Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők nem gondolkoznak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők nem gondolkoznak el soha, hogy a top férfiak a saját visszautasítási módszereiket fordítják ellenük?

Figyelt kérdés

A nők egyrészt nagyon szeretnek ghostingolni, mert akkor még pár sorban sem kell megindokolni, hogy miért tették ezt. Ráadásul korlátlan idő van arra, hogy ha valami miatt mégis újra összehoz az élet, akkor az utolsó pillanatig ki lehessen találni valamit. Például 5 év múlva a leendő főnököd lesz az illető sokkal jobban hangzik az "Akkoriban még annyira kis buta lány voltam, nagyon sajnálom.", ha viszont akkor megindokoltad neki, hogy "Ne haragudj, de nagyon zavart a mamahotel és közben ismerkedtem másokkal is és most találtam egy srácot, akinek van saját lakása, igaz a szülei vették neki, de tudod a lányoknak hamar be kell biztosítani magukat, mert gondolnom kell a gyerekvállalásra is a jövőben.


Mert utóbbi esetben már visszanyalt a fagyi.


Másrészt nagyon szeretnek olyan indokokkal jönni, amik megváltoztathatatlanok, függetlenül attól, hogy az-e a valódi indok. Ilyenek például, mint:

- Életkor. Nem az előszűrésről van szó, hanem amikor valakit megismersz, esetleg még együtt is vagy vele, tehát vonzónak tartod, nem ráncos, nem bottal jár, aztán amint megtudod, hogy idősebb x évvel, akkor már megy a kukába. Vagy ugyanez ha fiatalabb. Rengeteget beszélgettek, szimpatikus, érett gondolkodásúnak tartod, de megtudod a korát és szintén megy a kukába.

- Magasság, kopaszodás. Szintén nem az előszűrés, hanem amikor valakivel már együtt vagy és jól érzed magad és ezt használod fel indokként.


De ezen kívül bármi lehet. Az egyetlen közös pont mindegyikben, hogy nem ez a valódi indok. Általában azért, mert cikinek érzi a valódi indokot, így van egy jó adag muníció a tarsolyában.


Lebukni meg csak úgy tud, ha utána összejön olyannal, akit visszautasított, vagy még olyanabb, mint akit visszautasított.


Ezekkel a dolgokkal rengeteg férfi életét teszik tönkre a nők, akik egy életen át próbálják a vélt hiányosságaikat kompenzálni, aki meg nem tudja az inkább nem is próbálkozik már.


És itt jönnek képbe a top férfiak, akik ugyanabban a pozícióban vannak, mint a nők, vagyis sok ellenkező nemű közül válogathatnak, akik náluk próbálkoznak, rájuk nyomulnak.


Amikor egyiket le akarják koptatni, akkor egyszerűbb valami felszínes dolgot kitalálni, mert a top férfi sem engedheti meg magának, hogy azt mondja, hogy


"Figyelj, cica, igazából ma már bejelentkezett nálam egy lány, holnap a haverokkal iszom, holnapután az exem jön át a hétköznap neked nem jó, jövőhét végén megint programom van, meg amúgy is most van elég punci, nem akarok macerát, mert úgy vettem észre rajtad, hogy nagyon rám vagy kattanva és ha megdugnálak, akkor talán még jobban ragaszkodnál hozzám, ezt a kockázatot meg nem szükséges bevállalnom."


Helyette ő is mond valami bullshit szöveget, mint

- nem jönnek be a nyomulós lányok (már kilőtted magad nála, magadat hibáztatod, viszont még ínséges időkben elő tud venni tartalék puncinak)

- nekem a husisabb/nagyobb/kisebb mellű/magasabb/alacsonyabb lányok jönnek be.

- dohányzás, diploma hiánya, stb. (ezeken lehet változtatni, de a legtöbben nem fognak meg idő és ha a nő egy férfi miatt leszokik, akkor az már jackpotot jelent a dugógép számára. Ezen a szinten már a férfi teszteli a nőt, hogy az mit tenne meg érte.)


És így jönnek létre a testképzavaros nők, akik 45 kilósan is kövérnek érzik magukat, úgy gondolják, hogy a kicsi mellük miatt csúnyák vagy kés alá fekszenek, mert azt hiszik, attól majd vonzóbbak lesznek.



2021. máj. 1. 08:20
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:

#27: Te szándékosan értelmezed félre, amit mondok. Nem a zaklatást nevezem segítőkészségnek.


"Az miért nem elfogadható indok, ha nem szeretnék ismerkedni? Miért nem lehet annyira tisztelni, hogy ezt elfogadják?"


Ugyanazért, amiért te is indoklást szeretnél, ha a tanár közli veled, hogy megbuktatott, hogy tanulhass belőle és a jövőben kijavíthasd.


