Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem gondolkoznak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem gondolkoznak el soha, hogy a top férfiak a saját visszautasítási módszereiket fordítják ellenük?

Figyelt kérdés

A nők egyrészt nagyon szeretnek ghostingolni, mert akkor még pár sorban sem kell megindokolni, hogy miért tették ezt. Ráadásul korlátlan idő van arra, hogy ha valami miatt mégis újra összehoz az élet, akkor az utolsó pillanatig ki lehessen találni valamit. Például 5 év múlva a leendő főnököd lesz az illető sokkal jobban hangzik az "Akkoriban még annyira kis buta lány voltam, nagyon sajnálom.", ha viszont akkor megindokoltad neki, hogy "Ne haragudj, de nagyon zavart a mamahotel és közben ismerkedtem másokkal is és most találtam egy srácot, akinek van saját lakása, igaz a szülei vették neki, de tudod a lányoknak hamar be kell biztosítani magukat, mert gondolnom kell a gyerekvállalásra is a jövőben.


Mert utóbbi esetben már visszanyalt a fagyi.


Másrészt nagyon szeretnek olyan indokokkal jönni, amik megváltoztathatatlanok, függetlenül attól, hogy az-e a valódi indok. Ilyenek például, mint:

- Életkor. Nem az előszűrésről van szó, hanem amikor valakit megismersz, esetleg még együtt is vagy vele, tehát vonzónak tartod, nem ráncos, nem bottal jár, aztán amint megtudod, hogy idősebb x évvel, akkor már megy a kukába. Vagy ugyanez ha fiatalabb. Rengeteget beszélgettek, szimpatikus, érett gondolkodásúnak tartod, de megtudod a korát és szintén megy a kukába.

- Magasság, kopaszodás. Szintén nem az előszűrés, hanem amikor valakivel már együtt vagy és jól érzed magad és ezt használod fel indokként.


De ezen kívül bármi lehet. Az egyetlen közös pont mindegyikben, hogy nem ez a valódi indok. Általában azért, mert cikinek érzi a valódi indokot, így van egy jó adag muníció a tarsolyában.


Lebukni meg csak úgy tud, ha utána összejön olyannal, akit visszautasított, vagy még olyanabb, mint akit visszautasított.


Ezekkel a dolgokkal rengeteg férfi életét teszik tönkre a nők, akik egy életen át próbálják a vélt hiányosságaikat kompenzálni, aki meg nem tudja az inkább nem is próbálkozik már.


És itt jönnek képbe a top férfiak, akik ugyanabban a pozícióban vannak, mint a nők, vagyis sok ellenkező nemű közül válogathatnak, akik náluk próbálkoznak, rájuk nyomulnak.


Amikor egyiket le akarják koptatni, akkor egyszerűbb valami felszínes dolgot kitalálni, mert a top férfi sem engedheti meg magának, hogy azt mondja, hogy


"Figyelj, cica, igazából ma már bejelentkezett nálam egy lány, holnap a haverokkal iszom, holnapután az exem jön át a hétköznap neked nem jó, jövőhét végén megint programom van, meg amúgy is most van elég punci, nem akarok macerát, mert úgy vettem észre rajtad, hogy nagyon rám vagy kattanva és ha megdugnálak, akkor talán még jobban ragaszkodnál hozzám, ezt a kockázatot meg nem szükséges bevállalnom."


Helyette ő is mond valami bullshit szöveget, mint

- nem jönnek be a nyomulós lányok (már kilőtted magad nála, magadat hibáztatod, viszont még ínséges időkben elő tud venni tartalék puncinak)

- nekem a husisabb/nagyobb/kisebb mellű/magasabb/alacsonyabb lányok jönnek be.

- dohányzás, diploma hiánya, stb. (ezeken lehet változtatni, de a legtöbben nem fognak meg idő és ha a nő egy férfi miatt leszokik, akkor az már jackpotot jelent a dugógép számára. Ezen a szinten már a férfi teszteli a nőt, hogy az mit tenne meg érte.)


