Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem kiábrándító, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kiábrándító, hogy a legtöbb ember mennyire felszínes mind a két oldalon ?

Figyelt kérdés
Rengeteg alkalommal csak érdekből közelítenek egymás felé az emberek. Ha pedig megkapták amit akartak akkor az érdeklődés is csökken. Vagy ha jön egy váratlan probléma akkor gond nélkül dobjuk el a másikat, főleg ha valamilyen áldozatot is hoznunk kellene a másikért.
2022. júl. 12. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Engem nem érdekel, az emberismeretem miatt elkerülöm őket, nincs velük problémám.
2022. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az emberek nem mernek felelősséget vállalni egymásért.
2022. júl. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A felszínesség az, de könnyen szűrhető. Mindenki érdekből van a másikkal, én is, te is. Más kérdés, hogy ez arról szól -e, hogy jól akarom vele magam érezni, ez teljesen alap szerintem. Az már egy teljesen másik kérdés, hogy probléma esetén, vagy ha nekem kell áldozatot hozni hol húzódik az a határ, amikor már nem éri meg.
2022. júl. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Fura az ha az emberek olyan dolgokra vágynak a masikbol.ami egyszeri es nem folyamatosan tölt.


Ez a - ha megkapta amit akartak es lelépnek - dolog ez fura hogy nem kell neki belole mégegyszer ujra es ujra es megint es megint?


A problema esetén dobni valakit az meg alapelv a gyk n is ahogy látom. Senki nem megoldásorientált, vagy kompromisszumképes, vagy alkalmazkodo, dobd ki repülj másra es kész minek agyalsz, elvek mennek itt is.

2022. júl. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
8%
Az volt. Mostanra pedig ki is ábrándultam. Eddig nagy erőkkel kerestem magamnak barátnőt, találtam is párat, aztán vége lett. Sikerült olyan szinten megutálnom ezt az egész társkereséses dolgot, hogy 30 éves koromig nem is kérek belőle.
2022. júl. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
7%

De az. Mit lehet tenni ellene?

A nők felszínesek mert csak a legjobb pasikat akarják, a férfiak felszínesek mert minél jobb és minél több csajt akarnak.

2022. júl. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6 aztán megcsalják egymást meg kidobják
2022. júl. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6 ezt látom én is nagyon sok embernél.

A tisztelet hiánya és a másik érzéseink figyelmen kívül hagyása.

Hogyan lehet így párt találni akiben meg tudsz bízni feltétel nélkül ?

Ahol ha gond van akkor nem rögtön eldobni a másikat hanem leülni vele és megbeszélnin, hogy mi a gond és hogyan lehetne közösen megoldani.

2022. júl. 12. 20:03

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!