"Az elutasítás pedig ez: elutasítás."


Így van! El lehet utasítani egyértelműen is valakit, nem kell ilyen kamuduma, hogy "nem ismerkedek".


"Engem viszont nem érdekel az adott férfi és nem fogom neki kiteregetni a magánéletemet."


Na látod, megy ez neked. Akkor nem a "nem ismerkedek"-es maszatolással kell vakvágányra terelni a kommunikációt, hanem megmondani, hogy ezért vagy azért nem jön be, aminek az orvoslásához sajnos újra kéne születnie, tehát egyértelművé válik számára, hogy nem erőlködik tovább.


De ha te mézesmadzagot dobsz be, akkor ne csodálkozz, ha ráharap. És ne te sértődj meg rajta.


"Vagy te mindig mindenre kapható vagy?"


Ha számomra szimpatikus nő próbálkozna és valamiért nagyon rossz kedvem lenne, akkor azt mondanám neki, hogy "Ne haragudj, de nagyon rossz kedvem van, de ha jobb passzomban leszek, akkor majd megkereslek és ha még aktuális lesz, akkor folytathatjuk az ismerkedést, de most történtek dolgok amikről nem szívesen beszélnék." vagy valami ilyesmi.


Ha meg olyan, aki nem, akkor megmondanám neki, hogy nem jön be. Nem hazudnék neki.


"Miattam aztán egy idegen se változzon meg, főleg, ha rosszul reagálja le, mint ahogy a többség teszi."


És akkor nem értem mit csodálkoznak a nők, hogy ilyenek a férfiak. Mi csak abból tudunk ítélni, amit látunk. Nemhogy esélyt nem kapunk, de még az indoklást is sajnáljátok, hogy miért utasítotok el minket.


Eközben látunk nőket bántalmazó férfiakkal. Látunk nőket igénytelen, ápolatlan férfiakkal. Látunk nőket olyanokkal, akikkel alig beszélnek egy nyelvet, mert a feka srác és a magyar csaj is rossz angolból, így nem túl sok közös érdeklődés lehet. Látunk nőket gazdag férfiakkal, akik a nagyapjuk lehetne. Látunk idősebb nőket fiatal, kigyúrt srácokkal.


Mi meg még egy indoklást sem kapunk, miért vagyunk visszautasítva. Ezek után te milyen következtetést vonnál le? Milyen következtetést? Komolyan érdekel.


"Rájöttél, hogy a magasabb nők (például én) a magasabb férfiakat tartja vonzóbbnak?"


Van, mikor az 160 körüli lány utasítja vissza a férfit, mert neki 185+ kell, aki mellett, idézem "szeretek elveszni a karjaiban" vagy "imádom, amikor a két kezével átéri a derekamat".


"Vagy felpofoz és elkezd velem üvöltözni. Nem bánom, ha sose tudom meg."


[link]

2021. máj. 1. 12:29
 32/45 anonim ***** válasza:
96%
Hát, én buktam meg matekból, de nem kellett a tanárnak magyaráznia, miért. Rájöttem magamtól is, hogy hülye vagyok a számokhoz. :D
2021. máj. 1. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
97%

"Így van! El lehet utasítani egyértelműen is valakit, nem kell ilyen kamuduma, hogy "nem ismerkedek"."

Miért lenne kamu? Miért nem lehet elfogadni az egyértelmű nemet? A "nem ismerkedek"-ben melyik nem egyértelmű?


"De ha te mézesmadzagot dobsz be, akkor ne csodálkozz, ha ráharap."

Milyen mézesmadzagot? Te jó ég, attól, hogy azt szeretnéd hinni, hogy az elutasítás egy játék, attól még nem lesz az.


"És ne te sértődj meg rajta."

Nem szoktam megsértődni, annyit nem érnek.


Ha számomra szimpatikus nő próbálkozna és valamiért nagyon rossz kedvem lenne, akkor azt mondanám neki, hogy "Ne haragudj, de nagyon rossz kedvem van, de ha jobb passzomban leszek, akkor majd megkereslek és ha még aktuális lesz, akkor folytathatjuk az ismerkedést, de most történtek dolgok amikről nem szívesen beszélnék." vagy valami ilyesmi.

Ó, persze, mert minden férfi ilyen jól bírja a nemet. És ha később se érdekel? Komolyan leszakad a pofám, hogy idegenként elvárod, hogy megindokoljam neked a döntéseimet.


"Ha meg olyan, aki nem, akkor megmondanám neki, hogy nem jön be. Nem hazudnék neki."

Volt ilyen és lek##vázott. Lehet te nem tennéd, de nincs kedvem kideríteni. Hazudni pedig nem hazudtam, ugyanis nem mondtam semmit a külsejéről.


"És akkor nem értem mit csodálkoznak a nők, hogy ilyenek a férfiak."