És így jönnek létre a testképzavaros nők, akik 45 kilósan is kövérnek érzik magukat, úgy gondolják, hogy a kicsi mellük miatt csúnyák vagy kés alá fekszenek, mert azt hiszik, attól majd vonzóbbak lesznek.



2021. máj. 1. 08:20
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon unalmas már ez.
2021. máj. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
91%
Nem olvastam el egy betűt se a leírásból, csak azért nyitottam meg a kérdést hogy leírjam azt amit az 1-es, csak megelőzött.
2021. máj. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
90%
Rohadt unalmas vagy már. Tényleg nincs ennyire jobb dolgod, mint állandóan itt okoskodni?
2021. máj. 1. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
23%
Ez bizony mind így van. Az első bekezdésben a főnökös sztori különösen tetszik, valós, kár is volna tagadni.
2021. máj. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
96%
Nem gondolkoztam el ezen, mert van életem.
2021. máj. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
97%

Többször leírod, hogy nem az előszűrésről beszélsz. Tehát akkor nők összejönnek mindenféle pasikkal, kopasszal, vékonnyal is, hazugság minden amit az incelek írnak. Az meg, hogy utána dobja, rém egyszerű: megismeri, hogy mekkora görény, de mégsem szakíthat úgy, hogy Józsi, te tulajdonképpen egy pszichopata vagy. / Buta vagy, mint egy tesco-s szatyor / büdös a szád. Mennyivel egyszerűbb csak szakítani és ha nagyon kérdezi, hogy miért, inkább azt mondani, hogy kopasz vagy, alacsony vagy. Mert ha megmondja az igazságot az annyira fáj, hogy a legtöbb ilyenkor kiborul. És elsőre normálisnak tűnt, ez csak pár randi után derül ki.


Amúgy meg nem érdekel, más nők mint csinálnak. Én sosem ismerkedtem top férfiakkal, az ilyeneket elve messzire elkerülöm, mert nálam a csúcs az intellektus nem a belőtt séró meg a money. És sosem ghostingoltam senkit, engem férfiak már többször. Barátságban is. Átlagos/azalatti pasik! Sosem akartam még férfit szexre kihasználni, hadd ne mondjam, hogy fordítva ez nem így van. Átlagos, és azalatti pasik! Ha valakivel második randira mentem, komolyan gondoltam az ismerkedést, a férfiak még nem. Amit nem érek hogy a férfiak nem gondolkodnak el azon, hogy a nők a saját visszautasítási módszereiket fordítják ellenük? Ha bennetek csak a pénz az érték vagy a magasság, vagy tököm tudja, akkor mit csodálkoztok, hogy belőletek ennyit akarnak és ha van jobb, odébb állnak? Légy emberileg a legjobb és akkor nincs hova odébb állni.Ja,azért dolgozni kéne. Szívás.

2021. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
89%

nem olvastam vegig az agymenesed, de


‘ha viszont akkor megindokoltad neki, hogy "Ne haragudj, de nagyon zavart a mamahotel és közben ismerkedtem másokkal is és most találtam egy srácot, akinek van saját lakása, igaz a szülei vették neki, de tudod a lányoknak hamar be kell biztosítani magukat, mert gondolnom kell a gyerekvállalásra is a jövőben.’


inkabb igy hangzik: ‘talaltam egy sracot, aki nem egy frusztralt kis gorcs, aki gyakorira irogatja ki az ertelmetlen kerdeseit, nem mellesleg erti, hogy mi a gond azzal, ha 30+ evesen az okenak gondolja, ha az anyja foz-mos-takarit ra, ezert olyan munkat keresett, amibol kenyelmesen fizetni tudja az alberletet vagy a lakasa torlesztojet es nem masokra frocsog, hogy bezzegnekik.’


tehat ha ezt megirnam, akkor jonne a krvaanyazas, meg hogy mit kepzelek magarol, dogoljek meg es a szokasos mocskolodasotok.


NA EZERT nem irok inkabb semmit, csak ignorallak.

