Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők! Ti féltékenyek vagytok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ti féltékenyek vagytok ha megláttok egy nagymellű nőt és látjátok h a párotoknak tetszik? És a pasik mit éreznek a hisztikor?

Figyelt kérdés

Pl.olyan mint Kate Upton. vagy akárki akinek szebb nagyobb formásabb eredeti cicije van.

Nem depresszióztok be?

Vagy nem mentek a pasitok agyára a témával,h ő biztos jobban tetszik neki vagy ilyesmi? Mert szerintem vannak ilyen nők is.

Nem frusztrál titeket? És a pasitok hogy reagál a hisztire? Vagy mit gondol?

Azért mert te frusztrált vagy a mellemd miatt..

26l



2016. márc. 15. 23:11
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan feltűnően nézegetnék más nőket, hogy egyértelműen észrevegye, akkor bocsánatot kérnék és igyekezném máskor jobban fékezni magam.
2016. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
88%
Barátom nagyon kerüli ilyenkor a dolgot, tudja, hogy nem szeretem ha látványosan megnéz vagy végigmér valakit. Voltak párszor emiatt viták, de hát sok mindenkinél szerintem előfordult. Ettől függetlenül tudom, hogy odatéved a szeme néha egy elé kerülő mellre vagy fenékre. Nem haragszom érte igazából, mert hát pasiból van, meg ezek ilyen szemvonzó dolgok. Akkor is megnézed, ha nem akarod, meg lehet érteni. Csak ne essen át a ló túlsó oldalára, mert akkor tényleg kicsapnám a balhét...
2016. márc. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
67%

Nem érint meg. Nem hoz ki belőlem kellemetlen érzést, valahogy nem foglalkoztat.

Nincs olyan, hogy jobban tetszik. Mint pasit lázba hozhat egy nő látványa, de nincs szó arról, hogy egyből beleszeretnek, te pedig a barátnője vagy, téged szeret, ezért nem is értem a összehasonlítást.

Hát ha ezen bekattannék, biztosan kiakadna és igaza lenne. Csak ártanék a kapcsolatnak egy ilyen miatti hisztivel.

A mellem miatt pedig nem vagyok frusztrált, szerintem nagyon szépek, én így szeretem őket. Nem kicsi, nem nagy, pont jó.

És nem értem az olyan nőket, akik ilyentől féltékenyek lesznek. De ez már csak az ő dolguk, hogy teszik tönkre a kapcsolatukat, mert rendszeres ilyenfajta hisztikkel tönkre lehet.

2016. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
87%
Ha tudnátok, hogy mennyire nem a legmeghatározóbb dolog a mellméret nem is foglalkoznátok ezzel. Szép a nagy formás vagy a kisebb is. De ez csak díszlet. Persze van aki ez alapján választ és van aki direkt így választatja magát, ők annyit is érnek. Én már, ha látok ott valami középpontosan szimmetrikus formát, már örülök.
2016. márc. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor mindig megfordul a fejemben, hogy a nők úgy viszonyulnak a mellükhöz, mint mi a farkunkhoz. No para lányok, nektek legalább kettő van ;D 29/f
2016. márc. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

A párom a hátsókra van ráfókuszálva. Persze, a melleket is megnézi, de a fenekek sokkal jobban érdeklik. Nekem sincs túl nagy cickóm, van is vele elég bajom, de én határozottan jobban nézem meg a nagymellű nőket (konkurencia felmérése :D ), mint a párom. Vele azt szoktuk megtárgyalni, hogy egyik vagy másik nőnek milyen a hátsója. Ez biztonságosabb terep, mert a magam fenekével viszont elégedett vagyok :)


Szóval, nem hisztizek. Miért hisztiznék, hiszen nem sértően bambulja kocsányon lógó szemekkel a másik nőt, csak diszkréten végigfuttatja rajta a szemét, ahogyan én is tenném mondjuk egy helyesebb pasassal. Fel se tűnik senkinek. Nem is teszi szóvá (még csak az kéne, repülne is, lendületből), nem is vágyakozik másmilyenre, elejtett szavakkal sem, szóval, miért is kellene hisztiznem emiatt? Inkább csak irigykedek, szép csendesen a szép alakú, nagymellű lányokra, de ez csak magam miatt, mert hát nők vagyunk, mindig kell valami hibát találni magunkban :D Nyilvánvalóan léteznek a világban nálam szebb, jobb alakú, csinosabb, nagyobb mellű vagy jobb hátsójú nők, ezt kár is lenne tagadni. De a párom mégis velem van, és elégedett velem, annak ellenére, hogy én magam nem vagyok tökéletes. Akkor meg miért problémáznék?

2016. márc. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Jelenlegi páromnál akkor sem tudnék féltékeny lenni, ha még dicsérni is kezdené, mert tudom, hogy imádja minden porcikám, és bízhatok benne akkor is, ha hetekig nem látjuk egymást. A legtöbb pasi mellett viszont nem tudott létrejönni ez a bizalom, hogy érzem, valóban értékes vagyok a számukra, és nem vehetők-e rá a félrelépésre.
2016. márc. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Leírom hát, ami engem zavar, aztán nevessetek ki, nem bánom.


engem nem sért, ha melleket néz meg (diszkréten) a férjem, hiszen én se panaszkodhatom. Alkatilag szerencsés vagyok, az arcom se csúnya.


Viszont nagyon rosszul tud esni, ha jön velünk szembe a munkatársa, aki a szoliból jön, gyönyörű drapp szövetkabátban, bőrcsizma, drága táska, manikűrözött kéz, frissen fodrászolt haj, smink, tornázni jár, télen is mindig barna és a férjem megjegyzi, h ő milyen jól néz már ki 2 gyerek után is.


Aham. Hát ha annyit költhetnék ruhákra, szépségápolásra, mint ő, akkor én is néznék ki olyan elegánsan. Na de én nem költhetek annyit. Nem panaszkodom, így is jól nézek ki, csak rosszul esik ez a nagy hasraesés, csodálat.

2016. márc. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
56%

Ha látok valami szépet, akkor az nekem is tetszik. Mert a szép dolgokkal az szokott lenni, hogy tetszeni szoktak az embernek.

Ugyanígy ha látok egy szép embert, akkor, most kapaszkodj, azt szépnek tartom, attól függetlenül, hogy nő vagy férfi esetleg travi, hogy 10 vagy 30 vagy 60 éves.

Ha a férjem lát egy (szerinte) szép nőt, akkor értelemszerűen szépnek fogja tartani. Ezzel lehet egyetértek, lehet nem, ízlések és pofonok ugyebár különbözőek. Ha történetesen az adott nőnek nagy a melle, akkor nagy a melle. Slusz. Biztos, hogy nem a melle lesz a meghatározó "vonzereje".

2016. márc. 16. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
11%

19-es: Pedig a nagy mellek igencsak "meghatározó vonzerőnek" számítanak!:) Pl Kate Uptonnál is, ahogy a kérdező írta. Nem nagyon akad gyönyörűbb dolog a természetes nagy melleknél.

25/f

2016. márc. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!