Nyugodj meg, bőven vannak normális férfiak, csak te nem tartozol közéjük, hiába hiszed az ellenkezőjét.


"Nemhogy esélyt nem kapunk, de még az indoklást is sajnáljátok, hogy miért utasítotok el minket."

Egyrészt nem tartozom válasszal, másrészt én csak egy vagyok. Lehet az én válaszom merőben más mint az előttem lévő nőké.


"Eközben látunk nőket bántalmazó férfiakkal."

Úristen, te hozd ide ezt a témát, mert semmi köze ehhez és legtöbbször elég durva pszichológiai okok állnak mögötte.


"Látunk nőket igénytelen, ápolatlan férfiakkal. Látunk nőket olyanokkal, akikkel alig beszélnek egy nyelvet, mert a feka srác és a magyar csaj is rossz angolból, így nem túl sok közös érdeklődés lehet. Látunk nőket gazdag férfiakkal, akik a nagyapjuk lehetne. Látunk idősebb nőket fiatal, kigyúrt srácokkal."

És mi van akkor, könyörgöm? Látsz egy felszínt és kapásból azt hiszed, hogy te jobb vagy, így neked is kéne egy kapcsolat? Hihetetlen.


"Mi meg még egy indoklást sem kapunk, miért vagyunk visszautasítva."

Miért kéne megindokolnom? Lehet oka sincs, csak éppen nincs kedvem hozzád. Eleve mint írtam, a többség képtelen leszakadni a témáról.


"Ezek után te milyen következtetést vonnál le? Milyen következtetést?"

Azt, hogy nem kéne odamennem kéretlenül másokhoz. A legutóbbi eset az volt, hogy olvastam a buszon (szóval még csak rá se néztem), a férfi pedig megkocogtatta a vállam, majd amikor felnéztem, megkérdezte, hogy elhívhat-e valahova. Mondtam neki, hogy nem. Az ok, hogy szerintem kifejezetten bunkó dolog így viselkedni, másrészt nem érdekel ki ez az ember, akit tíz másodperce nem is láttam. Én csak szeretnék békésen olvasni, miért nem lehet?


"Van, mikor az 160 körüli lány utasítja vissza a férfit, mert neki 185+ kell, aki mellett, idézem "szeretek elveszni a karjaiban" vagy "imádom, amikor a két kezével átéri a derekamat"."

És ha neki ez kell? Nem lesz ettől rossz ember. Hadd legyenek már igényei, amik vagy megvalósulnak vagy nem, de neked ahhoz már nem lesz közöd.

2021. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
97%
Jó, akkor odajössz hozzám az utcán, megmondom, hogy nekem a nyakig tetovált, vékony alkatú, vörös hajú férfiak jönnek be. Akkor rohansz tetováltatni meg hajat festeni? Netán le is fogysz? Az meg miért kamu duma, hogy valaki nem ismerkedik, ha egyszer nem ismerkedik? :D Komolyan ilyen értetlen hogy lehet valaki, eszem megáll. Továbbra se értem, miért érzed kötelezőnek, hogy bárki is leálljon neked szabadkozni, miért nem szeretne tőled semmit.
2021. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
96%
De egyébként mindegy, mert mondhatna bármit a nő hülye vagy és nem érted meg, hogy nem, mert úgyis leállnál lyukat beszélni a hasába, hogy miért is ismerkedjen veled.
2021. máj. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 A kérdező kommentje:

"A "nem ismerkedek"-ben melyik nem egyértelmű?"


Az oka, hogy MIÉRT nem ismerkedsz.


"Te jó ég, attól, hogy azt szeretnéd hinni, hogy az elutasítás egy játék, attól még nem lesz az."


Erre csak saját és pár ismerősöm SZEMÉLYES tapasztalatát tudom felhozni, hogy ha az első visszautasítást komolyan vesszük, akkor még a mai napig szüzek lennénk.


Már a nyelvünkben sem véletlenül alakult ki, hogy ostromolni kell a nőt.


"Nyugodj meg, bőven vannak normális férfiak, csak te nem tartozol közéjük, hiába hiszed az ellenkezőjét."


Nem baj, ha én meg nem adok arra, hogy valaki névtelenül, pár mondat alapján ezt eldönti rólam?


"Úristen, te hozd ide ezt a témát, mert semmi köze ehhez és legtöbbször elég durva pszichológiai okok állnak mögötte."


De igenis van köze hozzá, mert míg párok "vígan" élnek úgy, hogy a férfi ténylegesen bántalmazza rendszeresen a lányt, addig engem egy magadfajta lány már zaklatással vádolna akkor, ha odamegyek ismerkedni hozzá és nem vagyok gondolatolvasó, hogy a "nem ismerkedek"-et lefordítsam női nyelvről férfi nyelvre, hogy ez annyit jelent, hogy nem vagyok elég top pasi, hogy ismerkedjen velem, de nem akarja megindokolni, mert fél, hogy én is olyan vagyok, aki lekurvázom, így ennek az esélyét sem adja meg, de jobb, ha menekülök is a helyszínről, mert a végén még sikítani fog.


