Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori, hogy a pasi "udvarlás" címszó alatt piszkálódik, kötekedik, esetleg bunkón viselkedik?

Figyelt kérdés

Már olyan sokszor belefutottam ebbe, hogy muszáj volt kiírnom róla egy kérdést... Miért van ez, hogy mikor tetszem egy pasinak, azt úgy fejezi ki, hogy folyamatosan szekál? Azt hiszik, hogy ettől menők, vagy férfiasak, vagy mi ez?

Ez meg persze totál elveszik a kedvemet, mert nekem a kedves pasik jönnek be, mint amúgy kb a legtöbb nőnek, akit ismerek.


2022. júl. 11. 19:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Tudom mire gondolsz. Amikor azt hiszed, hogy nem kedvel ezért pécézett ki. Aztán utólag kiderül valahogy (mondjuk közös ismerős által), hogy tetszel neki. Ez nem egyszer fordult elő velem, pedig én is kedves vagyok. Érzelmileg elmaradott pasik, nincsenek velünk egy szinten. És mivel mindenki saját magából indul ki ezért nem gondolnád, hogy valaki felnőtt létére ennyire gyerekes.
2022. júl. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
0%

Lehet igy tesztel hogy vagány csaj vagy e, vagy mimoza nebantsvirág.

A keményebb bunkobb srácok mellé, nem az utóbbiak valók, azokba szerelmesek se lesznek.

2022. júl. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
47%
Tök mindegy, mennyire gyakori, ha neked ez nem jön be, mi a fenéért nem hajtod el?
2022. júl. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13 hol is írtam, hogy nem hajtottam el?

Itt állok szingliként továbbra is :P

2022. júl. 11. 21:13
 15/21 anonim ***** válasza:
94%
Rosszul szocializalodtak. Valojaban megrekedtek az ovodasok szintjen, ott szoktak a kisfiuk a nekik tetszo kislanyok hajat meghuzni. Amolyan figyelemfelkeltes gyanant. A szekalas az ugyanennek a verbalis valtozata. Tenyleg azt hiszik, hogy meno, meg humoros, ha beszolnak valakinek es kuncognak rajta. Ordas nagy red flag az ilyen.
2022. júl. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
5%

"Ha nagyon magabiztos a kis HB, lehet neki tolni egy adag Neget, azaz negatív megjegyzést, hogy aláássuk az önbecsülését – semmi durva, csak egy kis finom odaszólás, hogy azért még meglegyen az IOI, az érdeklődés jelzése"



[link]



Ez egy PUA-trukk :)



38F incel

2022. júl. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
0%
Mert tudjuk, hogy ez célravezetőbb, mint a kedves, udvarias, tisztelettudó viselkedés.
2022. júl. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 nemaRendőrség ***** válasza:
5%

Emlékeim szerint én váltogattam anno a szekálást és a bókot.

Mások is így csinálhatnak, csak a szekálás marad meg neked

2022. júl. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%
"...azt hiszik..." gyárilag ilyenek... ( bunkó pszichomókusok )
2022. júl. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

#18 igen, ők is ezt csinálják velem, hol talicskával tolják a bókolást, hol meg átmennek szekálásba.

Gondolom téged is elhajtott minden nő az anyádba :)

2022. júl. 12. 10:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!