Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Ti féltékenyek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti féltékenyek vagytok ha megláttok egy nagymellű nőt és látjátok h a párotoknak tetszik? És a pasik mit éreznek a hisztikor?

Figyelt kérdés

Pl.olyan mint Kate Upton. vagy akárki akinek szebb nagyobb formásabb eredeti cicije van.

Nem depresszióztok be?

Vagy nem mentek a pasitok agyára a témával,h ő biztos jobban tetszik neki vagy ilyesmi? Mert szerintem vannak ilyen nők is.

Nem frusztrál titeket? És a pasitok hogy reagál a hisztire? Vagy mit gondol?

Azért mert te frusztrált vagy a mellemd miatt..

26l



2016. márc. 15. 23:11
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20-as, szóval te majd két mellet fogsz elvenni feleségül és azokkal fogsz beszélgetni, azok fognak neked vacsorát főzni?
2016. márc. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
20lehet nem olvastad a kérdést, de a kérdező arra volt kíváncsi, hogy mi van ha a párunknak tetszik. Tehát biztos hogy nem a nő melle lesz a fő vonzereje.
2016. márc. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Azt néz amit akar, nem vakságot fogadott. Más kérdés, hogy nem nagyon lát az enyémnél nagyobb mellű nőt. Nekem E kosaras, szóval elég nagy. 30/N
2016. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Én alapból elég bunkó dolognak tartom,hogy a párod a jelenlétedben megbámulja a nőket.
2016. márc. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 Sunshinedoll ***** válasza:
85%

Nem. Nekem kis mellem van, de ettől még szépek, nem vagyok frusztrált miattuk. A párom inkább fenék párti, de a ciciket is szereti. Sokszor van, hogy én mutatok neki egy képet, hogy húú, nézd ennek a nőnek milyen szép cicijei vannak! Szerintem lehet értékelni mások adottságait anélkül is, hogy azt folyton magadhoz hasonlítgatnád. A párom velem van, imádja a cicijeimet, ha lát egy nagyobbat, úgyse fog ahhoz rohanni inkább, mert én vagyok a barátnője, ezért vagyunk együtt.

Az ilyen önértékelési gondokból származó hiszti egyik félnek se jó.

2016. márc. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
80%

Fiatalabb koromban nagyon frusztráltak a kis melleim, hisz a legtöbb lányt teljesen kikészíti a média, és 15 éves korára mind fel tudja sorolni a szemöldöktől a lábujjig minden apró "hibáját". Azóta sokat gondoltam ezen, na meg persze jól választok pasit, így nincs hiszti, de bámulgatás sincs.


Amúgy csak úgy belinkelném Kate Upton-t, ha már ő adta az inspirációt a kérdéshez. Ezt a képet szerintem a legtöbb gyakorihuszár kapásból lekövérátlagoslányozná:D


25L

2016. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
2016. márc. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Scav ***** válasza:
81%

Érdekes dolog ez, mert mint férfi, nekem is megakad a szemem a nagy női melleken, de a kicsit jobban szeretem. Volt nagy mellű barátnőm, mert gondoltam, hogy biztos azért nézem meg, mert tetszik, de aztán amikor "oda" került a sor, nem tetszett annyira. Maradok a kicsi és közepes melleknél... :)

A barátnőim pedig sosem hisztiztek, mivel jól választottam őket. Sokszor a pasikat is megnéztük együtt ugyanúgy mint a nőket és kielemeztük, mi jó bennük és mi nem :D

2016. márc. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetlen dolog ami úgy igazán zavar, hogy egyesek nem képesek felfogni, hogy az átlagember nem tehet róla, hogy akkora a melle, amekkora. És hogy lehet van, akit q*rvára nem érdekel vagy pláne nem akarja tudni h mit gondol róla egy vadidegen ember. Ezért tartom taplóságnak ha vki feltűnően bámulja vagy ne adj' isten még be is szól érte.
2016. máj. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!