Ezt pedig nem tartom korrektnek, mert elég erős a kontraszt a kettő között.


Az egyik hülyére veri és még a rendőr előtt is tagadja a dolgot és bekamuzza, hogy csak ügyetlen volt és elesett többször egymás után, ha meg viszik a féreg embert bilincsben, akkor zokogva könyörög, hogy ne vegyék el tőle meg szereti, a másik meg mindenért kap, még a kedvességéért is.


"Látsz egy felszínt és kapásból azt hiszed, hogy te jobb vagy, így neked is kéne egy kapcsolat? Hihetetlen."


Nem hiszem, hanem a nők panaszkodnak mindig, hogy milyen férfiak vannak.


"Azt, hogy nem kéne odamennem kéretlenül másokhoz."


Majd mutatok neked olyan kérdéseket, ahol a nők panaszkodnak arról, hogy a mai férfiak miért nem mennek oda hozzájuk ismerkedni és miért félénkek.


"És ha neki ez kell? Nem lesz ettől rossz ember. Hadd legyenek már igényei, amik vagy megvalósulnak vagy nem, de neked ahhoz már nem lesz közöd."


Legyen. Csak ha utána kiír egy kérdést, hogy miért használja őt ki az összes pasi meg miért csak szexre kell, akkor őt miért veszi mindenki ezek után a védelmébe, hogy jaj szegény meg szemét pasik meg ne adjon lejjebb az igényeiből.


Ha meg egy férfi kiírja, hogy senki nem húzza őt jobbra Tinderen, akkor ő megkapja azt, hogy nem csak az instacsajokat kellene jobbra húzni - úgy, hogy a válaszolónak fogalma sincs, kiket húzott jobbra, lehet, hogy majdnem mindenkit. Aztán jön a "akkor biztos ocsmány képeid vannak fent, vagy te magad vagy ocsmány, dagadt, ápolatlan." - Ezt szintén nem tudhatják, de verbálisan már támadják őt.


#34: Látom, nőként nehezedre esik az egyenes beszéd. De azért próbáld meg és ismételd utánam...


Nem jössz be, mert ...

Nem szeretnék VELED ismerkedni, mert ...


Ugye milyen egyszerű? És nem kell poénosnak gondolt, de amúgy nagyon nem vicces példákat hozni, hogy vörös hajú tetovált vékony srácok jönnek be. Mert bizonyos IQ szint felett kiakad a szarkazmus mutató és csak pár százalék esélyt lát az illető abban, hogy valóban ilyen elvont, fura csaj vagy és az összes többi meg afelé hajlik, hogy megint maszatolsz, ahelyett, hogy megmondanád miért is nem jön be az illető.


Igazából sajnállak kicsit, mert saját magad sodrod olyan helyzetekbe, ahol a férfi nem kopik le rólad, mert az egész úgy jön le, mintha te tesztelgetnéd őt és várnád, hogy ostromoljon.


Oktatni kéne a nőket, hogyan kell elutasítani férfiakat.

2021. máj. 1. 13:22
 37/45 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem indokoltabb lenne, ha a férfiakat oktatnák arra, hogy fogadják el az elutasítást. Mert magamat beleértve szinte minden nő ismerősömet fenyegették és szidták már azért, mert elutasított valakit októl függetlenül. Nem szeretnék ostromot. Azt szeretnék, hogy az első nem után lekopjanak.

A "nem szeretnék" egy teljesen érthető indok, legfeljebb neked magas, hogy nem szeretne és kész. "Szeretnél eljönni velem kávézni?" "Nem, nem szeretnék." Ennyi.

2021. máj. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
96%
34-es vagyok, nem kell oktatni semmire se köszönöm. Van aki azt se hiszi el hogy férjem van hiába van ott a gyűrű, nem érti 😂😂 de hát te is ilyen vagy, egy értetlen kis nyomorék.
2021. máj. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
96%
Rendben. Ezentúl így fogok elutasítani mindenkit: Nem szeretnék veled ismerkedni, mert megzavartál az olvasásban. Előre várom a reakciókat.
2021. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
95%
Amúgy meg egy random példa volt, amit felhoztam arra amit te mondtál, hogy xy igenis mondja meg, mi a baj veled hogy te tudj rajta változtatni. Nyilván sarkallatos példa volt és nem is igaz, csak a tetovált része. De a kérdésre nem válaszoltál, hogy akkor rohansz tetováltatni?
2021. máj. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!