Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Előfordult már veled, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már veled, hogy gyermeked ovis/sulis társának szülőjével kezdtél udvarlásba/kapcsolatba?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 23. 16:42
1 2
 1/11 anonim válasza:
51%
Többször is :)
2022. ápr. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1, na mesélj 😀
2022. ápr. 23. 16:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de középiskolában volt 2 osztálytársam, akiknek a szülei összejöttek. Mindketten elváltak voltak és végül nem maradtak együtt, összeköltözésig se jutott a dolog, de így is biztos fura volt a gyerekeiknek.
2022. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert az ellenkező nemből nincsenek egyedülálló szülők sem az ovis fiam szülei, sem a középiskolás fiam szülei között.
2022. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, így ismertem meg a férjemet. A gyerekeink egy oviba jártak, mindketten elváltak voltunk. Sokat beszélgettünk, a gyerekeink jóba voltak, csináltunk közös programokat, majd egy idő után már kettesben is találkozgattunk. A gyerekek lassan kirepülnek, egyetemre mennek.
2022. ápr. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Velem sajnos nem fordult elő ilyen sem oviban és most a suliban sem. Nem is láttam helyes apukát, de amúgy egyikkel sem váltottam még egy szót sem.
2022. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

En is igy kb.en ahogy elnézem a mai szülők hogyan néznek ki, hát gyalázat. Bűnrondák.

Állandoan nekem van a leghelyesebb pasim illetve csak nekem van helyes pasim.

2022. aug. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

*Helyes pasinak eddig egysezr lattam egy edzőt(az arca is macso), es az egy suli vezerigazgatoja is az az igazi "vagány pasis" pasi


De gyerekek evzarokon evnyitokon stb, mintha vki összeszedte volna a ronda embereket egy kupacba.

2022. aug. 28. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*mármint a felnőttek valami bűnrondák:(
2022. aug. 28. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja, hát akad olyan, az tény. Talán ahogy megöregszik az ember rondább lesz.
2022. aug. 28. 09:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!