Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori, hogy a pasi "udvarlás" címszó alatt piszkálódik, kötekedik, esetleg bunkón viselkedik?

Figyelt kérdés

Már olyan sokszor belefutottam ebbe, hogy muszáj volt kiírnom róla egy kérdést... Miért van ez, hogy mikor tetszem egy pasinak, azt úgy fejezi ki, hogy folyamatosan szekál? Azt hiszik, hogy ettől menők, vagy férfiasak, vagy mi ez?

Ez meg persze totál elveszik a kedvemet, mert nekem a kedves pasik jönnek be, mint amúgy kb a legtöbb nőnek, akit ismerek.


2022. júl. 11. 19:47
1 2 3
 21/21 nemaRendőrség ***** válasza:

@20 feleségem van azóta.


Nem talicskával hordtam őket, hanem felváltva küldtem. Egy szeka, egy bók. Volt hogy bókolva szekáltam és szekálva bókoltam.


De szeka az ami nem bánt, sose bántottam

2022. júl. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!