Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez mennyire gyakori, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire gyakori, hogy a pasi "udvarlás" címszó alatt piszkálódik, kötekedik, esetleg bunkón viselkedik?

Figyelt kérdés

Már olyan sokszor belefutottam ebbe, hogy muszáj volt kiírnom róla egy kérdést... Miért van ez, hogy mikor tetszem egy pasinak, azt úgy fejezi ki, hogy folyamatosan szekál? Azt hiszik, hogy ettől menők, vagy férfiasak, vagy mi ez?

Ez meg persze totál elveszik a kedvemet, mert nekem a kedves pasik jönnek be, mint amúgy kb a legtöbb nőnek, akit ismerek.


2022. júl. 11. 19:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez óvoda, középső csoport. Nem jó emberekkel ismerkedsz.
2022. júl. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
20%
Mert a legtöbb nőnek ez jön be. Ha kedves, figyelmes, aranyos, egyből friendzone-ba rakják.
2022. júl. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
#2 talán felétek ez a divat, de nálunk ismerőseim körében kizárólag a kedves, normális pasik a kelendőek, nem véletlenül.
2022. júl. 11. 19:53
 4/21 anonim ***** válasza:
21%
Akkor neked kéne kezdeményezned
2022. júl. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

#4 de az összes ilyen pasi foglalt.

Meg amúgy ezek a pasik, akik udvarolnak nekem, ők is alapból rendesek meg jófejek lennének, csak velem ilyenek, pedig én is alapvetően kedves vagyok mindenkivel.

2022. júl. 11. 19:57
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert éretlen bunkókba futsz bele, nekem is volt pár. Aki normális, az az elejétől kezdve kedves, törődő és gondoskodó. Csak az agyatlan kis pötshuszárok hiszik azt, hogy ettől nem férfiasak. A normális nők a férfiakat keresik, nem a hülye kis bunkózó ficsúrokat.
2022. júl. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
83%

Érdekes, mi pont azokkal szekáljuk egymást, akivel csak haverok vagyunk, és nem férfiként/nőként tekintünk a másikra.

Akinek tetszek, azt pont abból szúrom ki, hogy kifejezetten előzékeny, mondhatni lovagias, és mindig van egy kedves szava.

Nem lehet, hogy neked tetszik, de ez részéről csak szimpátia?

2022. júl. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
#7 nem, most csak azokra gondolok, akik randira is elhívtak, meg többször egyértelműen kifejezték, hogy akarnak tőlem valamit.
2022. júl. 11. 20:02
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Kisgyerek korban elterjedt az ilyen, abban az esetben amikor a szülők nem tudják rendesen megnevelni a kölyköt. Nem javítják ki a viselkedését, nem mondják meg neki, hogy piszkálni másokat nem elfogadható, még akkor sem, ha szimpátiából teszik.


Azok a fiúk akiknek így elhanyagolták a nevelését, az általad körülírt férfiakká nőhetnek fel. De persze nem mindenki lesz ilyen, van, hogy felnőve a fiú/férfi önmagától lesz igényes, érzelmileg intelligens.


Szóval van ilyen, de létezik az ellenkezője is, aki pedig ilyen, azt jobb elkerülni mert valszeg érzelmileg megrekedt, és nem sok mindent lehet kezdeni vele egy kapcsolatban.

2022. júl. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Amíg van rá kereslet női oldalról, addig csinálni fogják.
2022. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!