agyára a témával,h ő biztos jobban tetszik neki vagy ilyesmi? Mert szerintem vannak ilyen nők is.

Nem frusztrál titeket? És a pasitok hogy reagál a hisztire? Vagy mit gondol?

Azért mert te frusztrált vagy a mellemd miatt..

26l



2016. márc. 15. 23:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
81%

Nem, engem nem frusztrál. Még én is megnézném nem hogy a párom :) Megcsodáljuk és továbbmegyünk az életünkkel. Hiszti szóba sem jöhet nálam emiatt, hiszen engem szeret.

22/N

2016. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Noblesse Oblige ***** válasza:
91%

Amikor fiatal voltam problémáztam ezen. Mert kevés volt az önbizalmam.

De mióta tudom, hogy a párom értem bolondul és férfi. És akkor is vonzza a tekintetét a nagy cici, mert férfi. Naná, hogy tetszik neki.


De féltékeny azért nem vagyok. És mondjuk a páromban is van annyi, hogy diszkréten esik ki a szeme :D

De ha annyira nagymellű nőt akarna simán lehetett volna neki. De nem kellett. Én kellettem neki. (bár most az utóbbi időben az enyém is megnőtt so-so)


Szóval nincs depi. Csak mosolygok a bajszom alatt... férfiak! :D

2016. márc. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 ~OnLány~ ***** válasza:
77%

Régen én is önbizalomhiányos voltam,szóval hisztiztem is eleget.

Ha nem szeretne úgy ahogy vagyok,akkor nem lenne velem.


De amúgy szoktam figyelni a reakcióit,de észre sem veszi a nők mellét,mert meg sem bámulja,most mit csináljak,ez csak nekem jó. :D

Amúgy nem izgatna,mert tudom,hogy én vagyok számára a tökéletes nő és ezt érezteti is velem. :)

Azért van szemünk,hogy lássunk vele..


Mindent a szemnek,semmit a kéznek. :)

2016. márc. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem néz meg senkit a jelenlétemben, nincs mi miatt hisztizni.
2016. márc. 15. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
47%

En ezt ugy oldottam meg, h ha olyanom van, akkor jol kirakom a nagy formas telt melleim es masoknak esik ki a szeme. Ez elvonja a figyelmem a feltekenysegrol. A pasim nagyon elvezi, ah neznek engem.

Szoval ha jon egy nagymellu no, akkor en mindig megcsodalom, rajongva nezem. Csak a melleite tudok gondolni, igy semmi sem jut eszembe. Ilyenkor inkabb a pasim kap idegrohamot.

N

2016. márc. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%
Na jó, vessetek a mókusok elé, de Kate Upton-féle női melleket nem lehet nem nézni. Há' nem? Há' de!
2016. márc. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
90%
Nézzen ahova csak akar, én is szoktam csekkolni a helyes pasikat, nem jelent ez semmit... Ezt csak akkor venném magamra, ha kevesebb lenne az önbizalmam, vagy ha a párom egy ösztönlény lenne, aki csak a testem miatt van velem.
2016. márc. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Nem vagyok féltékeny, tisztában vagyok vele hogy a férjem a nagy melleket szereti (és hűséges), ha én veszem észre előbb szólok is neki :). Nekem is nagy melleim vannak (nem véletlen hogy engem választott), szóval irigykedni se szoktam. Ha meg néha az enyémnél nagyobbal találkozunk, azt még én is megcsodálom. Nem szexuális értelemben, hanem mondjuk mint amikor valakinek nagyon hosszú a haja.
2016. márc. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 Blade Bone ***** válasza:
71%
Én nem nézném más csajok melleit, nem illik, és ha a párom nézné akkor azt hiszem dádá lenne az biztos.
2016. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%
hiába nagy a melle,ha nem szép mellette a lány ,de a pasik ezt nézik nekik meg mindegy
2016. márc. 16. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!