Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen indok szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen indok szerintetek ez egy férfitől hogy miért nincs már régóta barátnője?

Figyelt kérdés

Kérdeztem kollégámat miért nincs barátnője felesége stb. erre:

"Mert a férfiak 80 százaléka igénytelen és mindegy milyen a nő csak legyen lyuk és ha egy férfinak vannak igényei akkor esélytelen a dolog..


2022. júl. 4. 08:02
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%
Bírom, amikor valaki másokról kezd el beszélni, miközben a kérdés róla szólt.
2022. júl. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Van benne igazság.


Én legalábbis meglepődtem, mennyi pasi akart már tőlem egyből kapcsolatot (!), mikor még nem is ismerték a személyiségemet. Persze, külsőre bejöttem nekik, de az csak egy dolog. Úgyhogy igaza van abban, hogy sokan igénytelenek. A nőknél viszont azt látom, hogy a legtöbben igényesek, és többet akarnak, mint együtt nézni a TV-t, időnként szexelni.


Van ismerősöm, aki tényleg minden nőre rárepül, pedig elég előnytelen külsejű szegény. Nekem is "udvarolt". Visszautasítottam, de azóta már a 2. barátnője van, és max 1 hónapig volt szingli. Ha ő elégedett a kapcsolatával, nincs beleszólásom, csak furcsa, hogy valakinek ennyire könnyen szerelembe tud esni tök különböző emberekkel.

2022. júl. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%
Azok a férfiak is simán találnak nőket akiknek vannak igényeik, csak eszre kéne őket venni
2022. júl. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
#13. Persze, de nem olyan könnyen. Beletelhet egy kis időbe. Az is lehet, hogy a kérdésben szereplő srác nem ismer sok embert, nem nyitott, ezért nem ismer meg úgymond igényesebb nőket. Bár azt is nézni kell, hogy egy bizonyos kor fölött nagyon sok ember már kapcsolatban, házasságban él, és foglaltra ugye nem megyünk rá, bármennyire is bejön.
2022. júl. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Mert meleg. Akinek nincs csaja az meleg. Ha nem volt b*zi akkor lenne csaja, nem?
2022. júl. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

#15:


Melegeknek is vannak csajaik sokszor, mielőtt rájönnek, hogy melegek.

2022. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Az inceleknek nincsenek.
2022. júl. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
81%
Azt gondolnám, hogy a srác szatyorban él és fogalma nincs a külvilágról. Valószínűleg önbizalom hiányos és fél cselekedni, helyette interneten olvasott cikkek és kommentek alapján alakította ki a saját kényelmes világát.
2022. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
25%

Még akár igaz is lehet.


Nekem is magasak az elvárásaim holott ha valaki nem ismer és rám néz azt gondolja örüljek egyáltalán ha valaki szóba áll velem. Nem az én fajtámnak kedvez a mai világ, ahol a külsőségek elviszik a bulit.

Nincs olyan társaságom akivel lehetne menni így a lehetőségeim az online térre korlátozódnak ami ugye gyenge.

Nem erőltetem a dogokat mert nem sok értelmét látom. F31

2022. júl. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"Kérdeztem kollégámat miért nincs barátnője felesége stb. erre:"


Nem szeretném megbántani az érzéseidet, de szerintem érdemes lenne a válasz minősítése helyett inkább saját magadba nézned, és elgondolkoznod azon, hogy miért teszel fel tapintatlan kérdéseket a kollégáidnak a magánéletükről, ha a privát szférájukba tartozó kérdésekbe nem avatnak be önszántukból, mert nem vagytok olyan bizalmas viszonyban.

2022. júl. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!