2021. máj. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
96%
A többiek nevében nem nyilatkozhatok. Azt tudom, hogy én ilyen baromságokon nem szoktam gondolkodni, mert magasról lexarom a top pasikat, a nyivákoló lúzereket, a siránkzó csajokat, és úgy nagyjából a bolygó teljes lakosságát, úgy 20 ember kivételével.
2021. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

#6: Az "összejönnek"-et nem feltétlenül kell úgy érteni, hogy szexelnek is.


Egy nő tud szexelni úgy is, hogy egy fesztiválon egyből a sátradban köt ki 20 mondat után, meg úgy is, hogy 1+ hónapig húzza az agyadat.


Amire te ki akarsz lyukadni, az valójában csak tesztelgetés, mert a nő a béta tulajdonságokat keresi a férfiben.


Az alfa tulajdonság egyből szembetűnő, szinte azonnal lehet szexelni vele. A béta tulajdonságokhoz meg kell ismerni őt, a családját, a lakóhelyét, környezetét, barátait, mindent és ez alapján, mint egyfajta biztosító szakember, felmérni a kockázatokat és a lehetséges potenciált.


A nők erre szokták mondani, hogy "én nem olyan lány vagyok, nem fekszem le csak úgy". Nem mondom, hogy nincs olyan nő, aki tényleg ilyen, de sokkal kevesebb, mint akik csak simán eltitkolják a korábbi kalandjaikat.


"Légy emberileg a legjobb és akkor nincs hova odébb állni.Ja,azért dolgozni kéne. Szívás."


Nem az a szívás, hanem, hogy egyre több férfi jön rá, hogy nem érdemes dolgozni érte, mert felesleges szélmalomharc.


Alja emberekhez úgy ragaszkodnak nők, mint a nemtudommihez, normális férfiakat meg csalnak rendszeresen sokszor maguk sem tudják megindokolni, csak kellett a változatosság vagy hirtelen jött rövidzárlat, már megbánták.


Pénzes, stabil, normális embereket hagynak el munkanélküli motoros rosszfiúkért, nem gondolnak a jövőre...


Ez nem racionális. Ezek mind érzelmi döntések. Azt pedig nem tudod irányítani.


#7: Értem. Tehát pár k..anyázó ember miatt teszel tönkre egy csomó normális férfit. Ez már így sokkal jobb.


Ez legalább olyan, mint a "Megcsalt a barátnőm, ezért én megcsalom az összes utána következőt" vagy a "Átvert az előző főnököm a fizetéssel, ezért én az összes következő céget meg fogom lopni, ahol ezután dolgozom.", esetleg "Lehúzott az előző pár randipartnerem, ezért a következőket akkor sem hívom meg egy kávéra, ha kint szakad az eső, inkább esernyővel sétálunk." vagy "Múltkor megtaláltam egy milliárdos elveszett pénztárcáját és még csak meg se köszönte, úgyhogy most ennek a Kiss József rokkantnyugdíjasnak én jól elteszem a vélhetően teljes havi fizetését, biztos ez se köszönné meg."



Soroljam még, hova vezet ez a patkány gondolkodás? Legalább vallanád be, hogy fáj az egódnak, mert tudod te is, hogy valami nem egészen korrekt a hozzáállásoddal. És inkább a szélsőséges példákkal takarózol, mert azzal szemben még ártatlan áldozatnak állíthatod be magadat, hiszen a stílus maga az ember.


De egy intelligensebb ember nem fog anyázni és ezt te is nagyon jól tudod. Az igazságnál viszont csak az tud még jobban fájni, ha az igazság tárgyilagosan, bántó jelzők nélkül van megfogalmazva.

2021. máj. 1. 10:04
 10/45 anonim ***** válasza:
97%

#9:

Itt egyedül te általanosítasz.

Az elmúlt 10+ évben mindenkit ezzel utasítok vissza: Bocs, de van párom.

Azért, mert van párom.

Ennyi.

2021. máj. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!